Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Oční ambulance Jiný

Moderně zařízená ordinace, profesionální přístup, při objednání minimální čekací doba. Příjemná a milá lékařka, odborně velmi zdatná,také sestra s příjemným a profesionálním vystupováním. Ordinaci navštěvuji pravidelně, nikdy jsem se nesetkal s nepochopením nebo odmítnutím.

C
Ověřeny pacient

Paní dokterka se stará o můj zrak již od svého nástupu do RK a jsem s ní velice spokojen. Má dobře vybavenou ordinaci a je empatická. Zkušená a příjemná paní. Doporučeji.

H
Ověřeny pacient

Ordinaci paní doktorky jsem navštívila s ročním synem, na doporučení pediatra. Ač jsme byli telefonicky objednáni, čekali jsme hodinu a půl (ostatní pacienti byli vesměs důchodci). Pak syna krátce vyšetřila a řekla, že musíme přijít ještě zítra, protože přístroj na měření dioptrií u dětí nemá svůj (stojí asi 250000,-) a půjčuje si ho jen ve středu. Šilhání prý u ročního syna není patrné, ještě se to ustaluje ( zajímavé je, že všichni kolem mě to vidí, jak mu pravé oko ujíždí). Šilhání potvrdil lékař v HOS Hradec Králové, kam jsme se po této zkušenosti objednali.

Ověřeny pacient

Moderně zařízená ordinace, profesionální přístup při objednání, minimální čekací doba. Příjemná a milá lékařka, odborně velmi zdatná, s kontakty na vyšší odborná pracoviště. Doporučuji a příště určitě navštívím.

K
Ověřeny pacient

Přístrojové vybavení odpovídá oční ambulanci. Paní doktorka je poměrně neprofesionální. Ordinuje od stolu. V podstatě pouze předepisuje brýle. Jako pacienta mě neposlouchala, jela si ve svých zajetých kolejích, spěchala. Sestřička byla příjemná. Plusem pro mě v této ambulanci bylo, že jsem se nemusela zouvat :-) Příště už ale tuto ambulanci nenavštívím.

S pani doktorkou, jsem velice spokojená a vřele doporučuji. Chdím k ní již mnoho let. Vždy mi řádně vysvětlí, pruběh vyšetření a následnou léčbu. Ordinace je pěkně vybavená a člověk, se tam cítí velice dobře.

Dobrý den, mohu jen doporučit, velmi chytrý lékařka, která má svoji práci ráda a umí vždy vyslechnout, chodím k ní léta a mohu jen doporučit!!

Dobrý den, přišla jsem do ordinace úplně poprvé. Sestra byla nervózní, sjela mě proč nemám s sebou brýle na změření? Nevěděla jsem to, protože oční nenavštěvuji často a brýle mám krátkou dobu a sestra mi řekla, že když jdu k očnímu, tak je to asi jasný ne? Paní doktorka je studená a odměřená. Při vyšetření mi neřekla co právě dělá, neměla jsem informace. Nakonec jsem se jí musela zeptat, tak jak to teda se mnou vypadá? Přístup neprofesionální a studený. Vyhledám jiného lékaře.

Je profesionální a má kontakty na vyšší pracoviště. Dobře vedená ordinace s moderními přístroji. Solidní přístup.

jsem velice epokojen s jednáním , odborností a zájmem o pacienta

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti