Lenka Pazderková, pediatr Veselí nad Moravou

MUDr. Lenka Pazderková

Pediatr Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Za Poštou 112, Veselí nad Moravou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Moc dobrá paní doktorka, na vysoké odborné úrovni, hodná na děti i rodiče, pečlivá, vždy dobře naladěná. S usměvavou a ochotnou sestřičkou, od které injekce ani nebolí. Já i moje tři děti s ní máme nejlepší zkušenost.


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme přestoupili po nepříjemné zkušenosti týkající se očkování. S paní doktorkou se jde bez problémů domluvit na odkladu (syn měl MMR ve třech letech, mladší Pediacel domluven na 6 měsíců, kvůli výpadku až v roce). Nevyhrocuje žádnou situaci, chová se klidně, profesionálně, není povýšená či dokonce arogantní, chová se příjemně, vyrovnaně, nekomentuje nezbytné a má hezký vztah k dětem.
To vše po předchozí zkušenosti opravdu ocením. Zároveň nemůžu říci, že by cokoli zanedbala. Bere svou práci vážně, nemávne rukou, cokoli mne zajímá zodpoví a informuje, o čem potřebuji vědět. Když měl mladší syn laryngitidu, dostala jsem ústřižek a na něm info, jak se chovat, co dělat, když... zároveň mi poskytla čípek (zdarma), který měla v ordinaci, kdyby bylo opravdu ouvej.
Její přístup opravdu oceňuji, jsme u ní rok.


V
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, která odvádí svou práci skvěle. Vyslechne, nic nezanedbá, je to profesionál. A je vždy velmi příjemná, i se sestřičkou. Jsme rádi, že ji máme!


Také jsem chodil k paní doktorce do svých 18ti let a mohu jen napsat, ze jsem byl spokojeny. Lidsky pristup, ochota, obetavost a odbornost. Mohu jen doporucit.


doporučuji všem maminkám tuto paní doktorku


Ověřeny pacient

Paní doktorka mě léčila od mého narození. Nikdy nic nezanedbala,nepředepisovala přehnaně antibiotika, byla otevřená i přírodním prostředkům, nebyla zaujatá jen ne jeden typ léčby. Vždy mi pomohla, poradila, veděla kdo jsem, jaké jsem měla problémy i bez karty. Bylo mi líto,když jsem od ní musela odejít. Umí to totiž jak s dětmi, dorostem i dospělými. Zlatý člověk!!


uzasna doktorka, vzdy, kdyz dojdu s malickosti,pomuze a poradi,navic mila sestricka,kdyby byli vsichni doktori jako pani doktorka, byla bych tam od rana do vecera:-)


Paní doktorka léčila mě a moje sourozence, teď k ní chodím se svými dětmi a nemůžu si ji vynachválit. Sestřička je vždy milá a usměvavá a paní doktorka má i po mnoha letech praxe svou práci a děti ráda. Sem je radost chodit.


Velmi dobrá lékařka, mohu doporučit, vždy vyjde vstříc!


Vynikající lékařska s výborným přístupem k dětem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti