MUDr. Lenka Pazderková

Uložit

Pediatr Více

19 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Za Poštou 112, Veselí nad Moravou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Bohužel jsem z paní doktorky velmi zklamaná a nikdy jsem si nemyslela, že budu psát názor na známého lékaře. Dělám tak proto, že jsem dala na názory dalších rodičů z této webové stránky, ale bohužel jsou již z let minulých a tedy ne aktuální. Píši tedy pro další maminky ať dobře zváží volbu pediatra pro své děti. Přestěhovali jsme se a paní doktorka syna tedy nezná od malinka, ale z profesionálního hlediska to snad nemůže hrát roli. Další věc je odklad očkování - to jediné by značilo důvod jejího chování vůči nám. Bohužel pocitově paní doktorka nemá vztah k dětem, na syna se neusměje, neosloví jej jménem, jediný kdo se snaží vytvořit aspoň trochu přátelskou atmosféru je sestřička (opravdu upřímný a velký dík za to). Paní doktorka nekomunikuje, má spíše komisní přístup, což do povolání pediatra rozhodně nepatří, jsem z toho velmi smutná. Pokud rodič nemá důvěru v lékaře, který má v péči jejich dítě tak to není dobře. Věřím že situace se zlepší, jinak zvažuji dojíždění za původní doktorkou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Moc dobrá paní doktorka, na vysoké odborné úrovni, hodná na děti i rodiče, pečlivá, vždy dobře naladěná. S usměvavou a ochotnou sestřičkou, od které injekce ani nebolí. Já i moje tři děti s ní máme nejlepší zkušenost.

L
Ověřený profil

K paní doktorce jsme přestoupili po nepříjemné zkušenosti týkající se očkování. S paní doktorkou se jde bez problémů domluvit na odkladu (syn měl MMR ve třech letech, mladší Pediacel domluven na 6 měsíců, kvůli výpadku až v roce). Nevyhrocuje žádnou situaci, chová se klidně, profesionálně, není povýšená či dokonce arogantní, chová se příjemně, vyrovnaně, nekomentuje nezbytné a má hezký vztah k dětem.
To vše po předchozí zkušenosti opravdu ocením. Zároveň nemůžu říci, že by cokoli zanedbala. Bere svou práci vážně, nemávne rukou, cokoli mne zajímá zodpoví a informuje, o čem potřebuji vědět. Když měl mladší syn laryngitidu, dostala jsem ústřižek a na něm info, jak se chovat, co dělat, když... zároveň mi poskytla čípek (zdarma), který měla v ordinaci, kdyby bylo opravdu ouvej.
Její přístup opravdu oceňuji, jsme u ní rok.


V
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, která odvádí svou práci skvěle. Vyslechne, nic nezanedbá, je to profesionál. A je vždy velmi příjemná, i se sestřičkou. Jsme rádi, že ji máme!


Také jsem chodil k paní doktorce do svých 18ti let a mohu jen napsat, ze jsem byl spokojeny. Lidsky pristup, ochota, obetavost a odbornost. Mohu jen doporucit.


doporučuji všem maminkám tuto paní doktorku


Ověřený profil

Paní doktorka mě léčila od mého narození. Nikdy nic nezanedbala,nepředepisovala přehnaně antibiotika, byla otevřená i přírodním prostředkům, nebyla zaujatá jen ne jeden typ léčby. Vždy mi pomohla, poradila, veděla kdo jsem, jaké jsem měla problémy i bez karty. Bylo mi líto,když jsem od ní musela odejít. Umí to totiž jak s dětmi, dorostem i dospělými. Zlatý člověk!!


uzasna doktorka, vzdy, kdyz dojdu s malickosti,pomuze a poradi,navic mila sestricka,kdyby byli vsichni doktori jako pani doktorka, byla bych tam od rana do vecera:-)


Paní doktorka léčila mě a moje sourozence, teď k ní chodím se svými dětmi a nemůžu si ji vynachválit. Sestřička je vždy milá a usměvavá a paní doktorka má i po mnoha letech praxe svou práci a děti ráda. Sem je radost chodit.


Velmi dobrá lékařka, mohu doporučit, vždy vyjde vstříc!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti