Za Poštou 112, Veselí nad Moravou
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

K paní doktorce jsme přestoupili po nepříjemné zkušenosti týkající se očkování. S paní doktorkou se jde bez problémů domluvit na odkladu (syn měl MMR ve třech letech, mladší Pediacel domluven na 6 měsíců, kvůli výpadku až v roce). Nevyhrocuje žádnou situaci, chová se klidně, profesionálně, není povýšená či dokonce arogantní, chová se příjemně, vyrovnaně, nekomentuje nezbytné a má hezký vztah k dětem.
To vše po předchozí zkušenosti opravdu ocením. Zároveň nemůžu říci, že by cokoli zanedbala. Bere svou práci vážně, nemávne rukou, cokoli mne zajímá zodpoví a informuje, o čem potřebuji vědět. Když měl mladší syn laryngitidu, dostala jsem ústřižek a na něm info, jak se chovat, co dělat, když... zároveň mi poskytla čípek (zdarma), který měla v ordinaci, kdyby bylo opravdu ouvej.
Její přístup opravdu oceňuji, jsme u ní rok.

Výborná paní doktorka, která odvádí svou práci skvěle. Vyslechne, nic nezanedbá, je to profesionál. A je vždy velmi příjemná, i se sestřičkou. Jsme rádi, že ji máme!

Také jsem chodil k paní doktorce do svých 18ti let a mohu jen napsat, ze jsem byl spokojeny. Lidsky pristup, ochota, obetavost a odbornost. Mohu jen doporucit.

doporučuji všem maminkám tuto paní doktorku

Paní doktorka mě léčila od mého narození. Nikdy nic nezanedbala,nepředepisovala přehnaně antibiotika, byla otevřená i přírodním prostředkům, nebyla zaujatá jen ne jeden typ léčby. Vždy mi pomohla, poradila, veděla kdo jsem, jaké jsem měla problémy i bez karty. Bylo mi líto,když jsem od ní musela odejít. Umí to totiž jak s dětmi, dorostem i dospělými. Zlatý člověk!!

uzasna doktorka, vzdy, kdyz dojdu s malickosti,pomuze a poradi,navic mila sestricka,kdyby byli vsichni doktori jako pani doktorka, byla bych tam od rana do vecera:-)

Paní doktorka léčila mě a moje sourozence, teď k ní chodím se svými dětmi a nemůžu si ji vynachválit. Sestřička je vždy milá a usměvavá a paní doktorka má i po mnoha letech praxe svou práci a děti ráda. Sem je radost chodit.

Velmi dobrá lékařka, mohu doporučit, vždy vyjde vstříc!

Vynikající lékařska s výborným přístupem k dětem.

Léčila mě, teď léčí moje děti. Je to opravdu "paní doktorka", nic nezanedbá, se vším ochotně poradí. Profesionálně na úrovni, neustále se vzdělává. Mohu jen a jen doporučit.