Staré náměstí 3, Ostrov
Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová

Pohotovost

Zobrazit ostatní veterinářů v okolí

Ambulantní hodiny: Pondělí 10-14, 16-19 Úterý 10-14, 16-19 Středa -----, 16-19 Čtvrtek 10-16 Pátek 10-16 Sobota 8-11 Neděle objednaní pacienti ...

Pohotovost

Staré náměstí 3, Ostrov

Cena není uvedená

Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová

Paní doktorce můžeme poděkovat za záchranu našeho 5ti měsíčního štěněte chodského psa,uštknutého zmijí. K události došlo o víkendu,v pozdních odpl. hodinách v Jáchymově. Paní Müllerová byla víc než vstřícná,při našem příjezdu měla již v ordinaci vše připraveno.
Po opravdu profesionálním ošetření byla ještě do pozdních nočních hodin na telefonu a ochotná k dalšímu zákroku.
Nelze než paní doktorce ještě jednou poděkovat a doporučit její služby všem!!!
Děkujeme,paní doktorko.
Lobo + V. a J Viktorovi,Olomouc

Děkuji paní doktorce za vyléčení naší ovčandy Barunky. Na rozdíl od některých jiných veterinářů, kteří léčili "od boku", přesně zjistila příčinu vleklých potíží a také je vyléčila.
Ještě jednou, díky moc!

Na paní doktorku jsem "narazila" 5 minut před dvanáctou. Nebýt jí, naše číča by už nebyla mezi námi. Jsem jí moc vděčná za pomoc. Je trpělivá, na první pohled zvířata miluje a pomáhá i nad rámec běžně poskytovaných služeb. K jinému lékaři už chodit nebudem. Moc díky.

Paní doktorka je velmi pečlivá a trpělivá,náš pes poprvé odcházel z ordinace bez stresu a v klidu.Děkujeme.

Paní doktorka nám velmi pomohla,její přístup je naprosto profesionální a ohleduplný,naše zvířátka ji mají moc ráda a my víme na koho se s naprostou důvěrou obrátit. Moc děkujeme paní doktorko,jste skvělá

MVDr. Lenka Müllerová

Děkuji moc, bez vzájemné spolupráce bychom, ale uvedené nezvládli i vy tedy máte podíl na úspěšné léčbě.:o)).Děkuji za hodnocení

Profesionální a velmi laskavý přístup k našim domácím mazlíčkům, je vždy k dispozici, stačí zavolat, všední den nebo svátek, to je jedno. Opravdu doporučuji

Objevila na první poslech závažnou srdeční vadu naší fenky a doporučila návštěvu specialisty.Velmi jí děkuji za zlepšení života našeho zvířátka a jsem jejím stálým zákazníkem.Všem její služby vřele doporučuji.

Paní Doktorka je odborník na svém místě. Já velmi oceňuji nezneužívání léků, kde nejsou antibiotika nutná neužívá jich zbytečně. Vždy ví co léčí a čím, aby zvířátko bylo v co nejkratším čase zdrávo a fit. Vřele doporučuji všem. Výborný zvěrolékař, ochotná, příjemná, odborník.

MVDr. Lenka Müllerová

Děkuji moc, je to milé a příjemné, ale i hodně zavazující.Vždy je co zlepšovat...

Velice dobrá doktorka,doporučuji,můj pejsek se zotavuje rychle a vše je jak paní doktorka řekla.Děkuji Ant.Pangrác, Abertamy

MVDr. Lenka Müllerová

Děkuji a teším se na další návštěvu již v mé ambulanci :o)

TO negativní hodnocení p.doktorky napsal její bývalý manžel,pořád za ní šmejdi a pomlouva. Dej ji už pokoj ty šmejde,přestaň do ní vrtat.
Tohle není hodnocení její práce ty šmejde.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, prosím Vás, smĕl bych mít prosbu?

Mám moskevačku okolo šesti let, přes víkend se jí na bříšku udělal zarudlý flek...
    Zatím není horký, ale ma tam stroupky od krve, očividně od kousání.
    Aplikoval jsem jí na to mast, a také desinfekci, ale bohužel, zdá se mi že flek rozšiřuje.
    Mám poodezření na hotspot, ale nejsem si jist.
    Prosim o pomoc, začínám mít obavy.. Dĕkuji, přeji hezký den.

Dobrý den,
    uvedené je potřeba vidět v reálu.Dostavte se na naše pracoviště , kde zvíře vyšetříme a dostanete i medikaci . Ordinační hodiny jsou PO, UT 10-14, 16-19, stř 16-19, ČTVR, PÁ 10-16, SO 08-11
    s úctou

MVDr. Lenka Müllerová

• Dobry den, urobil sa mi utlak na pate od topanky a pracovala som na dvore. Nevismla som si a dobla ma do toho otlaku sliepka, az mi zacala tiect krv. Prosim ake je riziko nakazy nejakou chorobou, pripadne akou? Sliepky nemaju ziadne ochorenie, su v dobrej kondicii. Dakujem za odpoved

Nemám obavu z žádné závažné nemoci, desinfekce rány bude postačující. V případě zarudnutí, otoku se obraťte na svého obvodního lékaře.