Lenka Müllerová, veterinář Ostrov

Veterinář Více

Staré náměstí 3, Ostrov
Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová

Pohotovost

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ambulantní hodiny: Pondělí 10-14, 16-19 Úterý 10-14, 16-19 Středa -----, 16-19 Čtvrtek 10-16 Pátek 10-16 Sobota 8-11 Neděle objednaní pacienti ...

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Staré náměstí 3, Ostrov

Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová

Názory

Umístění: Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová Jiný

Bohužel nám p. Doktorka naočkovala nemocného psa . A stále si stála za svým, že je nachlazený a že nic nemáme jiného hledat . Pejskovi odcházeli játra a ledviny z intoxikace . Chtěli by to lépe naslouchat majitelům psa.Jen děkuji sestřičce že nám jela píchnout antibiotika v půl 10 večer..každopádně abces po podané injekci nemocnému pejskovi by měla léčit na své náklady .

Umístění: Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová pohotovost

Paní doktorka je velice milá, ochotná a starostlivá. Momentálně jsme řešili u naší štěněcí fenečky otravu kyanidem (z pecek špendlíku žlutého). Nebyla u paní doktorky zaregistrována a i přes to na nás paní doktorka počkala, hned začala léčbu a starala se mimo pracovní dobu přes zprávy. Stále jsme byly v kontaktu, péče i léčba skvělá a momentálně máme doma šťastnou štěněcí slečnu. To samé mohu říct o naší druhé fenečce ve chvíli, kdy měla průjmy. Paní doktorka hned udělala stěry, vyšetření a po zjištění klostrídií zahájila léčbu a během 10 dnů jsme doma měli zdravou holčičku. Obě holčičky máme již registrované u paní dr a jsme velice spokojeni s přístupem a péčí.

Umístění: Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová Jiný

Touto cestou moc děkuji paní doktorce a celému jejímu týmu za perfektní péči! Všem tuto paní doktorku doporučuji! Naším miláčkům ( pejsek a kočka) se plně věnovala i mimo svoji ordinační dobu. Před kastrací provedla podrobné vyšetření, kočička musela být nejprve léčena, poté mohla operací zdárně projít. ( V jiné ordinaci nám pouze řekli, abychom zvíře přinesli a budou rovnou operovat) . Paní doktorka je opravdu profík, věděla si rady i s naším pejskem. Zvířátka se jí nebojí, je vidět, že má svoje svěřence ráda, pracuje také srdcem. DĚKUJEME!

Umístění: Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová pohotovost

Chci moc podekovat i touto cestou uzasne pani doktorce Lence Mullerove, ktera denne bojovala o zivot naseho skoro 18 leteho kocourka pote, co na jine veterine ho doktor odepsal kvuli veku, nezavedl mu zivotne dulezity katetr, neudelal jediny test a poslal ho domu na smrt. Pani doktorka o naseho clena rodiny bojovala denne a to i v dobe sve dovolene, behem vikendu i na Silvestra. S takovym nasazenim jsem se v zivote nesetkala. Pani doktorka je uzasny clovek se srdcem na pravem miste a skutecny profesional. MOC DEKUJEME! Lide jako Vy delaji tento svet lepsim mistem, kez by bylo takovych vic!

Paní doktorce můžeme poděkovat za záchranu našeho 5ti měsíčního štěněte chodského psa,uštknutého zmijí. K události došlo o víkendu,v pozdních odpl. hodinách v Jáchymově. Paní Müllerová byla víc než vstřícná,při našem příjezdu měla již v ordinaci vše připraveno.
Po opravdu profesionálním ošetření byla ještě do pozdních nočních hodin na telefonu a ochotná k dalšímu zákroku.
Nelze než paní doktorce ještě jednou poděkovat a doporučit její služby všem!!!
Děkujeme,paní doktorko.
Lobo + V. a J Viktorovi,Olomouc

Děkuji paní doktorce za vyléčení naší ovčandy Barunky. Na rozdíl od některých jiných veterinářů, kteří léčili "od boku", přesně zjistila příčinu vleklých potíží a také je vyléčila.
Ještě jednou, díky moc!

Na paní doktorku jsem "narazila" 5 minut před dvanáctou. Nebýt jí, naše číča by už nebyla mezi námi. Jsem jí moc vděčná za pomoc. Je trpělivá, na první pohled zvířata miluje a pomáhá i nad rámec běžně poskytovaných služeb. K jinému lékaři už chodit nebudem. Moc díky.

Paní doktorka je velmi pečlivá a trpělivá,náš pes poprvé odcházel z ordinace bez stresu a v klidu.Děkujeme.

Paní doktorka nám velmi pomohla,její přístup je naprosto profesionální a ohleduplný,naše zvířátka ji mají moc ráda a my víme na koho se s naprostou důvěrou obrátit. Moc děkujeme paní doktorko,jste skvělá

MVDr. Lenka Müllerová

Děkuji moc, bez vzájemné spolupráce bychom, ale uvedené nezvládli i vy tedy máte podíl na úspěšné léčbě.:o)).Děkuji za hodnocení

Profesionální a velmi laskavý přístup k našim domácím mazlíčkům, je vždy k dispozici, stačí zavolat, všední den nebo svátek, to je jedno. Opravdu doporučuji

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, prosím Vás, smĕl bych mít prosbu?

Mám moskevačku okolo šesti let, přes víkend se jí na bříšku udělal zarudlý flek...
    Zatím není horký, ale ma tam stroupky od krve, očividně od kousání.
    Aplikoval jsem jí na to mast, a také desinfekci, ale bohužel, zdá se mi že flek rozšiřuje.
    Mám poodezření na hotspot, ale nejsem si jist.
    Prosim o pomoc, začínám mít obavy.. Dĕkuji, přeji hezký den.

Dobrý den,
    uvedené je potřeba vidět v reálu.Dostavte se na naše pracoviště , kde zvíře vyšetříme a dostanete i medikaci . Ordinační hodiny jsou PO, UT 10-14, 16-19, stř 16-19, ČTVR, PÁ 10-16, SO 08-11
    s úctou

MVDr. Lenka Müllerová

• Dobry den, urobil sa mi utlak na pate od topanky a pracovala som na dvore. Nevismla som si a dobla ma do toho otlaku sliepka, az mi zacala tiect krv. Prosim ake je riziko nakazy nejakou chorobou, pripadne akou? Sliepky nemaju ziadne ochorenie, su v dobrej kondicii. Dakujem za odpoved

Nemám obavu z žádné závažné nemoci, desinfekce rány bude postačující. V případě zarudnutí, otoku se obraťte na svého obvodního lékaře.