MUDr. Lenka Dúbravčíková

Pediatr Více

Holešov 1 adresa

24 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Grohova 538, Holešov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem s dětmi přešla od jiného pediatra. Bylo to nejlepší rozhodnutí.
Paní doktorka je velmi empatická, milá, žena na svém místě.
Vždy perfektně poradí, uklidní, pomůže. Všechno u ní funguje tak jak má. Člověk dlouho nečeká v čekárně. Sestřička je také moc milá.
Jsem moc ráda, ze u ni děti jsou. A ona je lékařkou, která tady pro své pacienty opravdu je. Nestane se, ze by nezvedla telefon nebo že by člověk nevěděl, kdy nerodinuje a kdo ji zastupuje. Více takových lékařů jako je právě ona :-)

Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou velice spokojená,. Přešla jsem k ní od jiného pediatra a nedá se to srovnat. Žádné dlouhé čekání s dítětem v horeckach. Skvělý přístup. Prostě profesionální chování. Ja určitě doporučuji.

M
Ověřený profil

Paní doktorka je "žena činu" a vždy nám poradila a pomohla. Jsem s ní velice spokojená. Společně se sestřičkou jsou vždy ochotné a vstřícné.


M
Ověřený profil

Paní doktorka Dúbravčíková je velmi vstřícná, otevřená lékařka, kromě klasické medicíny používá také "selský rozum" a nebojí se k lékům doporučit i "babské" tradiční podpůrné léčebné metody nebo naopak "moderní" homeopatika. Vždy pečlivě, trpělivě (a mnohdy i několikrát) vysvětlí, co máme dělat, je ochotná i při konzultacích po telefonu. K tomu přidejme také milou sestřičku, se kterou tvoří sehranou dvojici. Já s dětmi moc po doktorech neběhám s každou drobností (naštěstí nemusím:):), ale když už tam jsme, návštěva je 100% bez stresu a nepříjemných pocitů (což se o všech lékařích zdaleka říct nedá) - a je s nimi legrace:). Velice mi pomohla také její osobní návštěva po příjezdu z porodnice. Myslím, že budeme těžko hledat náhradu, až budou muset synové od této dětské lékařky odejít.
M. Kuczmanová


D
Ověřený profil

Mě paní doktorka vždy pomohla a okamžitě identifikovala nemoc, aniž by nějak váhala nebo dlouho přemýšlela. Takže svou práci má v hrsti. V tomto klobouk dolů. Jen škoda, že od ní budu muset už odejít, jelikož už patřím pod běžného lékaře.
Lékařka je to celkově tedy velmi dobrá....


L
Ověřený profil

Ačkoliv ze začátku jsem měla z paní doktorky smíšené pocity....(malá jako miminko nechtěla přibírat a za to jsme si i párkrát vyslechli "kázání" ) nyní jsem s ní velice spokojená. Poradí, vysvětlí....K dceři je vždy milá a usměvavá. Mohu doporučit.


V
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem spokojená, jsem tam s malým docela často a vždy mi poradí a hlavně vše ochotně vysvětlí třeba třikrát nebo zapíše na papír, abychom to doma nepopletli s léky.A paní sestřička? Taky paráda.Spokojenost


B

Prošli jsme s dítětem třemi ordinacemi pediatrů - doktorek v Holešově, ale MUDr. Důbravčíková je nejlepší, u ní jsme zůstali. Nezaznamenala jsem chybu a hlavně bych pochválila pečlivost a zdravý selský rozum a nadhled paní doktorky. To, co ostatní neřešily (chronické potíže), protože se jim zřejmě nechtělo, nebo tomu neporozuměly, paní Důbravčíková začala řešit a vyléčila. Na nic si nehraje, děti má ráda - a jestli někdy řekne, co si myslí o nemyslícím rodiči, který svému dítěti škodí svou blbostí, to mi nevadí, naopak je pro mě přínosné poučit se z chyb jiných (které stejně osobně neznám a víckrát neuvidím).


K
Ověřený profil

Ještě jeden názor: nejlepší diagnostik nejen mezi pediatry, ale vůbec - takový Dr. House v sukni. Geniálně stanoví diagnózu a neplete se. A že je upřímná a když ji něco naštve, tak to řekne naplno - to je snad dobře, ne?


Ověřený profil

Paní doktorka je arogantní. Přede mnou pomlouvala maminku,která akorát odešla a to dost škaredě. Byla jsem v šoku. Tohle by si profesionál dovolit neměl. Upřímnost lékaře mi nevadí naopak ,ale nesmí si ji paní doktorka plést s arogancí a samolibostí. Už nikdy více!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu