Lenka Chylíková, veterinář Praha

MVDr. Lenka Chylíková

Veterinář Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čistovická 413/44, Praha
Animal Clinic Bílá Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme s fretkami už pět let a jsme s ní naprosto spokojeni. Jak s pracovně, tak lidsky. Paní doktorka je velmi ochotná, zvíře pro ni není věc, dokáže poradit, a hlavně vyléčit. V těžkých chvílích nemaže med kolem pusy a nebalamutí, ale jedná věcně a tak, aby to bylo pro zvířátko nejlepší. Doporučuji.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je člověk na svém místě, má velmi osobní přístup, vše srozumitelně vysvětlí a navrhne postup, který je nejlepší. Nikdy jsem se nesetkala s tak milou paní doktorkou zvířátek, specializuje se na malá zvířátka. Já k ní chodila se dvěma morčátky a jsem s ní velice spokojená. I kdybych bydlela na opačné straně Prahy tak bych dojížděla pouze k ní. Celá klinika na Bílé Hoře je velice pěkně zařízená, sestřičky jsou moc hodné a o pacienty je tam výborně postaráno. Pokud máte malé zvířátko, tak paní doktorku Lenku Chylíkovou doporučuji a dávám 1* ! Lada A.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti