Smetanova 764, Kolín
Oční ambulance

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Super paní sestřička a pan doktor je vynikající. Vstřícný, milý, iniciativní. Rozhodně doporučuji...

Já mám s panem doktorem jen tu nejhorší zkušenost. Na doporučení známých jsem k němu objednala svého 20 měsíčního syna. Syn je nedonošený a proto, že již od malinka jsme chodili po doktorech více, než normálně narozené děti, syn si vypěstoval syndrom bílého pláště. Když jsme k panu doktorovi přišli ( a to jsem se ještě při objednávání ujišťovala, že bere i takto malé děti), tak mi mezi dveřmi řekl, že syn je hysterický a že asi bude těžké ho vyšetřit. Jen se na něho podíval, posvítil si na něj baterčičkou a protože syn stále plakal, tak mi řekl, že sice šilhá, ale že to nebude nic strašného a protože brečí, že ho nebude ani rozkapávat, že by se mu to asi stejně nepodařilo vyšetřit a že mám hysterické dítě, tak ať přijdu až se uklidní, tak za 3 až 4 měsíce už by prý mohl mít rozum. S tím jsem se však nespokojila a objednala se do nemocnice k MUDr Pražákové. Po skončení letních prázdnin (2 měsíce po návštěvě pana Vokála) jsme se dostavili k paní doktorce, malý brečel už od vrátnice, ale paní doktorka se nedala odradit. Malého vyšetřila a ještě než ho rozkapala, tak mi sdělila, že se asi bude jednat o vysokou oční vadu (cca8 dioptrií), po rozkapání očí zjistila, že na 1 oko má 7 a na druhé 8 dioptrií. Přijde Vám to normální. Kdybych dala na radu pana Vokála, tak je syn do smrti postižený TUPOZRAKOSTI.Již nikdy k panu doktorovi nepůjdu a rozhodně ho dále nedoporučím

Na pana doktora si nemohu stěžovat, chodím k němu už přes 10 let. Vždycky mě pečlivě vyšetří, zeptá se jestli se mi dobře vidí, prostě normálka. Jsem spokojen.

je to nejllepší oční lékař

Velmi dobrý přístup, ochotný, vždy vyjde vstříc.