Odborný lékař otorinolaryngolog
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan doktor včas neodeslal mého tatínka na další pracoviště při nádoru slinné žlázy, stále to léčil jako zánět, při návštěvě pracoviště v Liberci nám řekli, že už tam tatínek měl být dávno...což je u takto závažné diagnózy dost zoufalé, čas je velmi důležité. Přitom z 80 % může za problémy slinné žlázy v oblasti ucha novotvar, to ví i medik (jak jsem později zjistila)....prostě zoufalství se závažnými následky....

Pán doktor Kočička je nejleší ORL České Lípě. Příjemný, milý a ochotný.. stejně tak paní sestřička jenž je usměvavým klenotem celé ordinace. Prostě ad už máte větší či menší problém týkající se ORL, pán doktor Kočička je nejlepší volba. Závěrem jen děkuji pane doktore, doufám že Vás tu budeme mít ještě hodně dlouho :) S pozdravem levé ucho :))

S panem doktorem Kočičkou mám jen ty nejlepší zkušenosti.Skvělý lékař.

S takovou ochotou a lidským přístupem jsem se už dlouho nesetkala.Klobouk dolů.

Nepečlivý,nedostatečná péče

nebyl jsem spokojen od svých 6 let do 10 let nespolehlivý

Pan doktor by už měl odejít do důchodu, dříve to byl opravdový specialista, ale musím z vlastní zkušenosti říct, že za poslední rok vše velice odbývá a nevěnuje pacientům takovou péči jeko v minulých letech...Podcenilu mě a posléze u dcery bolest v krku, řezavou, pachuť v ústech, postupnou ztrátu chuti, odmítl na požádání udělat výtěr a odbyl nás kloktadlem. Po 14 dnech stálých potíží jsme si nechali udělat výtěr u obvodní lékařky a ejhle- zlatý stafylokok na +++, antibiotika a dodnes nejsme v pořádku...Jasné zanedbání, v životě už k němu nepůjdeme, nedoporučuji pacientům.

velice šikovný a hodný pan doktor vždy pomohl snad tu ještě dlouho bude pracovat tak skvěle jako doposud