JK VET
Kounicova 2, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Paní doktorku bohužel doporučit nemůžu, na kliniku na Kounicově jsme s fenečkou chodily k paní doktorce Bergrové a vždy bylo vše bez problémů, v létě ale nastaly zdravotní problémy, tak jsme opět šly na Kounicovu, ale to už tam byla paní doktorka Jakušová, což jsme nevěděly. Fenečka mi týden průjmila, poslední 2 dny z toho krvavě, zvracela, nedokázala v sobě udržet ani vodu, toto jsem doktorce Jakušové vše řekla, na to jí poslechla srdíčko a řekla mi, že má nejspíše nějakou šelest na srdci a kvůli tomu může zvracet. Na to jsem jí odvětila, že mi přijde moc velká náhoda, aby v jednu chvíli měla zvracení od srdíčka a průjmíky zase od něčeho jiného, paní doktorka reagovala, že náhoda by to byla, ale že jí předepíše prášky na srdce a podle toho jestli zvracení nepřestane to budeme řešit dále. To jsem myslela, že prášky na srdce paní doktorce někam vrazím, tak jsem raději odešla. Jela jsem okamžitě na kliniku Gabrid na Špitálce, kde byla zrovna paní doktorka Kyselková, která fenečku prohlídla, provedla kontrolu konečníku, prohmatala bříško a za chvíli nám řekla, že má akutní zánět konečníku. Odebrala krev, kde druhý den zjistila, že jí selhávají ledviny. I paní doktorka Kyselková mi sdělila, že na srdíčku něco má, ale že rozhodně to není věc, která se musí řešit přednostně, že máme počkat, až problémy s konečníkem ustanou. Vyšetření bříška ani konečníku jsme se u paní doktorky Jakušové nedočkaly....abych to shrnula, tak kdybych nešla k jiné doktorce a čekala s práškama na srdíčko, kdy ustane zvracení, tak už žádnou fenečku nemám. Já chápu to, že chybovat je lidské a paní doktorka je mladá, ale já už nikdy na kliniku na Kaunicove nevkročím.