Velkomoravská 1, Hodonín
Odborný lékař oboru psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor je velmi arogantní. Byla jsem u něho třikrát a už se mi tam ani chodit nechce. Má spoustu zdravotních problému co mam odmalička. Spoustu věcí jsem podělila po své mamce. Mám i různé vrozené vady (vývojové) střev,žaludku,ledvin,močových cest,atd.... Pana doktora tyto věci vůbec nezajímaly..tvrdil že si to vymýšlím a podobně.... Protože jsem nezletilá museli na jedno sezení i rodiče. Choval se k nim velmi arogantně a nadřazeně. Začal jim vykládat něco o tom že jsem mu dvakrat voalla ze souhlasim s hospitalizací do léčebny. Pry jsem tezce psychicky nemocná a agresivni atd... Rodiče z toho byli pochopitelně paf, protože se to neshodovalo s tim co nam rekla psycholozka. Otec byl nervozni , protože pan doktor nechtel slyset ze mam problemy se strevy a zaludkem atd...porad si mllel svoje... a uplna třešnička na dortu byla když řekl že mamka je psychicky nemocná , ja jsem taky tezce psychicky nemocná a tatka taky neni uplne v poradku. Rodiče to strasne rozhodilo,volala jsem psycholozce a ta rekla ze si me pan doktor spletl s pacientkou tehoz jmena. Kdyz jsem tam potom prisla pan doktor se choval opet strasne arogantne..proste jeho nazory a pristup se nezmenil. A protože má své EGO tak si ani nepriznal že se naposled spletl. Pry se spletla pani psycholozka a rodiče..... no uplne trapne se z toho vyvliknul ... a moji navstevu zakoncil tim že lecebnu myslel naprosto vazne ... byla bych tam dlouhodobe.. prvni z diagnostickych ucelu a potom z lecebnych.... z teto navstevy jsem doesla velmi psychicky vycerpana... z pana Klimenta nemam vubec dobry pocit...bojim se k nemu chodit... misto aby mi psychicky pomohl tak me ejste nici.....vubec ho nezajima ze mam nejake zdravotni problemy....porad me proste strka do lecebny....
Doufam že k němu nebudu muset dlouho chodit..... tohoto pana doktora NEDOPORUČUJI

Byla jsem u pana doktora se synem, s žádnou arogancí jsem se nesetkala, jen holou pravdu a konstatování skutečnosti.ŹÁDNÉ MAZÁNÍ MEDU KOLEM HUBY, ALE PRAVDA NEBÝVÁ VŽDYCKY POPLATNÁ TOMU CO BYCHOM SI PŘEDSTAVOVALI A PŘÁLI.

U pana doktora Klimenta jsem byla poprvé a určitě ne naposled.Příspěvky o jeho nevhodném chování k pacientům považuji za nehorázné lži, které mají za cíl zdiskreditovat tohoto odborného lékaře s bohatými zkušennostmi ze zahraniční praxe.

Byl jsem u nej jen jednou, je pravda ze pusobi arogantne, ale to je podle me naprosto nepodstatne. Naopak si cenim toho ze dokaze mluvit na rovinu a neakceptuje zadne pacientovy emoce, ktere by mohli jineho citlivejsiho doktora ovlivnit treba v samotne diagnoze. Dulezite je se dozvedet pravdu at je jakakoliv. Jdu k psychiatrovi proto ze chci pomoc a ne abych se u nej citil prijemne a dobre si s nim povykladal ! Ale zas nemuzu posuzovat jako ostatni, protoze jsem u nej byl jen jednou, proto nemuzu zatim hodnotit.

Mám s tímto psychiatrem jen ty nejlepší zkušenosti, přestože je velmi přímý a některé jeho reakce se mě citově dotkly. Potom co sem o tom přemýšlela jsem si uvědomila, že má pravdu a některé věci se mi podařily již změnit. Je dobré slyšet pravdu bez okolků, jen tak vidím cestu k tomu tKlár špatné co mi ubližuje změnit.

I když mne konkrétně moc nesedl, myslím, že je dobrý odborník, jen přístup k lidem by mohl změnit. Působí chladně a nepřístupně. Nicméně jsem se u něj léčila několik let a chyba byla i na mé straně, protože jsem k němu nebyla zcela upřímná.V každém případě mu děkuji za to, co pro mne v rámci možností udělal.

Skvělý. Říká věci, které jsou důležité, nikoli takové, jaké chce pacient slyšet. A pomáhá jen těm, kdo opravdu chtějí, aby jim někdo pomohl, ne žroutům patáků a paranodiním kverulantům typu pána podávače trestních oznámení. POkud máte problém a chcete (!!!) pomoct, doporučuji.

Chodím k tomuto lékaři druhý rok ,ale nemam kněmu důvěru mám z něho špatný pocit.Rěkla bych to tak nemá pochopení pro lidi.Vezmu prášky a jsu ráda že vypadnu.Asi změním lékaře a to urychleně už mě to nebaví poslouchat že se neviléčím atd.a

Arogantní nadřazený přístup.Vždycky když jsem k němu šla měla jsem den před tím nervozu, chodila jsem k němu jen proto, že jsem žásného psychiara neměla.Vysadil mi všechny léky najednou, což se nedělá, je to pro tělo šok, měla jsem strašné stavy a to ě chtěl poslat hned do práce.Fakt nedoporučuji.

pravda boli... nejlepsi doktor