Ordinace psychiatra

Odborný lékař psychiatr
Papírová 525/10, Liberec

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

Děkuji paní doktorce za vyřešení mého zdravotního problému, řešeno s laskavým profesionálním přístupem.

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

Nejhorší doktorka co jsem kdy viděla !!!! Nulová ochota opravdu velmi špatná zkušenost nedoporučuji . Všechno jí je jedno a vůbec se nechovala hezky!

Umístění: Odborný lékař psychiatr

Paní doktorka téměř vůbec neposlouchá co jí říkám.Léčím se již několik let a mám několikáté léky.Ona vždy bude tvrdit, že tyto léky jsou dobré a vychvalovat je do nebes, protože jsou přeci velmi drahé...ale to, že mám vedlejší účinek velkou únavu, nebo mi po jiných padaly vlasy ji nezajímalo.Je to prý něco za něco..Všechny mé problémy zlehčuje a za 2 minuty jsem vždy pryč z ordinace s předpisem.Přece léky se berou proto, aby nemocný s depresí se cítil normálně jako zdravý člověk a ne aby se sotva plazil a snášel léta vedlejší účinky takové míry, která ho omezuje normálně fungovat v běžném životě.Paní doktorka by měla více poslouchat, co jí pacient říká a snažit se o to najít léky, které mu sednou.Léta jsem věřila, že mi pomůže, ale moje důvěra je nyní pryč.Budu se snažit najít jiného lékaře s větším zájmem o pacienta.

Jsem spokojený jak s přístupem lékařky paní MUDr. Taušové i její sestry. Nechápu ty negativní hodnocení, z mé zkušenosti mohu jen doporučit, z psychiatrického hlediska jsou obě profesionálky, které se snaží pacientovi vyjít vstříc, pomoci a určit i tu správnou léčbu. Možná si opravdu někdo plete pojem psychiatr a psycholog. Umí pacientovi pomoci, dnes je možnost svobodné volby lékaře, zkuste to tedy jinde, co Vám na to řekne jiný odborník v oboru psychiatrie, z mé zkušenosti doporučuji. Martin

Paní doktorka mi moc pomohla když mi bylo nejhůř. Nikdy jí to nezapomenu. Pavel O.

Na doporučení známé, má matka ukončila lečbu psychyatrem, který jí nevyhovujícími léky řadu let přitěžoval, a přihlásila se k Mudr. Taušové, již tam je 5 let a neměnila by... Svědomitá, vlídná, pečlivá... Vřele doporučuji... Vede díky ní plnohodnotný život, a jsme jí za to velice vděčné...

Sice jsou i horší lékaři, ale pokud můžete, hledejte pomoc jinde. Paní Taušová je práškařka, nic jiného nezná, a ještě k tomu dost laxní. Klientce s depresemi ze ztráty dcery taky jen předepisovala prášky a na psychoterapeuty a terapeutická oddělní o které stála jsem jí musel dávat konatkty já. Sám jsem byl v ordinaci vždy pár minut, co jsem jí řekl pořádně neposlouchala, jen si něco klapala do počítače. Když jsem jí říkal, že jsem čekal více, třeba že by se mnou mohla nějak promluvit (psychoterapii), tak to řekla žen nedělá, že pokud si chci povídat tak ať jdu za psychologem (s takovým přístupem k psychoterapii jsem se setkal málokdy). Asoň náznaky celostní medicíny u ní rozhdoně nenajdete.. Léky jen tak zkouší který bude ten pravý, moc nad jejich činky a vazbami nepřemýšlí. Výhodou je, že to teda aspoň zkouší. celkově mi přijde, že se snaží vydělat peníze a ne pomáhat lidem.

C

S pí mudr Taušovou jsem docela spokojená i když.........V poslední době pro mě má jedinou alternativu a tou je nemocnice.Jsem už starší a v Liberci na psychiatrii jsem už byla,nejenže mi vzali léky ,který jsem užívala na jiné svoje nemoci a zaměnily je za jiné,což moje tělo nezvládalo.Po 6 nedělích strávených v nemocnici jsem se doma další1/2 roku léčila.Byla ze mě troska,takže další nemocniční léčení odmítám!Sestřička je kapitola sama o sobě.Když volám,že se chci objednat,nebo není nějaké volné místo,tak mě dost ostře odbyde slovy" zase vy??,nevím,nevím,kdy bude mít paní doktorka místo"tím pádem jsem vytočená a to chci třeba napsat jenom léky.Chodím tam už několik let a sesřička je čím dál tím ostřejší a velice nesympatická,jak píšu jak ke komu.Netuším čím jsem ji rozladila:(

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Pomohla mi, je trpělivá a laskavá. Předchozí zkušenost nechápu, za 5 let co se léčím podobnou nemám.

Paní doktorka i sestřička jsou moc příjemné a pomohly mi, vřele doporučuji