Karlova 402/3, Beroun
Ord. specialisty - dermatovenerologie

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

C
Umístění: Ord. specialisty - dermatovenerologie

V této ordinaci jsem byla rozhodně poprvé a naposledy. Za paní doktorkou jsem přišla kvůli druhému pohledu na perorální dermatitidu, která ne a ne ustoupit. Kvůli předepsaným lékům od jiného doktora mi řekla, že se na mě ani nepodívá i kdybych měla na obličeji hnisavou ránu. Po 2,5 hodinách čekání mi po téhle reakci šly slzy do očí. Když jsem ji tedy poprosila, jestli by mi alespoň nedala potvrzení do práce, o kterém vím, že bych měla mít, ale zapomněla jsem na něj, se mi vysmála s tím, že mi nic nedá a že jí to vůbec nezajímá . Podrážděná mi podala ruku a že na shledanou. Odcházela jsem s brekem, špatnou náladou, bez léku a kdyby mi sestra nedala razítko, tak i bez potvrzení. Věřím, že paní doktorka je velmi schopná lékařka, jinak by mi ji nejspíš nedoporučili, ale po tomhle přístupu jí Já už určitě dál doporučit nemohu, nebot mi ani s ničím nepomohla.

Po dnešním čekání se synem v čekárně přes hodinu a půl, jsem raději odešla, a bylo mi řečeno, že jsem s takovým časem čekání měla čekat, /přitom o mě věděli a brali lidi, které přišli po mě/ tak jsem se raději objednala do Hořovic, kde mají k lidem vřelý a příjemnější přístup. A místní sestra je arogantní a nepříjemná. Za mě, tuto ordinaci nedoporučuji, a radím - jít raději jinam!

Paní doktorka Táborská je osoba, kterou nikomu nedoporučuji. Po určitém zákroku (v řádu několika tisíc Kč) jsem si dovolila poznamenat, že nezaznamenávám žádné změny (změny jsou dle recenzí viditelné pomalu ihned, u mě však nikoliv). Očekávala jsem, že mi poradí jako lékař, navrhne případně jiné řešení, ale ničeho takového jsem se nedočkala. Jen mi sdělila, že když změnu nevidím, že se mnou nechce dále spolupracovat a ať jdu k někomu jinému, že ona nic dělat nebude. (Je to úplně stejné jako když vám lékař předepíše antibiotika, při kontrole mu sdělíte, že antibiotika nezabírají a on by vám sdělil, že máte jít k jinému doktorovi). Zákrok se musí opakovat v určitém čase a díky tomu, že Táborská odmítla cokoliv dělat jsem se dostala do nemilé situace. Našla jsem si kliniku, kde mi byli ochotni pomoci. Potřebovala jsem však bližší informace od paní doktorky Táborské k tomu, aby mi mohli aplikovat správnou metodu ošetření. Táborská mi však informace nebyla ochotná sdělit, nekomunikovala se mnou. Na takové informace má každý právo! Co to je zapřístup?

Tak vážení to je prosím přístup doktora k pacientovi. Paní doktorka je přístupná ochotná vás řádně vyslechnout, vysvětlit váš problém a předat vám i dobrou náladu. I sestřička je velmi ochotná a milá.

Jsem maximálně spokojená. Milé jednání, profesionální přístup.

Nerozumím názorům ostatních, já jsem s p. doktorkou velmi spokojena, nechodím k ní často, ale vždy mi velmi dobře poradila, léčba vždy zabrala. Co se týče popisované arogance, s tou jsem se nesetkala, naopak vždy byla p. doktorka milá a přátelská.

Tato paní doktorka je velice arogantní a hádavá a sestra jí doplňuje. Stál jsem v ordinaci a ona mi řekla, že na ulici mi nebude nic vysvětlovat a že teď na mě nemá čas. Na můj dotaz, zda její ordinace je tedy ulice mi odpověděla, že za deset minut má konec ordinačních hodin a že mě tedy nemusí vzít. Faktem je to, že jsem se přišel objednat s doporučením a diagnózou od chirurga. Objednávali mě za měsíc a že mi potom řekne co diagnóza znamená. Měsíc v nejistotě jsem odmítl. Nutno podotknout že zkoušely obě na mě křičet, což jsem si nenechal líbit a přijal jsem styl jejich konverzace. Objednávku jsem s chutí vrátil. Můžu si přece vybrat jiného a slušného doktora. Vygůglil jsem si diagnózu na netu sám. Nádor na kůži. Vyoperovaný dr. Buchbauerem. Závěr: arogantní, neochotná, klientelistka. Nedoporučuji.

Také se připojuji k nesouhlasu o neochotě. Naopak. Je velmi příjemná a odborně vzdělaná. Vždy mi pomohla a vše vyléčila. A čekání ? Ten kdo nečekal u doktora snad ani neexistuje.

Dobrý den. Tak takhle doktorka je kreátúra. I roční dítě s onemocněním nechá klidně čekat až bude mít ona zrovna čas. No a dovolat se do ordinace je problém. ZVONÍ TO A ZVONÍ TO A NIKDO TO NIKDY NEVEME. Jsem zdravotní sestra ale tohle jsem nikdy nezažila,a vím o čem mluvím. Jestli máte soudnoust najděte si jinou doktorku.S pozdravem K.

Paní doktorku vřele nedoporučuji. Byla jsem u ní kvůli akné. Nejen že mi ho nevyléčila, ale naopak po jejím "odborném" zásahu se mi stav pleti ještě výrazně zhoršil. Takže jestli chcete mít obličej samou jizvu, směle do toho.

Navíc se chovala neskutečně arogantně. Když jsem si dovolila poznamenat, jestli by mi třeba nepomohla antikoncepce, tak mě seřvala jako malého haranta, že ona je doktorka a ona to musí vědět nejlépe a že já jí do toho nemám co mluvit, když tomu nerozumím. To byl den, kdy jsem u ní byla naposledy.