Vratislavická 55/1, Liberec

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• dermatovenerologie

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka byla naprosto skvělá. Řešila jsem jeden problém, obvolala několik kožních/dermatologů a buďto nenabírali, nebo až za 2-3 měsíce. K paní doktorce jsem se i trochu díky štěstí (vypadlý pacient) dostala už za pár hodin. Paní doktorka byla naprosto skvělá, měla velmi empatický a hlavně lidský přístup, takže jsem se nebála se jí zeptat na vše, co mě trápilo. Doporučená léčba zafungovala, takže nemám vůbec nic, co bych vytknula a paní doktorce děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Upřímně nejhorší přístup doktora, jaký jsem kdy v životě zažila. Hned při vstupu mi bylo řečeno, ať jdu k doktorce rychleji, že údajně pracují v dynamickém tempu. Když jsem popsala, co mě trápí, tak aniž by se na mě dr. podívala, tak mi řekla, co to je, jaká je příčina a že se s tím nic nedá dělat. Posléze, co jsem chtěla sdělit další problém, tak mě upozornila, že má na mě pouze 10min, tak ať to sdělím rychle. Následovalo znovu to stejné diagnóza a příčina, aniž by viděla problém nebo mě vyšetřila. A sdělila mi, že se s tím nedá nic dělat a že to trápí velkou část populace. Když se tedy posléze na problém podívala tak mi řekla "To máte ještě dobrý, ostatní to mají i horší". Nakonec mi tedy napsala nějaké recepty a doporučení, ale upřímně jsem byla v šoku z jejího jednání. Rozhodně nedoporučuji. U dr. jsem byla poprvé a naposled.

MUDr. Kateřina Radoušová

Dobrý den! Děkujeme za Váš názor a věříme, že najdete lékaře, který Vám ve všem vyjde vstříc a budete s ním absolutně spokojená. Přejeme příjemný den. Tým Kožní ambulance Liberec s.r.o.

Umístění: Ordinace

Úžasná paní doktorka, je velmi milá a pečlivá. Celá rodina jsme v její péči již více než rok a jsme moc spokojeni. Děkuji Eva M.

Umístění: Ordinace kozní problémy

"Uz ve dverich mi rekla ze jsem jeji nocni mura a ze bych se mela prihlasit k jiné kozni lékařce a ze stejne nebude akcepotovat moji pojišťovnu, takze mam vlastne stejne smulu. Na mast, kterou mi předepsala předchozí návštěvu, která mi způsobila ještě horší kožní problémy mi rekla, ze nevi ze tam jsou parabeny, a ze bych si to mela hlidat ja, že jsem alergický na parabeny. Navíc mi řekla, co tam delam bez objednani, tak ji rikam ze mi dala naprosto odlisné leky, presto ze má v mé karte napsano, ze sem na parabeny alergická. Takže mi paní doktorka hodně uškodila, měla jsem oteklý a červený, svědivý celý krk, takže obrovská neprofesionalita. Sestra má otřesné komunikování s pacientem, jedná s lidmi neuctivě. Ta by povolání sestry vůbec neměla vykonávat. takze mi teda napsala novy leky ale rovnou i propousteci zpravu k jiné kozni"

Dobrý den, tedy pí.Ing.!
Nedokážu uspokojit každého pacienta a nikdo není bez chyb. Myslím, že jistě mezi mými kolegy najdete odborníka, který Vám ve všem vyjde vstříc a bude otevřený k Vaší návštěvě v kteroukoli dobu kterýkoli den bez předchozího objednání. Přeji Vám hodně zdraví a hlavně klidu bez stresu, který atopický ekzém značně zhoršuje. S přáním příjemného prožití dne Kateřina Radoušová

Umístění: Ordinace

Ani nevim, zda to muzu napsat.. pani doktorka me vzala bez objednani, mimo pracovni dobu -odpoledne- kdy jsem zoufale shanela lekare..objednat se v Liberci drive jak za mesic kdekoliv na dermatologii nemozne..v rannich hodinach je mozne prijit bez objednani do jinych ordinaci ( vcetne krajske nemocnice, kde nefunguje zadny system), ale taky muzete cekat dve hodiny a stejne vas nevezmou..uzasne mila a ochotna, rychla a pratelska! Dekuji

Umístění: Ordinace Výplně rtu

K Paní doktorce jsem šel na doporučení :) a byla výborná!
ale pouze při první návštěvě,při dalším objednání do její soukromé ordinace naprostý nezájem,a přístup za který by se měla osoba její inteligence stydět.
Já sám provozují salon a mám také stop stav ale v životě bych takto s klientem nejednal.Ale je to o lidech,p.doktorce přeji štěstí a stále tolik úspěchu, já už svou novou kosmetickou ambulanci našel.Takže buď a nebo ;)

Dobrý den, p.K!
Děkuji Vám za velmi milé hodnocení a za pochopení toho, že množství klientů na kosmetické zákroky, které provádím ve svém volném čase, je prostě převýšeno a že bych ráda volný čas trávila i jinak. Myslím, že mě nic nenutí k tomu, abych klienta na kosmetický zákrok vzala opakovaně a jak jsem Vám v telefonátu sdělila, navíc dle mého po tak velmi krátké době od předchozího zákroku. Nabídla jsem Vám alternativní kliniku a tyto zákroky jsou prováděny na řadě pracovišť.
Tímto Vám též přeji hodně pracovních a osobních úspěchů a samé spokojené klientky a klienty. S pozdravem Kateřina Radoušová

Pani Doktorka , odvadi opravdu skvělou praci a pri dvou navstevach ma pokazde krasny usmev ve tvari.. A pokud jsou lidi nespojeni doporucuji zkusit lekarstvi v Anglii a hned si budete vice vazit ceskeho doktora

Paní doktorka je velice odtažitá a odmítavá k jakékoliv léčbě která by mohla pomoci bez předepsaných léků či předražených mastiček k ničemu. Záleží také na její náladě. Ponížení pacienta jí také vůbec nedělá problém. O sestře ani nemluvím. Prostě partička k pohledání.

Skvělý přístup, komunikace a empatie. Zákroku jsem se bála a díky přístupu p. doktorky jsem odcházela s úsměvem. Doporučuji všem-Jana Zobínová

Paní doktorku ráda DOPORUČUJI! V ordinaci se vždy setkám s velmi milým a lidským přístupem. Je to jedna z mála příjemných návštěv u lékaře... :-)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mám problém s hrubou a "krupicovitou pletí". Je mi 29let a měla jsem vždy trochu problém s akné cca kolem 23let se to srovnalo. V půlce ledna zhruba se mi během 2 dnů osypalo celé čelo a zhrubla mi pleť. Je to vidět hodně především venku na světle. Pupínky jsou menší začervenalé, proti světlu úplná krupice, ale jen na obličeji ( celé čelo, méně na tvářích a kolem brady, krk a záda ne). Svědí to jen opravdu málo jen někdy po odlíčení. Přibližně stejnou dobu mám i problém se zadní rýmou, ale nevím jestli by to mohlo mít nějakou souvislost. Kosmetiku mám pořád stejnou.
Děkuji moc za odpověď

Dobrý den!
Vaše popisy onemocnění jsou skvělé, ale myslím, že by to i tak vyžadovalo osobní vyšetření u dermatologa. U akné může být pleť postižena dlouhodobě a mohou se objevit i projevy jiných onemocnění, jako např. rosacea čili růžovka. Určitě bych zvolila kožní vyšetření. Přeji pěkný den a s pozdravem Kateřina Radoušová

Dobrý den.
Minulý rok jsem měl nález chlamydie společně s lichen sclerosus + vitiligo. Clamidie přeléčeny Azitromicin, Bactroban + oilatum. Vše v pořádku až na zúženou předkožku. Včera jsem cítil svědění v oblasti genitálu a dnes ráno již stejné stádium lichen sclerosus jako minulý rok. Předkožka nelze přetáhnout, na dotek silně citlivá a pálí. Velmi obtížné močení. Obvolal jsem několik ambulancí a nikde mi nechtějí pomoci akutně. Jedině objednat a nejdříve byl termín v půlce března. Co mám dělat? Děkuji za odpověď

Dobrý den!
Problematika pohlavní infekce byla přeléčena. Dané problémy Vám dělá nejspíše lichen sclerosus et atrophicus, který velmi často způsobuje tyto obtíže a je často nutná částečná nebo kompletní obřízka cestou urologa. Ten by Vás vzhledem k akutním obtížím neměl odmítnout. Volila bych raději ambulance v nemocničních zařízeních. Přeji brzké zlepšení stavu. S pozdravem Kateřina Radoušová