Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: jiné místo přirozený porod

Porodni asistentka z Vitkovice nemocnice, Ostrava, pani Katerina Pomahacova, byla perfektni. Trpeliva, hodna, zkusena. Jsem moc rada, ze jsme ji meli u porodu. Dekujeme.

DĚKUJI za asistenci u porodu. Velice si vážím odborného a profesionálního přístupu v kombinaci s milým a přátelským přístupem. Připadala jsem si ve správných rukou a v přítomnosti PA K. Pomahačové jsem se cítila v bezpěčí a i přes velké bolesti jsem věděla, že všechno dobře dopadne. Děkuji za slova podpory, útěchy a zájmu. Měla jsem pocit, že je tam jen a jen pro mě. Hodná, zkušená, milá, hezká a laskavá. Přeji ostatním maminkám, které se rozhodnou pro Vítkovickou porodnici, aby měly takové štěstí jako já a rodila je paní Pomahačová. Doporučuji celkově Vítkovickou porodnici, jako velmi kvalitní subjekt od příjmu až po novorezencké odd.

Sestřičku Kačku Pomahačovou jsem měla možnost mít u obou porodů svých dcer. První porod byl hrozně náročný, trval 28 hodin a nakonec mi pro nepostupující porod dceru vzali břichem. Kačka byla naprosto úžasná, i přes ty ukrutné bolesti dokázala pohladit milým a vstřícným slovem, které nám rodičkám opravdu pomáhají. Druhý porod byl o mnoho lepší, protože byl plánovaný císařský řez, takže mě ušetřili těch dlouhých bolestí. U příjmu měla opět službu tato bezvadná sestřička, která mi zpříjemnila to čekání než mě vezmou na sál. Celkově na tuto porodnici nedám dopustit, personál je opravdu špičkový a na vysoké úrovni, ať už se jedná o porodní sál, šestinedělí či novorozenecké oddělení a kdybych si měla vybrat kam bych šla další dítě rodit, rozhodně by to byla Vítkovická nemocnice.

Mohu jen chválit. Porod není procházka růžovou zahradou, ale díky empatii a úsměvu na tváři této porodní asistentky, se stal pro nás s manželem a dceru tím nejkrásnějším zážitkem. Jen více takto erudovaných lidí na svém místě. Možná to zní jako klišé, ale 1. dceru mám rozenou za zcela jiných "osobnostních"rysů jiné PA- a to je pak JINÉ :-( kafe !!!! Takže věřím, že díky ní se dal porod prožít tak, že na něj budu ráda vzpomínat.

Porod s touto "porodní bábou" je senzační zážitek navzdory bolestem.Skvělý přístup,ochota,vždy dobře naladěná a usměvavá,lidská...prostě nej!!!!!!