Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Budějovická 401, Velešín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Maximální spokojenost jak s paní doktorkou tak i se sestrou. Vždy skvěle poradí, určí diagnózu, ochotně poradí i po telefonu. Odstěhovali jsme se, změnili lékaře kde to bylo tak otřesné, že radši dojíždíme zpět 20km do Velešína k pani doktorce Lukešové.

T
Ověřený profil

Nejlepší vyhledat si na internetu příznaky, určit a pojmenovat nemoc, přijít k paní doktorce, diagnózu oznámit a počkat si na recept. A ještě Vám naúčtuje za omluvenku do školy 50 Kč, protože se jedná o administrativní výkon.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S paní doktorkou jsme zatím spokojeni chodíme tam sice necelé 4 měsíce, ale nemužu si stěžovat... Je pravda, že sestřička mi přijde ochotnější... :)))


P
Ověřený profil

K paní doktorce chodím od narození mé dcerky už to budou 2 roky.Jsem s ní moc spokojená, vždycky vše vyslechne,poradí a jepečlivá nic nezanedala. Kolikrát mi poradila po telefonu.


A

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždycky mi pomohla a poradila. Chodím k ní od narození syna. Když je potřeba, tak mi poradí i po telefonu. Je velmi vstřícná.


J

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Obě mé dcery jsou u ní od narození a už jsme řešily nejeden problém, často mi velice ochotně poradila i po telefonu. Dávám 100% paní doktorce i sestřičce. Díky


M

mě zatím paní doktorka vždycky pomohla, nemůžu si stěžovat


Zvláštní až záhadná,zadumaná.Poradí,vyslechne,pomůže někdy je lepší přijít už s diagnozou.Má šikovnou sestřičku p.Hovorkovou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F

paní doktorka je docela v pohodě,ale na začátku kdyby byl výběr, asi bych se rozhodla jit jinam, ke vstřícnější. ted jsem ale spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu