MUDr. Kateřina Lhotská Hofírková

Ortodontista Více

Třebíč 1 adresa

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: ESTHES s.r.o. - ortodoncie Jiný

Dobrý den, s paní Hofírkovou jsem v celku spokojená. Před cca osmi lety mě začala fixními rovnátky upravovat chrup. Po čase, když mi byla sejmutá mi nasadila zadní drátek tzv. retainer. A dočasně jsem nosila plastová rovnátka dělaná na míru. Po čase léčbu ukončila. Loni, po cca pěti letech se mi kousek drátku odlomil. Jediné co mě mrzí, že od té doby se mi odlomil ještě dvakrát. A vždy na stejné straně. Je to chybou skusu, nebo materiálem který paní zubařka používá? Jako lékaře ale mohu paní doktorku doporučit.

Umístění: ESTHES s.r.o. - ortodoncie Jiný

K paní doktorce jsem chodila asi 3 roky a musím říct, že jsem byla vždy velmi spokojená. Nikdy jsem k žádnému lékaři nechodila s takovým nadšením a odhodlanosti. Byla vždy velmi milá a ochotná. Nikdy nebyl žádný problém.

Umístění: ESTHES s.r.o. - ortodoncie Srovnání zubů

Paní doktorku jsem navštěvovala skoro čtyři roky.
Nejdříve jsme srovnávali spodní zuby a dělali místo na špičák, který byl potřeba vytáhnout.
Špičák se vytáhl úspěšně a i spodní a vrchní zuby mám pěkně srovnané.

Navstivila jsem ortodoncii pani lekarky Lhotske, ktera se chovala velmi netaktne, verbalne agresivne a s podobnym jednanim jsem se jeste nesetkala, pri vstupnim pohovoru bylo zrejme, ze pani doktorka ma nejaky problem, ktery si evidentne resi na svych pacientech. Velmi nedoporucuji, takto rozhodne nevypada zdravy a racionalni pristup lekare. Naopak velmi musim pochvalit sestricku na recepci, prijemna a mila, bohuzel ambulanci to asi nebude moc platne, pokud pred lekarem pacient doslova utece.