MUDr. Kateřina Grabková

Praktický lékař Více

Dětmarovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Zdrav. středisko 720, Dětmarovice

Paní doktorka je podle mě už zvyklá jen na každodenní předepisování léků na přání pro důchodce. Větší aktivitu při vyšetření od ní nečekejte! Jediné plus je, že v čekárně dlouho nečekáte a je zde příjemná sestřička :)

přijemná a v pohodě

Naprosto tady souhlasím s negativním názorem na ni. Je hrozně arogantní a odmítá přijet k pacientovi, když mu je nejhůř.

Nejlepší lékařka.. Lidi jestli s paní Doktorkou máte problém, tak to je tím, že tam musíte pořát s těmi vašími hypochondrickými problémi otravovat. A zabírat místo nemocným. Neslyšela jsem nikdy od nikoho známého žádnou stížnost. A že tam chodí mnoho známých.

Když jí řeknete, co vám je a co vám má napsat, tak ano, v tomto ohledu pí. doktorka nemá konkurenci. Ale od toho je tu snad doktor, aby vás vyšetřil, zjistil, co vám je a napsal vám náležitou medikaci, ne? Mám se ráda a šla jsem radši jinam.

Velmi dobrý lékař, příjemné jednání.

S péčí paní doktorky jsem velice spokojená a nejen já, ale i zbytek mé rodiny.

Pokud bych chtěla hovořit o p. Grábkové, pak by to bylo jedině v superlativech. Nikdy jsem v čekárně moc dlouho nečekala, sestra je přívětivá, doktorka se snaží pacientovi dát tu nejlepší péči. Super, tak by to mělo být.

jsem velmi spokojen s lekarskou peci a doporucuji vsem tuto lekarku

No nevím, někdy mi připadá že jí musíte říct sami jak byste se chtěli léčit