Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Zařízení klinické psychologie
Kaštanová 268, Třinec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Paní doktorka se mi snažila pomoci ale jediné co mi řekla, že ať se daným problémem netrápím, že to je normální. Po pár sezeních řekla, že už se neuvidíme, že vidím že mi je lépe a přitom mi tak vůbec není

.
Ověřený profil

Byla jsem s paní doktorkou velice spokojená, moc mi pomohla, vyslechla me problémy a velice dobře mi poradila jak danou situaci zvládnout. Moc jí děkuji. Když jsem k ní přišla byla jsem hromádka neštěstí a jak jsem odcházela byl ze mě pozitivně naladěný člověk s radostí do života.

J
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi empatická, zkušená ve svém oboru, ale možná neměla svůj den a takovou netrpělivost, s kterou jsem se u ní setkala, jsem nezažila u nikoho dalšího v tomto oboru.


C
Ověřený profil

Já navštívila tři psychiatry a dvě psycholožky... přístup se nedá srovnávat, nevím sice zda mi pomůže, ale vím jistě že se u ní cítím velice dobře... lepší přístup jsem ještě nezažila... :)


M
Ověřený profil

velmi sympatická a skvělá žena, hodně mi pomohla :-) těším se na další návštěvu :-) Marcela S.


H
Ověřený profil

Paní doktorka zklamala na celé čáře. Kamarádka má psych.nemocného manžela /+k tomu pije/, který si svůj problém nepřipouští. Dle rady svého obvodního lékaře se s paní psycholožkou spojila, aby ji informovala o manželově podivném chování doma a zároveň požádala, aby o telefonu neinformovala manžela. Paní doktorka mu to sice neoznámila. Napsala do zprávy, že manželka volala, napsala vše, co manželka řekla, dopsala - manželka si přeje neinformovat manžela o proběhnutém telefonu a...? vytištěnou zprávu předala manželovi do ruky. Samozřejmě si ji přečetl...Reakci doma si můžete představit!!!Vysoce profesionální chování paní doktorky, že? a pak důvěřujte lékařům!


Naprosto souhlasim s leňou neni co dodat hruza

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Lééňo nebyla jste náhodou o několik dvéří jinde u jiné psychološky?Já měla s p. Uhlářovou dobré zkušenosti.Je zralá moudrá žena.Podle popisu jejího chování a špíny by to ukazovalo že jste byla u te druhé zajacove.Obě sedí na stejné chdbě.
HK


Vyhledal jsem psychologa protože mi bylo špatně a byl jsem v zoufalé situaci, u pani doktorky se mi dostalo sluchu i úlevy, podržela mne a nasměrovala k řešení za co ji děkuji a doporučuji všem zoufalcům jako jsem byl já, ví co člověk potřebuje.


Ověřený profil

Jediný psycholog, kterého jsem kdy navštívila. V tomto oboru bude asi velmi těžké sklízet ovace, tento lékař Vám nedá zázračnou pilulku, která problém odstraní ani Vám problém nezabalí do sádry s tím, že za tři týdny už nebude... Vyslechla mě, byla velmi milá, ptala se na věci, které ostatní nikdy nezajímaly a které mne velmi tížily. To, že někoho donutí (pochop - motivuje) vyřešit si problém ve vlastní režii je snad její práce, potažmo Vaše vítězství, nebo ne? Já to mám doufejme za sebou a jsem paní Uhlářové vděčná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu