Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Sušilovo náměstí 5, Olomouc

Vojenská nemocnice OlomoucSušilovo náměstí 5, Olomouc

Vojenská nemocnice OlomoucSušilovo náměstí 5, Olomouc

Vojenská nemocnice OlomoucSušilovo náměstí 5, Olomouc

Vojenská nemocnice OlomoucSušilovo náměstí 5, Olomouc

Vojenská nemocnice OlomoucSušilovo náměstí 5, Olomouc

Vojenská nemocnice OlomoucSušilovo náměstí 5, Olomouc

Vojenská nemocnice OlomoucSušilovo náměstí 5, Olomouc

Vojenská nemocnice OlomoucSušilovo náměstí 5, Olomouc

Vojenská nemocnice Olomouc

Zkušenosti


Specializace

  • diabetologie
  • endokrinologie

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Po změně doc a léčby mi výrazně ubylo starostí. Domluvené časy platí,vidím upřímný zájem o pacienta.

N
Ověřený profil
Umístění: Vojenská nemocnice Olomouc diabetologické konzultace

K MUDr Novákové jsem přešla na doporučení kamarádky a jsem rada, ze jsem tak udělala. Sestřička a paní doktorka jsou velmi ochotne a mají profesionální přístup. Po hodně letech přeslapovani s léčbou jsem díky paní doktorce postoupila dopředu.
Rada sem chodím, na všechno se mužů zeptat a ony mi vysvětli potřebné. Jsem velmi spokojena a kdyby takových lékařů bylo víc, byli by jsme jen radi
Moc vám děkuji a přeji jen spokojeně pacienty

H
Umístění: jiné místo Jiný

paní Mudr. Nováková i sestřička jsou naprosto úžasné. Dlouho jsem se nesetkala s takovou pečlivostí, lidským přístupem a ochotou jako u těchto dvou žen. Naprostý propacienstký přístup. Pečlivost, ochota a vlídnost. Opravdu mohu pouze doporučit. Opravdu tak vlídný přístup od lékaře i sestry jsem dlouho dlouho nezažila. A jak jsem již slyšela pár negativních ohlasů. Věřila bych tomu, že když je člověk nezodpovědný a ani za mák nedbá rad lékaře, není divu, že se pak asi neusmívá. Za mě pouze chválit, chválit a chválit. Víc takových lékařů a sester a máme naprosto dokonalé zdravotnictví. Děkuji jim jak nejvíc mohu


T
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

S paní doktorkou mám zkušenost teprve necelý rok a jsem překvapený jejím pozitivním přístupem a ochotou pomoci.
S ohledem na svou váhu jsem předpokládal, že hned mezi dveřmi dostanu doporučení, že jsem tlustý, že musím zhubnout, jinak mi nemůže pomoct - zažil jsem už u jiných lékařů včetně jejich nevybíravého chování. Neříkám, že popsané v rámci vyšetření nepadlo, paní doktorka ale udělala pro mne jednu zatím nepoznanou věc - poradila mi, jak na to. Mohu po necelém roce říct, že úbytek váhy sice pomalu - nicméně přišel přišel, s tím i zlepšení kondice a sebevědomí. V současné době mám kalhoty o dvě čísla a košili o čtyři čísla menší. Mnohem více jsem začal přemýšlet nad sebou a svým zdravím.
Pevně věřím, že můj kontakt s paní doktorkou do budoucna bude omezen již jen na pravidelné kontroly a předepsání receptů. Věřím, že s léčbou nasazenou mi téměř před rokem budu mít i nadále slušné výsledky, ze kterých krom mne bude mít radost i paní doktorka.


K
Umístění: Vojenská nemocnice Olomouc klinické vyšetření

Paní doktorka byla velmi milá, profesionální, trpělivá, vysvětlila mi vše co mi nebylo jasné. Na léčbě se se mnou domlouvala, dala mi na výběr z možných několika řešení a vždy řekla výhody i nevýhody. Společně jsme léčbu vymyslesli a pak mne zvala na kontroly častěji, kde ještě dále léčbu ladila a vysvětlila mi další podrobnosti ohledně mé nemoci. Paní doktorku moc doporučuji! je lidská, milá a vstřícná.


O
Ověřený profil
Umístění: Vojenská nemocnice Olomouc interní vyšetření

Od paní doktorky jsem odešla, neboť její jednání mi přišlo neempatické a poněkud neprofesionální. Jako laik nemohu posoudit její odbornost, ale jako pacient jsem byla zaskočená její věšteckou schopností, kdy mi s ohledem na mé odmítání určitých léků sdělila, dokdy zemřu. Neptala jsem se na to, tato nevyžádaná informace mě zaskočila - možná by bylo dobré někdy opustit striktně profesní úhel pohledu, přestat se ohánět grafy, a zkusit zapojit i lidský přístup. Za mě tuto lékařku už ne, našla jsem si jiného lékaře. Je mi to líto, protože VNOL mi vyhovovala, mám ji blízko, vše potřebné je na jednom místě - od diagnostiky až po laboratoř či lékárnu, spousta příjemných lékařů vč. primářů či sester. Ale utíkám od lékařů, kteří řeší problémy pouze spoustou léků, bohužel i těch, jejichž rizika převažují pozitiva. Pro mě je způsob jednání priorotou, forma sdělení je leckdy důležitější než obsah!

MUDr. Katarína Nováková

Dobrý den,
plně Vám rozumím, a chápu Vás. Také máte samozřejmě právo psát hodnocení o jakém jste přesvědčena.
Ráda bych však opět zopakovala, stejně jako tomu bylo v mé ambulanci, že data, které jsem pro ilustraci a nastínění problematiky použila, nejsou, a ani před více než rokem nebyli mířeny na Vás osobně, nýbrž jsou to statistická data, vycházející z rozsáhlých nadnárodních studií, které dali vzniknout tabulkám takzvaného SCORE rizika, jejichž cílem je na základě jistých meřených parametrů predikovat tíži a případný vývoj onemocnění bez terapie kterou nám moderní medicína nabízí.
Stejně jako vy, má každý pacient právo svobodné volby, zda s navrhovanou terapií souhlasí, nebo nikoliv. Nejste ojedinělá v odmítavém postoji k navrhované terapii. Já však, dle svého nejlepšího vědomí, svědomí, zkušeností z praxe a získávaných znalostí ( které si musím průběžně prohlubovat) Vám musím neúčinnější léčbu, hrazenou ze zdrojů ZP nabídnout, což jsem také učinila.
Přeji Vám dále již pouze pozitivní zkušenosti s lékaři všech odborností.
S úctou
Nováková Katarína


B
Umístění: Vojenská nemocnice Olomouc interní vyšetření

S léčením u paní doktorky jsem byla velmi spokojená, léčba byla úspěšná, je vidět, že je odborníkem na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu