Flortho s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů Pure Whitening

Dentální hygiena

Fixní rovnátka DAMON +4 Více

Léčba vad skusu s ohledem na estetiku obličeje

Neviditelná rovnátka Invisalign

Rentgen zubů

Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha 10, Praha
Svět rovnátek s.r.o.

MDDr. Karolína Floryková jde v ortodontických šlépějích svého otce MUDr. Karla Floryka, který se tomuto oboru věnuje již 25 let. Ortodoncie je nádhern...

• Vady zubů a skusu - estetické i funkční
  • Stěsnání
  • Předkus

Ukončené školy

• LF Masarykovy univerzity v oboru Stomatologie
  • Specializační postgraduální studium oboru Ortodoncie ve Fakultní nemocnici u svaté Anny zakončené atestační zkouškou

Znalost jazyků

Neviditelná rovnátka Invisalign

Rentgen zubů

Snímací a funkční rovnátka

Flortho s.r.o.

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Orthodontic treatment.

Dr. Florykova was very patient with me. She took time to listen to my thoughts and concerns. Before I started the treatment, I looked around and asked for different opinions. Then I decided to follow through with her because she was the only one offering me the approach I had in mind.
It took 15 months to complete the treatment and I am very happy with the result. I highly recommend her. If you come across this, Dr. Florykova, thank you.

Umístění: Flortho s.r.o. rovnátka

K paní doktorce jsem šla na doporučení své kamarádky. Předtím mi na jiné klinice v Brně oznámili, že bych musela několik let nosit fixní rovnátka a poté by následovala operace čelisti, aby se mi zuby srovnaly.
Rovnátka na pevno jsem již nosila a nechtěla jsem do nich jít znovu. Paní doktorka mi po první prohlídce ihned doporučila léčbu Invisalign bez jakékoli operace čelisti! Vytvořila mi online plán léčby, kde mohu sledovat, jak se mi zuby každý týden posouvají. Cena sice není tak přívětivá, ale po zkušenostech i s rovnátky na pevno, jsem velice ráda, že jsem do sebe takto investovala.
Ten, kdo neví, že mám rovnátka, tak si ani nevšimne, že vůbec nějaká mám. Ze začátku mě velmi otravovalo vyndávání rovnátek, čištění a nasazování gumiček, ale po pár dnech jsem si zvykla a už mi ani nepřijde, že bych dělala práci navíc.
Pokroky vidím každým týdnem, co nasadím nová rovnátka, což je naprosto úžasné! Zároveň to ihned kontroluji s online plánem, do kterého mám přístup po celou dobu léčby.
Cena je sice vyšší, ale rozhodně to stojí za to. Mimoto zuby budu mít rovné během 44 týdnů a né několika let!
Paní doktorka je velmi sympatická, má profesionální a individuální přístup ke každému pacientovi, snaží se vyjít maximálně vstříc a najít nejvhodnější léčbu. Hlavně má radost ze sebemenší pokroku. Rozhodně mohu jenom doporučit, nebojte se do sebe investovat.

PS: A taky tolik nežeru sladké, protože si dobře rozmyslím, jestli si kvůli tomu budu chtít vyndat rovnátka nebo ne! :)

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Srovnani zubu

Muzu jen doporucit - profesionalni a moc mily pristup a vysledek je uzasny! Muj silny predkus je zcela pryc :)

Umístění: Svět rovnátek s.r.o.

V životě jsem u lékaře nezažil tak opravdový zájem o pacienta a snahu vybrat tu nejlepší léčbu. Děkuji!

Umístění: Flortho s.r.o. Konzultace ohledně vytržení horních čtyřek kvůli rovnátkům

K paní doktorce Florykové jsem přišla kvůli konzultaci ohledně vytržení obou horních (naprosto zdravých) čtyřek kvůli rovnátkům, které mi bylo doporučeno u jiné ortodontistky. Je mi téměř 39 let a představa, že budu půl roku chodit s velkými mezerami a tři roky s nevzhlednými rovnátky mě děsila. Že budu mít rovné zuby, bylo mým snem od puberty, tak jsem začala pátrat na internetu po jiném řešení. A naštěstí jsem narazila na rovnátka Damon a Invisalign. Když jsem ale hledala ortodontisty, kteří s nimi pracují, moc jich nebylo. Ordinace Flortho s.r.o. ve Vyškově byla tedy jasnou volbou. Čtyřky se trhat nemusely a z toho jsem měla asi největší radost. Teď již 7 týdnů nosím rovnátka Invisalign a jsem šťastná, že jsem šla k paní doktorce Florykové a na její radu se rozhodla pro Invisaligny. I když cena je vyšší, za to pohodlí, neviditelnost a možnost je kdykoliv odložit opravdu stojí. Navíc každý týden, při nasazení nových dlah, vidím, jak se zuby pěkně rovnají. Celá léčba bude trvat cca jeden rok, což oproti třem letům je opravdu velký rozdíl. Jsem učitelka na příčnou flétnu a tudíž musím i pravidelně veřejně vystupovat. Je pro mě důležité, abych mohla bez problému kvalitně hrát, což by s obyčejnými rovnátky nebylo možné. Na každou návštěvu se těším. Paní doktorka je usměvavá a vše perfektně vysvětlí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro její ordinaci a rovnátka Invisalign.

Umístění: Flortho s.r.o. fixní rovnátka

Doktorka pro ty, co ocení precizní práci.....Rovnátka nejsou jen pro dorost, já jsem do toho šel dávno po padesátce a nelituji.
Když rovnátka, tak od " Floryčky"

Umístění: Flortho s.r.o.

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Mé zuby se s pomocí safírových rovnátek a brilantní péče paní doktorky už po roce dostaly na své místo a nyní se můžu pyšnit opravdovým americkým úsměvem :-) Vděčím ji i za to, že naprosto odbourala můj strach z pověstného strašáka jménem rovnátka- byla to totiž naprosto pohodová, rychlá a bezbolestná léčba. Oceňuji taktéž její vřelý, milý a přátelský přístup, ochotu a naprostou profesionalitu. Až se mi po těch návštěvách stýská :-) ... Vřele děkuji a vřele doporučuji!!

Umístění: Flortho s.r.o. Ortodontická konzultace

Když jdu k lékaři, očekávam především profesionální a individuální pristup. S MDDr. Florykovou se ale na tomto standardu nezastavíte. Je velmi milá, vstřícna a citlivá. Výborne pracuje s detmi- i s těmi, se kterými je spolupráce velmi nesnadná. Sklanim se hlavně před její odbornosti. Bez okolků pacientovi vše důkladně vysvětlí "lidským" jazykem, což velmi ocenuji. K tomu je doplněna zdravotní sestrou, která je milá a ochotná a se svou lékařkou sehraná. Pro dokonale doplnění je zde paní recepční, která vždy s úsměvem a trpělivě s ohledem na termíny a možnosti pacienta najde vhodný termín na ošetření. Ordinace působí rodinne a uvolněně. Velmi doporučuji všem, kteří se chtějí k lékaři těšit.

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Naprostá spokojenost. Příjemná a velmi profesionální paní doktorka s úsměvem, který sám o sobě k nošení rovnátek motivuje. 5 hvězdiček, vřele doporučuji.

Umístění: Svět rovnátek s.r.o.

Paní doktorka Floryková je profesionál ve svém oboru. Jsem velmi ráda, že jsem si právě ji jako ortodonistku vybrala. V minulosti mi bylo řečeno, že má vada nejde léčit neviditelnými rovnátky, ale pouze fixními a navíc s několika extrakcemi. Paní doktorka dokázala, že opak je pravdou. Již nějakou dobu mám neviditelná rovnátka, extrakce nutné nebyly a zuby se krásně rovnají. Jsem nadšena. Velkou výhodou těchto rovnátek je to, že nejsou vidět, nošení je pohodlné, v ničem mě neomezují a hygiena je vážně snadná. Opravdu mohu paní doktorku jen a jen doporučit a tímto bych ji chtěla moc poděkovat.

28 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

čekají mě rovnátka s tím, že můj doktor navrhl extrakci 1 zubu (1 už mám vytrženy), aby bylo možné zuby narovnat. Extrakce zubů se mi vůbec nelíbí, navíc objevují se v odborných kruzích názory, že extrakce kvůli rovnátkům může způsobit zúžení tváře, posun spodní čelisti směrem zpátky (viz také: damagedfaces tečka com). Můžu poprosit někoho o odborný názor na to, že extrakce může a má za následek zúžení tváře, posun čelisti a člověk pak působí staře. Je lepší varianta implantát, který pak zabrání klesání kosti a jejímu zúžení? Děkuji za odborný názor. S pozdravem

Dobrý den,

pro bližší, přesnější a především individuální posouzení situace je nutno, abyste se objednal na osobní konzultaci, bez vyšetření je odpověď velmi obecná a není valentní. Přeji krásný den a mnoho zdaru, MDDr. Karolína Floryková

MDDr. Karolína Floryková

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Přes rok jsem nosila fixní rovnátka, poté na spaní také rok, ale zuby se mi opět rozjely. Po návštěvě své ortodontistky mi bylo řečeno, že je to v pořádku. Konzultovala jsem to i se svojí zubařkou, která mi poradila se obrátit jinam. Chtěla bych se tedy zeptat zda by bylo možné dát dlahu nebo znovu rovnátka, aby se mi zuby nerozjížděly. Děkuji

Dobrý den, pokud ortodontická léčba není stabilní, je jistě na místě situaci řešit. Znovu nasadit aktivní rovnátka problém není, ale je jistě dobré probrat okolnosti s ortodontistou. Pokud máte o tuto alternativu zájem, doporučuji se obrátit na konkrétního specialistu, se kterým budete řešit Vaši individuální situaci. Krásný den, MDDr. Karolína Floryková

MDDr. Karolína Floryková

• LF Masarykovy univerzity v oboru Stomatologie

• ortodoncie

Stáže

• Odborná ortodontická stáž v Zahnspangewelt, Hannover, Německo
  • Odborná ortodontická stáž v C.D.O. Clinic, Dr. Michelle Antonio Martena, Carmiano, Itálie
  • Odborná ortodontická stáž na ortodontickém oddělení fakultní nemocnice, Foggia, Itálie
Zobrazit více

Znalost jazyků