Flortho s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů Pure Whitening

Dentální hygiena

Fixní rovnátka DAMON +4 Více

Léčba vad skusu s ohledem na estetiku obličeje

Neviditelná rovnátka Invisalign

Rentgen zubů

Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha 10, Praha
Svět rovnátek s.r.o.

MDDr. Karolína Floryková jde v ortodontických šlépějích svého otce MUDr. Karla Floryka, který se tomuto oboru věnuje již 25 let. Ortodoncie je nádhern...

• Vady zubů a skusu - estetické i funkční
  • Stěsnání
  • Předkus

Ukončené školy

• LF Masarykovy univerzity v oboru Stomatologie
  • Specializační postgraduální studium oboru Ortodoncie ve Fakultní nemocnici u svaté Anny zakončené atestační zkouškou

• ortodoncie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Jiný

Pani doktorka je vynikajúca špecialistka. Do ordinácie som prišla s otvoreným skusom. Bola som na viacerých konzultáciach u roznych odborníkov. Vo vzájomnje zhode mi chceli lámať sánku a potom do čeľusti vsadiť implantáty, aby sa mi zuby nevracali znova do starého stavu po ukončení liečby. Pani doktorka mi vysvetlila systém Invisaligne. Ako funguje a aj to, ako pracuje s otvoreným skusom. Chovala sa ku mne ako k rovnocennej, bez nadradenosti z pozície špecialistu, čo ma presvedčilo o tom, ísť k nej na liečbu. Pomerne dlho vymýšľala plán liečby, dokonca ho konzultovala s niekoľkými špecialistami zo zahraničia (bolo mi povedané, že som prednáškový prípad a nie raz :-)). V skratke, po mnohých simuláciách vymyslela plán liečby a neváhala, pokiaľ sa jej niečo nezdalo v procese liečby, prerušiť stávajúci vývoj a nahradiť súčasné dlahy novými podľa scanu a ďalšej PC predikcie. Výsledok je nad očakávania. Hneď na začiatku mi povedali všetci ortodontisti, že nebude liečba100% :-) ale úprimne, sama som prekvapená s výsledkom. Mám po liečbe, trvala cca 3 roky (normálne trvá kratšie, ale mala som skutočne veľkú dieru medzi hornými a dolnými zubmi a predkus). Mala som celkovo tri korekcie dlah (čítajte, nový scan a nové dlahy, aby sa všetko vyvíjalo ako má) a teraz už mám len fixačné dlahy, ktoré budem nosiť, aby sa sánka nevrátila do povodného stavu. Zhrnuté: pani doktorka vie čo robí, perfektne ovláda celý proces korekcii, vie, čo robia rozne typy rovnátok, ako sa chovajú zuby (myslí aj do budúcna, nie len na krátkodobý výsledok), chápe ako pracuje invisaligne, ale aj iné typy rovnátok. Takže dokáže poradiť. Všetko vysvetľuje a vo finále pochopíte aj vy, čo a ako a ako sa máte správať počas liečby. Za mňa, perfektné!

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

K paní doktorce Florykové mě přivedla náhoda, možná osud a já jsem za to moc vděčná. Nejen, že je úžasný člověk, ale také dokázala něco, co jsem myslela, že není možné. Ve dvaceti jsem měla fixní rovnátka, časem se zuby zase začaly křivit a já jsem se v pětatřiceti odhodlala jít na konzultaci a probrat možnosti, co by se tím dalo dělat. Bylo mi ovšem řečeno, že by byla zapotřebí operace čelisti....to mě nepotěšilo, vyděsilo, s poděkováním jsem odmítla a začala se smiřovat s tím, že prostě budu mít křivé zuby. O pár let později jsem narazila na paní doktorku Florykovou. Probrala jsem s ní situaci, udělala se mnou potřebná vyšetření a k mému překvapení a veliké radosti řekla, že to srovnáme. A jak slíbila, tak se také stalo. Budu již brzy končit léčbu a jsem opravdu nadšená. A to nejen z výsledku, ale také z toho, jak bezproblémově celý proces s rovnátky Invisalign probíhal. Teď už jen, aby nám zrušili ty roušky a já mohla všem ukázat, jaký mám díky paní doktorce krásný úsměv :).

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Jiný

Paní doktorka Floryková léčí moji desetiletou dceru, která má ve zkratce problém s tím, že má přiliš malou pusu na všechny zuby. Díky rovnátkům (průhledným, snadno nasazovacím i sundavacím) se jí rozšířil prostor v čelisti (například se udělalo místo na jednu ze spodních trojek, které okolní zuby úplně uzavřely prostor) a zuby se za rok a půl neuvěřitelně srovnaly. Nahoře měla dvojky za jedničkami, dnes jsou krásně vedle sebe. Rovnátka nejsou levná, ale je lepší ušetřit za jednu rodinnou dovolenou a zajistit, že se dítě nestydí smát, ostatní se mu neposmívají a netrhají se mu zbytečně zuby. Dcera ještě nemá “přezubeny” všechny zuby, ale má dobře nastartováno k tomu, aby vše probíhalo i nadále dobře. Na paní doktorce si cením její kompetence a přátelského, příjemného přístupu.

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Perfektní zkušenost. Paní doktorka je skvělá ve všech ohledech. Vše vysvětlí, zhodnotí, dá na výběr. Při výkonech zručná, precizní, rychlá. Výsledek perfektní. Sehrané a milé kolegyně jako bonus jak na ortodoncii, tak na zubní hygienu.

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Úžasný a profesionální přístup, paní doktorka je moc milá a vše Vám podrobně vysvětlí. Určitě bych neměnila a mohu všem jen doporučit.

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Vřele doporučuji léčbu rovnátky Invisalign z rukou paní doktorky Florykové, která je skutečnou odborníci v oboru. Neviditelná rovnátka jsou pohodlná, nenáročná, neviditelná a velice efektivní cesta, jak řešit vady chrupu. Moc děkuji paní doktorce za péči.

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Znáte to když máte svůj oblíbený podnik, místo, , za kterou jste schopni kamkoli přijet? Tohle je ten případ. S profesionalitou se jaksi počítá, ale co tuto ordunaci povyšuje nad ostatní je nehraná laskavost a empatie celého týmu. Nosím od nich několik měsíců rovnátka Invisalign. Poprvé, ve svých 46 letech, mám rovné zuby. Je to nádherný, nový pocit. Přijdete si pro rovnátka, ale dostanete mnohem víc. Pocit, že jste mimořadný pacient. Proto si Flortho napíšu do svého soukromého diáře firem s názvem : ”Nevyměním za jinou !”

Umístění: Flortho s.r.o. Fixní rovnátka DAMON

Paní doktorka je velmi profesionální a precizní odborník na svém místě. Vykouzlí úsměv, který trvá, nejen za pomoci rovnátek, ale i svým humorem a velmi milou a přátelskou atmosférou, která panuje při každé návštěvě ordinace.
Rovnátka DAMON mi rozšířila úsměv, upravila skus a hlavně zvedla sebevědomí.

Umístění: Flortho s.r.o. Fixní rovnátka DAMON

Než jsem navštívila paní doktorku Frorykovou, absolvovala jsem vyšetření u 4 ortodontistů. Vždy jsem se dozvěděla, že bude lepší jít na operaci a i tak je výsledek mé léčby nejistý..... Už jsem pomalu přestávala věřit, že mohu mít někdy pěkný úsměv.
Po konzultaci u paní doktorky Florykové se najednou vše změnilo. První lékařka, která si získala moji důvěru hned od začátku. Paní doktorka naplánovala moji léčbu s rovnátky Damon Clear, jelikož jsem chtěla léčbu co nejkratší a nejméně nápadnou. Rok a půl utekl jako voda a já jsem nesmírně ráda, že jsem ten krok tehdy udělala i v mým 35 letech.
Včera jsem podstoupila sundání rovnátek a řeknu vám, že jsem si ani ve snu nedokázala představit, že vysledek bude takový. Odcházela jsem z ordinace a plakala štěstím, konečně někdo splnil můj sen, sen o krásném úsměvu.....Jsem maximálně spokojená, usmívám se na všechny kolem. Tak se nebojte, neváhejte, stojí to za to! Výsledkem bude krásný a zdravý usměv a to za to přece stojí :) Paní doktorko, děkuji....

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Orthodontic treatment.

Dr. Florykova was very patient with me. She took time to listen to my thoughts and concerns. Before I started the treatment, I looked around and asked for different opinions. Then I decided to follow through with her because she was the only one offering me the approach I had in mind.
It took 15 months to complete the treatment and I am very happy with the result. I highly recommend her. If you come across this, Dr. Florykova, thank you.

38 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěl bych se Vás zeptat ohledně mého problému. Už od narození mám menší dolní čelist a když skousnu zuby, tak nejsou dolní zuby takřka vidět. Od nějakých 10 do 12 jsem nosil snímací aparát. Po nějaké době se mi zuby opět zkřivily. Nyní mi je 16 let a rozhodl jsem se jít do fixních rovnátek. Moje ortodontistka mi vysvětlila, že budu muset jít na trhání dvou horních pětek, aby se horní srovnala k té spodní. Bohužel mi neřekla rizika atd. Nyní mám vytržené dvě pětky a nasazené rovnátka nahoře. Narazil jsem na internetu na spoustu případů, kde extrakce je to nejhorší a lepší je operace čelisti, která mi nabízena nebyla. Taktéž jsem se dočetl, že extrakce může zdeformovat můj obličej, což určitě nechci, a tak se Vás ptám, jestli byste byl/a tak moc hodný/á, že byste mi poradil/a. Opravdu se bojím a nevím, co dělat.
    Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, extrakce zubů v horní čelisti je jednou z možností řešení Vašeho problému. Přestože já osobně tuto variantu volím velmi zřídka, toto rozhodnutí je na ošetřujícím lékaři, který hodnotil Váš konkrétní případ. Rozhodnutí o tomto kroku záleží na mnoha ohledech a nedá se bez vstupního vyšetření jakkoli komentovat. Pokud chcete názor jiného lékaře, je třeba, abyste se objednal na osobní konzultaci. Přeji hezký den, MDDr. Karolína Floryková

MDDr. Karolína Floryková

• Dobrý den, před pár lety jsem měla fixní rovnátka a po sundání sem dostala sundavaci rovnátka na noc a zuby sem měla podlepene. Teď mám problém, že mám podlepene horní jedničky a dvojky a mezi jedničkami se mi to podlepene začíná ztrácet a pozoruji, že je tam už jenom ten drátek a když se zapomenu a kousnu do něčeho předníma zubama, tak mi mezi tím drátkem a zuby zůstává jídlo. Jak to řešit, nechat podlepene odstranit nebo nechat udělat znovu? Děkuju za odpověď

Dobrý den, doporučuji návštěvu Vašeho ortodontisty, který posoudí nejlepší variantu, pravděpodobně doplnění lepidla. Toto rozhodnutí závisí na mnoha aspektech a je třeba, aby jej učinil Váš lékař, který zná Vaši předchozí léčbu. Přeji krásný den, MDDr. Karolína Floryková

MDDr. Karolína Floryková

• LF Masarykovy univerzity v oboru Stomatologie

• ortodoncie

Stáže

• Odborná ortodontická stáž v Zahnspangewelt, Hannover, Německo
  • Odborná ortodontická stáž v C.D.O. Clinic, Dr. Michelle Antonio Martena, Carmiano, Itálie
  • Odborná ortodontická stáž na ortodontickém oddělení fakultní nemocnice, Foggia, Itálie
Zobrazit více

Znalost jazyků