Flortho s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů Pure Whitening

Dentální hygiena

Fixní rovnátka DAMON +4 Více

Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha 10 , Praha
Svět rovnátek s.r.o. (mapa)

MDDr. Karolína Floryková jde v ortodontických šlépějích svého otce MUDr. Karla Floryka, který se tomuto oboru věnuje již 25 let. Ortodoncie je nádhern...

• Vady zubů a skusu - estetické i funkční
  • Stěsnání
  • Předkus

Ukončené školy

• LF Masarykovy univerzity v oboru Stomatologie
  • Specializační postgraduální studium oboru Ortodoncie ve Fakultní nemocnici u svaté Anny zakončené atestační zkouškou

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Bělení zubů Pure Whitening

Dentální hygiena

Fixní rovnátka DAMON

Flortho s.r.o.

Léčba vad skusu s ohledem na estetiku obličeje

Neviditelná rovnátka Invisalign

Rentgen zubů

Snímací a funkční rovnátka

Flortho s.r.o.

Umístění: Svět rovnátek s.r.o.

V životě jsem u lékaře nezažil tak opravdový zájem o pacienta a snahu vybrat tu nejlepší léčbu. Děkuji!

Umístění: Flortho s.r.o. Konzultace ohledně vytržení horních čtyřek kvůli rovnátkům

K paní doktorce Florykové jsem přišla kvůli konzultaci ohledně vytržení obou horních (naprosto zdravých) čtyřek kvůli rovnátkům, které mi bylo doporučeno u jiné ortodontistky. Je mi téměř 39 let a představa, že budu půl roku chodit s velkými mezerami a tři roky s nevzhlednými rovnátky mě děsila. Že budu mít rovné zuby, bylo mým snem od puberty, tak jsem začala pátrat na internetu po jiném řešení. A naštěstí jsem narazila na rovnátka Damon a Invisalign. Když jsem ale hledala ortodontisty, kteří s nimi pracují, moc jich nebylo. Ordinace Flortho s.r.o. ve Vyškově byla tedy jasnou volbou. Čtyřky se trhat nemusely a z toho jsem měla asi největší radost. Teď již 7 týdnů nosím rovnátka Invisalign a jsem šťastná, že jsem šla k paní doktorce Florykové a na její radu se rozhodla pro Invisaligny. I když cena je vyšší, za to pohodlí, neviditelnost a možnost je kdykoliv odložit opravdu stojí. Navíc každý týden, při nasazení nových dlah, vidím, jak se zuby pěkně rovnají. Celá léčba bude trvat cca jeden rok, což oproti třem letům je opravdu velký rozdíl. Jsem učitelka na příčnou flétnu a tudíž musím i pravidelně veřejně vystupovat. Je pro mě důležité, abych mohla bez problému kvalitně hrát, což by s obyčejnými rovnátky nebylo možné. Na každou návštěvu se těším. Paní doktorka je usměvavá a vše perfektně vysvětlí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro její ordinaci a rovnátka Invisalign.

Umístění: Flortho s.r.o. fixní rovnátka

Doktorka pro ty, co ocení precizní práci.....Rovnátka nejsou jen pro dorost, já jsem do toho šel dávno po padesátce a nelituji.
Když rovnátka, tak od " Floryčky"

Umístění: Flortho s.r.o.

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Mé zuby se s pomocí safírových rovnátek a brilantní péče paní doktorky už po roce dostaly na své místo a nyní se můžu pyšnit opravdovým americkým úsměvem :-) Vděčím ji i za to, že naprosto odbourala můj strach z pověstného strašáka jménem rovnátka- byla to totiž naprosto pohodová, rychlá a bezbolestná léčba. Oceňuji taktéž její vřelý, milý a přátelský přístup, ochotu a naprostou profesionalitu. Až se mi po těch návštěvách stýská :-) ... Vřele děkuji a vřele doporučuji!!

Umístění: Flortho s.r.o. Ortodontická konzultace

Když jdu k lékaři, očekávam především profesionální a individuální pristup. S MDDr. Florykovou se ale na tomto standardu nezastavíte. Je velmi milá, vstřícna a citlivá. Výborne pracuje s detmi- i s těmi, se kterými je spolupráce velmi nesnadná. Sklanim se hlavně před její odbornosti. Bez okolků pacientovi vše důkladně vysvětlí "lidským" jazykem, což velmi ocenuji. K tomu je doplněna zdravotní sestrou, která je milá a ochotná a se svou lékařkou sehraná. Pro dokonale doplnění je zde paní recepční, která vždy s úsměvem a trpělivě s ohledem na termíny a možnosti pacienta najde vhodný termín na ošetření. Ordinace působí rodinne a uvolněně. Velmi doporučuji všem, kteří se chtějí k lékaři těšit.

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Naprostá spokojenost. Příjemná a velmi profesionální paní doktorka s úsměvem, který sám o sobě k nošení rovnátek motivuje. 5 hvězdiček, vřele doporučuji.

Umístění: Svět rovnátek s.r.o.

Paní doktorka Floryková je profesionál ve svém oboru. Jsem velmi ráda, že jsem si právě ji jako ortodonistku vybrala. V minulosti mi bylo řečeno, že má vada nejde léčit neviditelnými rovnátky, ale pouze fixními a navíc s několika extrakcemi. Paní doktorka dokázala, že opak je pravdou. Již nějakou dobu mám neviditelná rovnátka, extrakce nutné nebyly a zuby se krásně rovnají. Jsem nadšena. Velkou výhodou těchto rovnátek je to, že nejsou vidět, nošení je pohodlné, v ničem mě neomezují a hygiena je vážně snadná. Opravdu mohu paní doktorku jen a jen doporučit a tímto bych ji chtěla moc poděkovat.

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Založený zub, špatný skus, křivé zuby

Dlouho jsem si hledala toho nejlepšího orthodontistu a rozhodně jsem ho našla. Byla jsem v XX ordinacích po celé Praze, ale vybrala jsem p. doktorku Florykovou. Není to moje první zkušenost s fixními rovnátky, proto tento krát jsem si doktora vybírala pomalej, ale pečlivěji. A nyní mám právě ten pocit, když můžu říct, že jsem neudělala chybu s výběrem. Jsem velice spokojená s p. doktorkou. Chodím k ní přes rok a už mám výborné výsledky. MĚLA jsem založený horní špičák (13. zub), ale teď už kouká ven a moje radost nezná hranice :-)) každý den koukám do zrcadla a raduji se vysledku, jako dítě :-) Léčba ještě bude trvat cca 1 rok (mám náročnější případ), ale už je to hodně znát..ten rozdíl "před" a "po" je vynikající.
Ráda chodím k p. doktorce, vždy všechno vysvětlí srozumitelně a profesionálně.
Lituji pouze jednoho... že jsem k ní nešla dříve :)
Strašně se těším na finální výsledek a věřím, že bude ohromující! DOPORUČUJI! :-)))

Umístění: Flortho s.r.o. fixní rovnátka

Paní doktorku jsem navštívila v červnu 2017 a po konzultaci jsme se rozhodly pro nasazení fixních rovnátek. Komunikace s paní doktorkou je vždy na profesionální úrovni a celkově z její ordinace vyzařuje velmi dobrá atmosféra. Měla jsem od začátku dojem, že jsem ve správných rukách a důvěřovala jí. Vždy mi sdělila možnosti, fáze léčby a vysvětlila, co právě děláme, což jsem velmi uvítala. Moji léčbu jsme ukončily právě teď - rok a dva měsíce poté. Jsem velmi spokojená a moc doporučuji.

Umístění: Flortho s.r.o. fixní rovnátka

K pani doktorce jsem zacala chodit na zaklade doporuceni sve zubarky, protoze jako jedna z mala ortodontistu nabizi i tzv. neviditelna rovnatka Invisalign. Pani doktorka je moc mila a je videt, ze ji prace opravdu bavi. Urcite stoji za to si k ni udelat “vylet”, i kdyz nejste primo z Vyskova :-)

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Kolik stojí rovnatka pro 12 dítě, na horni a dolní patro, na pevno. Přispívá VZP . Cena ..Dekuji

Dobrý den, cena rovnátek se odvíjí od množství kritérií, takže doporučuji navštívit konkrétního lékaře a domluvit se individuálně na možnostech léčby. Přeji hezký den, MDDr. Karolína Floryková

MDDr. Karolína Floryková

• Dobrý den,
    je mi 28 let, mám extrahovanou levou horní 4ku (kvůli předchozím rovnátkům), dolní levou 6ku (mezera tam už není) a teď i horní pravou 6tku. Mám teď 2 možnosti jak řešit mezeru po horní pravé 6tce. Buď implantace nebo horní a dolní fixní aparát a uzávěr mezer, ale bylo by nutný extrahovat i dolní pravou 4ku. Mám mírný předkus a posun středů a paní doktorka řekla, že ten se bez extrakce v dolní části nevyrovná. Chtěl jsem to řešit nasazením rovnátek, protože výsledek po předchozí léčbě fixním aparátem není ideální, ale nelíbí se mi, že bych si měl nechat vytrhnout další zdravý zub. Může mi prosím někdo poradit, která varianta by byla vhodnější a proč? Můj stomatolog řekl, že sám by nevěděl, pro co se rozhodnout. Ještě pro úplnost dodávám, že mám úzkou čelist a spodní čelist mám narostlou mírně směrem dolů. Proto se bojím, že další extrakce v dolní části by mi mohla čelist o něco málo zúžit, což opravdu nechci. Děkuji za jakoukoliv radu.

Dobrý den, takto komplexní případ je nutno posoudit s dalšími vyšetřeními, jako jsou rentgeny, model zubů a posouzení profilu obličeje. Je tedy nutno setkat se osobně. Pokud máte zájem o názor na další postup, prosím objednejte se na konzultaci, přeji krásný den, MDDr. Karolína Floryková

MDDr. Karolína Floryková

• LF Masarykovy univerzity v oboru Stomatologie

• ortodoncie

Stáže

• Odborná ortodontická stáž v Zahnspangewelt, Hannover, Německo
  • Odborná ortodontická stáž v C.D.O. Clinic, Dr. Michelle Antonio Martena, Carmiano, Itálie
  • Odborná ortodontická stáž na ortodontickém oddělení fakultní nemocnice, Foggia, Itálie
Zobrazit více

Znalost jazyků