Flortho s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů Pure Whitening

Dentální hygiena

Fixní rovnátka DAMON +4 Více

Léčba vad skusu s ohledem na estetiku obličeje

Neviditelná rovnátka Invisalign

Rentgen zubů

Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha 10, Praha
Svět rovnátek s.r.o.

MDDr. Karolína Floryková jde v ortodontických šlépějích svého otce MUDr. Karla Floryka, který se tomuto oboru věnuje již 25 let. Ortodoncie je nádhern...

• Vady zubů a skusu - estetické i funkční
  • Stěsnání
  • Předkus

Ukončené školy

• LF Masarykovy univerzity v oboru Stomatologie
  • Specializační postgraduální studium oboru Ortodoncie ve Fakultní nemocnici u svaté Anny zakončené atestační zkouškou

• ortodoncie

Neviditelná rovnátka Invisalign

Rentgen zubů

Snímací a funkční rovnátka

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Znáte to když máte svůj oblíbený podnik, místo, , za kterou jste schopni kamkoli přijet? Tohle je ten případ. S profesionalitou se jaksi počítá, ale co tuto ordunaci povyšuje nad ostatní je nehraná laskavost a empatie celého týmu. Nosím od nich několik měsíců rovnátka Invisalign. Poprvé, ve svých 46 letech, mám rovné zuby. Je to nádherný, nový pocit. Přijdete si pro rovnátka, ale dostanete mnohem víc. Pocit, že jste mimořadný pacient. Proto si Flortho napíšu do svého soukromého diáře firem s názvem : ”Nevyměním za jinou !”

Umístění: Flortho s.r.o. Fixní rovnátka DAMON

Paní doktorka je velmi profesionální a precizní odborník na svém místě. Vykouzlí úsměv, který trvá, nejen za pomoci rovnátek, ale i svým humorem a velmi milou a přátelskou atmosférou, která panuje při každé návštěvě ordinace.
Rovnátka DAMON mi rozšířila úsměv, upravila skus a hlavně zvedla sebevědomí.

Umístění: Flortho s.r.o. Fixní rovnátka DAMON

Než jsem navštívila paní doktorku Frorykovou, absolvovala jsem vyšetření u 4 ortodontistů. Vždy jsem se dozvěděla, že bude lepší jít na operaci a i tak je výsledek mé léčby nejistý..... Už jsem pomalu přestávala věřit, že mohu mít někdy pěkný úsměv.
Po konzultaci u paní doktorky Florykové se najednou vše změnilo. První lékařka, která si získala moji důvěru hned od začátku. Paní doktorka naplánovala moji léčbu s rovnátky Damon Clear, jelikož jsem chtěla léčbu co nejkratší a nejméně nápadnou. Rok a půl utekl jako voda a já jsem nesmírně ráda, že jsem ten krok tehdy udělala i v mým 35 letech.
Včera jsem podstoupila sundání rovnátek a řeknu vám, že jsem si ani ve snu nedokázala představit, že vysledek bude takový. Odcházela jsem z ordinace a plakala štěstím, konečně někdo splnil můj sen, sen o krásném úsměvu.....Jsem maximálně spokojená, usmívám se na všechny kolem. Tak se nebojte, neváhejte, stojí to za to! Výsledkem bude krásný a zdravý usměv a to za to přece stojí :) Paní doktorko, děkuji....

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Orthodontic treatment.

Dr. Florykova was very patient with me. She took time to listen to my thoughts and concerns. Before I started the treatment, I looked around and asked for different opinions. Then I decided to follow through with her because she was the only one offering me the approach I had in mind.
It took 15 months to complete the treatment and I am very happy with the result. I highly recommend her. If you come across this, Dr. Florykova, thank you.

Umístění: Flortho s.r.o. rovnátka

K paní doktorce jsem šla na doporučení své kamarádky. Předtím mi na jiné klinice v Brně oznámili, že bych musela několik let nosit fixní rovnátka a poté by následovala operace čelisti, aby se mi zuby srovnaly.
Rovnátka na pevno jsem již nosila a nechtěla jsem do nich jít znovu. Paní doktorka mi po první prohlídce ihned doporučila léčbu Invisalign bez jakékoli operace čelisti! Vytvořila mi online plán léčby, kde mohu sledovat, jak se mi zuby každý týden posouvají. Cena sice není tak přívětivá, ale po zkušenostech i s rovnátky na pevno, jsem velice ráda, že jsem do sebe takto investovala.
Ten, kdo neví, že mám rovnátka, tak si ani nevšimne, že vůbec nějaká mám. Ze začátku mě velmi otravovalo vyndávání rovnátek, čištění a nasazování gumiček, ale po pár dnech jsem si zvykla a už mi ani nepřijde, že bych dělala práci navíc.
Pokroky vidím každým týdnem, co nasadím nová rovnátka, což je naprosto úžasné! Zároveň to ihned kontroluji s online plánem, do kterého mám přístup po celou dobu léčby.
Cena je sice vyšší, ale rozhodně to stojí za to. Mimoto zuby budu mít rovné během 44 týdnů a né několika let!
Paní doktorka je velmi sympatická, má profesionální a individuální přístup ke každému pacientovi, snaží se vyjít maximálně vstříc a najít nejvhodnější léčbu. Hlavně má radost ze sebemenší pokroku. Rozhodně mohu jenom doporučit, nebojte se do sebe investovat.

PS: A taky tolik nežeru sladké, protože si dobře rozmyslím, jestli si kvůli tomu budu chtít vyndat rovnátka nebo ne! :)

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Srovnani zubu

Muzu jen doporucit - profesionalni a moc mily pristup a vysledek je uzasny! Muj silny predkus je zcela pryc :)

Umístění: Svět rovnátek s.r.o.

V životě jsem u lékaře nezažil tak opravdový zájem o pacienta a snahu vybrat tu nejlepší léčbu. Děkuji!

Umístění: Flortho s.r.o. Konzultace ohledně vytržení horních čtyřek kvůli rovnátkům

K paní doktorce Florykové jsem přišla kvůli konzultaci ohledně vytržení obou horních (naprosto zdravých) čtyřek kvůli rovnátkům, které mi bylo doporučeno u jiné ortodontistky. Je mi téměř 39 let a představa, že budu půl roku chodit s velkými mezerami a tři roky s nevzhlednými rovnátky mě děsila. Že budu mít rovné zuby, bylo mým snem od puberty, tak jsem začala pátrat na internetu po jiném řešení. A naštěstí jsem narazila na rovnátka Damon a Invisalign. Když jsem ale hledala ortodontisty, kteří s nimi pracují, moc jich nebylo. Ordinace Flortho s.r.o. ve Vyškově byla tedy jasnou volbou. Čtyřky se trhat nemusely a z toho jsem měla asi největší radost. Teď již 7 týdnů nosím rovnátka Invisalign a jsem šťastná, že jsem šla k paní doktorce Florykové a na její radu se rozhodla pro Invisaligny. I když cena je vyšší, za to pohodlí, neviditelnost a možnost je kdykoliv odložit opravdu stojí. Navíc každý týden, při nasazení nových dlah, vidím, jak se zuby pěkně rovnají. Celá léčba bude trvat cca jeden rok, což oproti třem letům je opravdu velký rozdíl. Jsem učitelka na příčnou flétnu a tudíž musím i pravidelně veřejně vystupovat. Je pro mě důležité, abych mohla bez problému kvalitně hrát, což by s obyčejnými rovnátky nebylo možné. Na každou návštěvu se těším. Paní doktorka je usměvavá a vše perfektně vysvětlí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro její ordinaci a rovnátka Invisalign.

Umístění: Flortho s.r.o. fixní rovnátka

Doktorka pro ty, co ocení precizní práci.....Rovnátka nejsou jen pro dorost, já jsem do toho šel dávno po padesátce a nelituji.
Když rovnátka, tak od " Floryčky"

Umístění: Flortho s.r.o.

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Mé zuby se s pomocí safírových rovnátek a brilantní péče paní doktorky už po roce dostaly na své místo a nyní se můžu pyšnit opravdovým americkým úsměvem :-) Vděčím ji i za to, že naprosto odbourala můj strach z pověstného strašáka jménem rovnátka- byla to totiž naprosto pohodová, rychlá a bezbolestná léčba. Oceňuji taktéž její vřelý, milý a přátelský přístup, ochotu a naprostou profesionalitu. Až se mi po těch návštěvách stýská :-) ... Vřele děkuji a vřele doporučuji!!

38 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěl bych se Vás zeptat ohledně mého problému. Už od narození mám menší dolní čelist a když skousnu zuby, tak nejsou dolní zuby takřka vidět. Od nějakých 10 do 12 jsem nosil snímací aparát. Po nějaké době se mi zuby opět zkřivily. Nyní mi je 16 let a rozhodl jsem se jít do fixních rovnátek. Moje ortodontistka mi vysvětlila, že budu muset jít na trhání dvou horních pětek, aby se horní srovnala k té spodní. Bohužel mi neřekla rizika atd. Nyní mám vytržené dvě pětky a nasazené rovnátka nahoře. Narazil jsem na internetu na spoustu případů, kde extrakce je to nejhorší a lepší je operace čelisti, která mi nabízena nebyla. Taktéž jsem se dočetl, že extrakce může zdeformovat můj obličej, což určitě nechci, a tak se Vás ptám, jestli byste byl/a tak moc hodný/á, že byste mi poradil/a. Opravdu se bojím a nevím, co dělat.
    Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, extrakce zubů v horní čelisti je jednou z možností řešení Vašeho problému. Přestože já osobně tuto variantu volím velmi zřídka, toto rozhodnutí je na ošetřujícím lékaři, který hodnotil Váš konkrétní případ. Rozhodnutí o tomto kroku záleží na mnoha ohledech a nedá se bez vstupního vyšetření jakkoli komentovat. Pokud chcete názor jiného lékaře, je třeba, abyste se objednal na osobní konzultaci. Přeji hezký den, MDDr. Karolína Floryková

MDDr. Karolína Floryková

• Dobrý den, před pár lety jsem měla fixní rovnátka a po sundání sem dostala sundavaci rovnátka na noc a zuby sem měla podlepene. Teď mám problém, že mám podlepene horní jedničky a dvojky a mezi jedničkami se mi to podlepene začíná ztrácet a pozoruji, že je tam už jenom ten drátek a když se zapomenu a kousnu do něčeho předníma zubama, tak mi mezi tím drátkem a zuby zůstává jídlo. Jak to řešit, nechat podlepene odstranit nebo nechat udělat znovu? Děkuju za odpověď

Dobrý den, doporučuji návštěvu Vašeho ortodontisty, který posoudí nejlepší variantu, pravděpodobně doplnění lepidla. Toto rozhodnutí závisí na mnoha aspektech a je třeba, aby jej učinil Váš lékař, který zná Vaši předchozí léčbu. Přeji krásný den, MDDr. Karolína Floryková

MDDr. Karolína Floryková

• LF Masarykovy univerzity v oboru Stomatologie

• ortodoncie

Stáže

• Odborná ortodontická stáž v Zahnspangewelt, Hannover, Německo
  • Odborná ortodontická stáž v C.D.O. Clinic, Dr. Michelle Antonio Martena, Carmiano, Itálie
  • Odborná ortodontická stáž na ortodontickém oddělení fakultní nemocnice, Foggia, Itálie
Zobrazit více

Znalost jazyků