Ortodontista Více

Vyškov, Praha 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Palánek 373/19a, Vyškov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů Pure Whitening

Dentální hygiena

Fixní rovnátka DAMON +4 Více

Léčba vad skusu s ohledem na estetiku obličeje

Neviditelná rovnátka Invisalign

Rentgen zubů

Flortho s.r.o.

MDDr. Karolína Floryková jde v ortodontických šlépějích svého otce MUDr. Karla Floryka, který se tomuto oboru věnuje již 25 let. Ortodoncie je nádhern...

Léčené nemoci

• Vady zubů a skusu - estetické i funkční
  • Stěsnání
  • Předkus
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• LF Masarykovy univerzity v oboru Stomatologie
  • Specializační postgraduální studium oboru Ortodoncie ve Fakultní nemocnici u svaté Anny zakončené atestační zkouškou

• ortodoncie

Stáže

• Odborná ortodontická stáž v Zahnspangewelt, Hannover, Německo
  • Odborná ortodontická stáž v C.D.O. Clinic, Dr. Michelle Antonio Martena, Carmiano, Itálie
  • Odborná ortodontická stáž na ortodontickém oddělení fakultní nemocnice, Foggia, Itálie
Zobrazit více

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Náš syn podstoupil léčbu za pomocí neviditelných rovnátek Invisalign. Měli jsem obavu z úspěchu kvůli jeho autistickému postižení. Vše si hravě osvojil během několika dnů a léčba dopadla úspěšně. Do ordinace se vždy těšil a paní doktorce se vrhal do náručí, což u něj nebývá zvykem. Musím všechny v ordinaci moc pochválit a všem tuto ordinaci doporučuji. Všichni na nás byli vždy moc milí, sestřičky i paní doktorka. Léčbu neviditelnými rovnátky jsme zvládli i bez atachmentů.

Umístění: Flortho s.r.o. Jiný

Ordinaci Flortho všem vřele doporučuji!
Paní doktorka Floryková vám vykouzlí úsměv na tváři hned dvakrát :-). Zaprvé svým profesionálním přístupem a moderními léčebnými bezbolestnými metodami a zadruhé svým laskavým jednáním s lidmi, se kterým se v našem zdravotnictví setkávám stále zřídka.
Celý tým Flortho jsou jedničky! V ordinaci panuje příjemná rodinná atmosféra. Kéž by takových lékařů, sestřiček, asistentek bylo víc.
Paní doktorka naší desetileté dceři navrhla léčbu neviditelnými rovnátky ### a tím jí zachránila 4 zdravé zuby, které jí v jiné ordinaci chtěli kvůli stěsnání trhat. Z výsledku po půl roční léčbě jsme všichni doma nadšení!
„Děkujeme, že jste!“

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Jiný

Skvela a profesionalni pani doktorka. Lecila me krive zoubky, smala jsem se vzdy, ale ted jeste vic!
Moc dekuji pani doktorko Karolino!

Umístění: Flortho s.r.o. Fixní rovnátka DAMON

Chtěla bych paní doktorce moc poděkovat za vše! Přijala mě jako pacientku od jiného pana doktora s jehož výsledkem jsem spokojená nebyla.A to i přes své pracovní vytížení. Snažila se zuby narovnat jak nejrychleji to šlo. A s výsledkem jsem moc spojená.Pani doktorka je vždy milá a svoji práci dělá na 100 %.Jezdila jsem z Brna a vyplatilo se! Za mě mohu jen doporučit.

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Jiný

Pani doktorka je vynikajúca špecialistka. Do ordinácie som prišla s otvoreným skusom. Bola som na viacerých konzultáciach u roznych odborníkov. Vo vzájomnje zhode mi chceli lámať sánku a potom do čeľusti vsadiť implantáty, aby sa mi zuby nevracali znova do starého stavu po ukončení liečby. Pani doktorka mi vysvetlila systém Invisaligne. Ako funguje a aj to, ako pracuje s otvoreným skusom. Chovala sa ku mne ako k rovnocennej, bez nadradenosti z pozície špecialistu, čo ma presvedčilo o tom, ísť k nej na liečbu. Pomerne dlho vymýšľala plán liečby, dokonca ho konzultovala s niekoľkými špecialistami zo zahraničia (bolo mi povedané, že som prednáškový prípad a nie raz :-)). V skratke, po mnohých simuláciách vymyslela plán liečby a neváhala, pokiaľ sa jej niečo nezdalo v procese liečby, prerušiť stávajúci vývoj a nahradiť súčasné dlahy novými podľa scanu a ďalšej PC predikcie. Výsledok je nad očakávania. Hneď na začiatku mi povedali všetci ortodontisti, že nebude liečba100% :-) ale úprimne, sama som prekvapená s výsledkom. Mám po liečbe, trvala cca 3 roky (normálne trvá kratšie, ale mala som skutočne veľkú dieru medzi hornými a dolnými zubmi a predkus). Mala som celkovo tri korekcie dlah (čítajte, nový scan a nové dlahy, aby sa všetko vyvíjalo ako má) a teraz už mám len fixačné dlahy, ktoré budem nosiť, aby sa sánka nevrátila do povodného stavu. Zhrnuté: pani doktorka vie čo robí, perfektne ovláda celý proces korekcii, vie, čo robia rozne typy rovnátok, ako sa chovajú zuby (myslí aj do budúcna, nie len na krátkodobý výsledok), chápe ako pracuje invisaligne, ale aj iné typy rovnátok. Takže dokáže poradiť. Všetko vysvetľuje a vo finále pochopíte aj vy, čo a ako a ako sa máte správať počas liečby. Za mňa, perfektné!

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

K paní doktorce Florykové mě přivedla náhoda, možná osud a já jsem za to moc vděčná. Nejen, že je úžasný člověk, ale také dokázala něco, co jsem myslela, že není možné. Ve dvaceti jsem měla fixní rovnátka, časem se zuby zase začaly křivit a já jsem se v pětatřiceti odhodlala jít na konzultaci a probrat možnosti, co by se tím dalo dělat. Bylo mi ovšem řečeno, že by byla zapotřebí operace čelisti....to mě nepotěšilo, vyděsilo, s poděkováním jsem odmítla a začala se smiřovat s tím, že prostě budu mít křivé zuby. O pár let později jsem narazila na paní doktorku Florykovou. Probrala jsem s ní situaci, udělala se mnou potřebná vyšetření a k mému překvapení a veliké radosti řekla, že to srovnáme. A jak slíbila, tak se také stalo. Budu již brzy končit léčbu a jsem opravdu nadšená. A to nejen z výsledku, ale také z toho, jak bezproblémově celý proces s rovnátky Invisalign probíhal. Teď už jen, aby nám zrušili ty roušky a já mohla všem ukázat, jaký mám díky paní doktorce krásný úsměv :).

Umístění: Svět rovnátek s.r.o. Jiný

Paní doktorka Floryková léčí moji desetiletou dceru, která má ve zkratce problém s tím, že má přiliš malou pusu na všechny zuby. Díky rovnátkům (průhledným, snadno nasazovacím i sundavacím) se jí rozšířil prostor v čelisti (například se udělalo místo na jednu ze spodních trojek, které okolní zuby úplně uzavřely prostor) a zuby se za rok a půl neuvěřitelně srovnaly. Nahoře měla dvojky za jedničkami, dnes jsou krásně vedle sebe. Rovnátka nejsou levná, ale je lepší ušetřit za jednu rodinnou dovolenou a zajistit, že se dítě nestydí smát, ostatní se mu neposmívají a netrhají se mu zbytečně zuby. Dcera ještě nemá “přezubeny” všechny zuby, ale má dobře nastartováno k tomu, aby vše probíhalo i nadále dobře. Na paní doktorce si cením její kompetence a přátelského, příjemného přístupu.

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Perfektní zkušenost. Paní doktorka je skvělá ve všech ohledech. Vše vysvětlí, zhodnotí, dá na výběr. Při výkonech zručná, precizní, rychlá. Výsledek perfektní. Sehrané a milé kolegyně jako bonus jak na ortodoncii, tak na zubní hygienu.

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Úžasný a profesionální přístup, paní doktorka je moc milá a vše Vám podrobně vysvětlí. Určitě bych neměnila a mohu všem jen doporučit.

Umístění: Flortho s.r.o. Neviditelná rovnátka Invisalign

Vřele doporučuji léčbu rovnátky Invisalign z rukou paní doktorky Florykové, která je skutečnou odborníci v oboru. Neviditelná rovnátka jsou pohodlná, nenáročná, neviditelná a velice efektivní cesta, jak řešit vady chrupu. Moc děkuji paní doktorce za péči.

36 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den na horní čelisti mi budou dělat implantáty místo stolicek(mustek)mám obrácený skus da se s tim neco dělat?děkuji.

Dobry den, určitě doporučuji konzultaci u ortodontisty. Zavedení implantátů by mělo jít v souladu s celkovým plánem léčby, což je především u komplexních vad, jako je obrácený skus, velmi důležité správně naplánovat, aby se situace spíše nezkomplovala. Přeji hezký den, MDDr. Karolína Floryková

MDDr. Karolína Floryková

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, byla jsem na výměně plomby na předním horním zubu a vyčistili mi i kazy, které se vytvořily pod plombou - nová plomba je tedy opravdu rozsáhlá. Problém je, že i 4 dny po zákroku cítím bolest zubu na tlak a občas mírnou bolest i bez vnějšího stimulu. Myslíte, že to může značit další problém jako třeba proniknutí bakterií až do nervových a cevních svazků v zubu? Pan doktor říkal, že už je opravdu jen kousíček od nervu. A je prosím možné aby si tělo s bakteriemi poradilo samo či případně pomocí antibiotik tak, aby nebylo nutné čistit zub uvnitř a umrtvovat jej? Děkuji Vám.

Dobrý den, s tímto dotazem se obraťte na Vašeho ošetřujícího lékaře, ten Vám jej zodpoví nejpřesněji. Hezký den, MDDr. Karolína Floryková