Adres

Psychologické poradenství + 3 Více

Partnerská psychoterapie

Psychoterapie

Běžný termín

Nabízí dlouhodobou systematickou terapii, podpůrnou terapii, krizovou intervenci, psychodiagnostiku a poradenství. Užívá především systemickou a nar...

• posttraumatická stresová porucha

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Francouzština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I have been visiting this psychotherapist for about 1 year now. Karolina is clinically competent doctor, yet she is able to show genuine empathy. She helped me to pass through difficult life situation and to deal with it effectively.
Now at the ending of psychotherapy I would like to express my thankfulness to her for her patience, her smile and straight, nevertheless understanding approach.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka velmi rychle pochopila můj problém a jeho příčiny. Kladla plno zajímavých otázek tak, abych ho pochopila i já a mohla s ním bojovat. :-) Terapie mě bavila, ale hlavně byla i účinná. Konečně se cítím jako plnohodnotná bytost.

Psychologické vyšetření

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Partnerská psychoterapie

Psychoterapie

Běžný termín

Návštěva z ZnamyLekar.cz

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můžete mi prosím sdělit způsob úhrady za konzultace ? Mám oborovou zdrav. poj. 207. Děkuji.

Dobrý den, smlouvy se zdravotními pojišťovnami nemáme, sezení jsou zpoplatněna a platí se v hotovosti. Vyhledejte klinického psychologa, který má s danou pojišťovnou smlouvu. Ten bude potřebovat žádanku PL (či jiného specialisty).

Mgr. Karolina Diallo

• posttraumatická stresová porucha