Mgr.

Karolina Diallo

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut

2 názory +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 139 návštěv profilu během posledních 30 dní

Nabízí dlouhodobou systematickou terapii, podpůrnou terapii, krizovou intervenci, psychodiagnostiku a poradenství. Užívá především systemickou a narativní terapii v kombinaci s integrativním… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

I have been visiting this psychotherapist for about 1 year now. Karolina is clinically competent doctor, yet she is able to show genuine empathy. She helped me to pass through difficult life situation and to deal with it effectively.
    Now at the ending of psychotherapy I would like to express my thankfulness to her for her patience, her smile and straight, nevertheless understanding approach.

• M

Paní doktorka velmi rychle pochopila můj problém a jeho příčiny. Kladla plno zajímavých otázek tak, abych ho pochopila i já a mohla s ním bojovat. :-) Terapie mě bavila, ale hlavně byla i účinná. Konečně se cítím jako plnohodnotná bytost.

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Nabízí dlouhodobou systematickou terapii, podpůrnou terapii, krizovou intervenci, psychodiagnostiku a poradenství.
    Užívá především systemickou a narativní terapii v kombinaci s integrativním a arteterapeutickým přístupem.

• psychoterapie

Ukončené školy