Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Soukromá ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Psychologické poradenství


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Praha,

Soukromá ordinace

Zkušenosti

O mně

Nabízí dlouhodobou systematickou terapii, podpůrnou terapii, krizovou intervenci, psychodiagnostiku a poradenství.
Užívá především systemickou...

Více


Specializace

  • psychoterapie

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

S paní Diallo pracuji již přes 4 roky. Není prvním psychologem, ke kterému jsem šla, ale prvním, kdo mi pomohl, komu jsem se otevřela a vytvořila si důvěru. Sezení probíhá osobně i online.

B
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychologické poradenství

Kdybych mela dalsi problem ve svem zivote ozvala bych se pani Diallo. Pomohla mi s anorexii a s uzkostmi, z kazdeho sezeni jsem si vzdycky neco odnesla!

P
Ověřený profil
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Pani Diallo je velmi sympaticka. Pomohla mi preklenout krizi, provedla me ji jako by to byl ruzovy sad. Vysvetlila vsechny veci, ktere se okolo me deji. Ucime me se poznavat a pochopit, proc reaguju jak reaguju. Dokazala vratit duveru v me usudky. Vse trvalo jen par sezeni.


R
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

I have been visiting this psychotherapist for about 1 year now. Karolina is clinically competent doctor, yet she is able to show genuine empathy. She helped me to pass through difficult life situation and to deal with it effectively.
Now at the ending of psychotherapy I would like to express my thankfulness to her for her patience, her smile and straight, nevertheless understanding approach.


M
Ověřený profil

Paní doktorka velmi rychle pochopila můj problém a jeho příčiny. Kladla plno zajímavých otázek tak, abych ho pochopila i já a mohla s ním bojovat. :-) Terapie mě bavila, ale hlavně byla i účinná. Konečně se cítím jako plnohodnotná bytost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit způsob úhrady za konzultace ? Mám oborovou zdrav. poj. 207. Děkuji.

Dobrý den, smlouvy se zdravotními pojišťovnami nemáme, sezení jsou zpoplatněna a platí se v hotovosti. Vyhledejte klinického psychologa, který má s danou pojišťovnou smlouvu. Ten bude potřebovat žádanku PL (či jiného specialisty).

Dr. Karolina Diallo

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.