Soukromá ordinace

Psychologické poradenství

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Praha,

Soukromá ordinace

Nabízí dlouhodobou systematickou terapii, podpůrnou terapii, krizovou intervenci, psychodiagnostiku a poradenství.
Užívá především systemickou...

• psychoterapie

S paní Diallo pracuji již přes 4 roky. Není prvním psychologem, ke kterému jsem šla, ale prvním, kdo mi pomohl, komu jsem se otevřela a vytvořila si důvěru. Sezení probíhá osobně i online.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychologické poradenství

Kdybych mela dalsi problem ve svem zivote ozvala bych se pani Diallo. Pomohla mi s anorexii a s uzkostmi, z kazdeho sezeni jsem si vzdycky neco odnesla!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Pani Diallo je velmi sympaticka. Pomohla mi preklenout krizi, provedla me ji jako by to byl ruzovy sad. Vysvetlila vsechny veci, ktere se okolo me deji. Ucime me se poznavat a pochopit, proc reaguju jak reaguju. Dokazala vratit duveru v me usudky. Vse trvalo jen par sezeni.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I have been visiting this psychotherapist for about 1 year now. Karolina is clinically competent doctor, yet she is able to show genuine empathy. She helped me to pass through difficult life situation and to deal with it effectively.
Now at the ending of psychotherapy I would like to express my thankfulness to her for her patience, her smile and straight, nevertheless understanding approach.

Paní doktorka velmi rychle pochopila můj problém a jeho příčiny. Kladla plno zajímavých otázek tak, abych ho pochopila i já a mohla s ním bojovat. :-) Terapie mě bavila, ale hlavně byla i účinná. Konečně se cítím jako plnohodnotná bytost.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit způsob úhrady za konzultace ? Mám oborovou zdrav. poj. 207. Děkuji.

Dobrý den, smlouvy se zdravotními pojišťovnami nemáme, sezení jsou zpoplatněna a platí se v hotovosti. Vyhledejte klinického psychologa, který má s danou pojišťovnou smlouvu. Ten bude potřebovat žádanku PL (či jiného specialisty).

Dr. Karolina Diallo