MUDr. Karol Franc

Praktický lékař Více

Drásov 1 adresa

Praktický lékař
č.d. 1, Drásov

Jsem pacientkou pana doktora od roku 1990 a mohu jen a jen chválit. Vždy jsem se u něj setkala především
s lidským přístupem, trpělivostí, ochotou, vstřícností a v neposlední řadě tak důležitou odborností.
Na místě je i pochvala systému objednávání pacientů. Navíc příjemná, milá, ochotná sestřička. Jsou to lidé na svém místě. Knoflíčková Alena

Pan doktor je velice příjemný, empatický a ochotný laikovi vysvětlit sebeodbornější problematiku. Člověk se mu nebojí s čímkoli svěřit, jelikož s pacientem vede dialog - nenařizuje, nediriguje, nestraší...jako - bohužel - valná většina jeho kolegů. Vždy se snaží pacientovi porozumět a vyhovět. Jsem u něj zaregistrována necelé 2 roky, ale "neděsím" se návštěvy u něj, jako u jiných lékařů. Návštěva probíhá pružně a přesto v klidu a pohodě i díky usměvavé paní sestřičce a systému tlf objednávání, který je s maximální možnou přesností dodržován. Nenalézám žádná negativa. :o) Více takovýchto lékařů!!!

Pan doktor je příjemný, ochotný, pokorný a vzdělaný člověk, který se snaží pacientovi naslouchat. Je ochoten řešit pacienty individuálně a lidsky. V okolí Tišnova jednoznačně nejlepší.

Pečlivý, příjemný a po všech stránkách perfektní

Je prostě nej,nej,nej

Nechodím k doktorovi moc často, ale pokaždé, když jsem pana doktora navštívil, byl jsem ošetřen, doporučen atd. k mojí maximální spokojenosti. Celkově jsem, nepočítaje školu obměnil 3 doktory. K panu doktorovi chodím již cca 10 let a nemám jedinou špatnou zkušenost.

je to prostě jednička,nejlepší praktický lékař v širokém dalekém okolí.

Vynikající lékař, milý, ochotný, ví a umí!

Pan doktor je profesionál. Vždy mi uměl poradit i s novou metodou léčení alergií, je poznat, že sleduje nové metody.Snaží se vyřešit, co je v jeho schopnostech na místě (zarůstající nehet).Jsem s ním velice spokojen.

Nejlepší pan doktor.Neměnila bych.