Praktický lékař pro děti a dorost
Palackého 313, Fulnek

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorky si velice vážím a věřím ji. Má obrovský přesah a jde do příčiny. Děkuji za každý AHA moment

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Vynikající recenze maminek

K paní doktorce chodíme se všemi třemi dětmi a jsme nadmíru spokojeni. Velmi profesionální, laskavý a hlavně individuální přístup k dítěti z hlediska komplexní medicíny ocení každý rodič, kterému nejde jen o potlačení příznaků, ale o nalezení příčiny nemoci svých dětí. Děkuji :-)

Paní doktorka Hrňová je profesionálka s celoživotní praxí, velkou úctou a respektem k dětem. Dlouho jsme hledali lékařku jejího rodinného a komplexního přístupu, která si pamatuje naše jména a má na nás více než 5 minut, je tam pro nás. Syn Michael si v čekárně vždycky pěkně pohraje, pak krásně spolupracuje s paní doktorkou i paní sestřičkou a na obě se moc těší, v ordinaci si po vyšetření také v klidu hraje, něž si vše dámy zapíší do počítače a předají nám praktické rady, např. co dělat, kdyby se rozjela viróza či zánět v nose, abychom co nejrychleji dětem ulevili.
Paní doktorka má přehled o kvalitních lécích i homeopatikách, tak se nám vždy snaží doporučit to, co potřebujeme a co nám vyhovuje. Jsou situace, kdy homeopatika nestačila, a tak v náročnějších nemocech nám doporučila lokální antibiotika, která řeší konkrétní zánět (např. v nose a dutinách) a nezatíží celý organismus.
Doktorka Hrňová také velice zodpovědně a s respektem k dětem i rodičům přistupuje k očkování a bere ohled na fyzické, dědičné, emoční i psychické předpoklady každého dítěte.
Také se neustále vzdělává a informuje nás o novinkách a přístupech k dětské výživě, stravě, důležitosti pohybu a všestranných aktivit pro zdravý vývoj dětí.
Je to člověk na správném místě a děkuji za možnost k ní dojíždět i z jiného okresu.

U paní doktorky jsem byla dnes poprvé dcerkou a hluboce lituji, že jsem na stejně smýšlející paní doktorku nenarazila i v místě našeho bydliště. Nemít to k ní 150km, ale třeba jen 30, ihned k ní s detma přecházíme. Za rady o zdravé výživě, která pomáhá v prevenci proti nemocem se běžně platí spousta peněz. Maminy, vy to tu máte zdarma, tak si toho važte! Paní doktorko děkuji za otevření očí . :-)

Nebýt milé a hodné sestřičky, byli by jsme očkování až v roce!
...Nám se například udělala pupeční kýla z toho, že jsem v době kojení pojídala sladké, přestože jsem ,,nemlsala,,! Nebo, že zvětšené uzliny způsobují kazy v zoubkách! Bolení nožek nezpůsobují ploché nohy, nýbrž podle paní doktorky cukry! Atd....

Je výborná, chodím k ní s oběma dětmi. Milá, příjemná, velmi moudrá. Bohužel tak moc, že to zřejmě většina dnššních tuctových lidí nemůže pochopit. Oni chtějí zázračnou pilulku, rychlý všelék, popsaný recept - a nesmírně se diví, když se jich někdo místo toho zeptá na životosprávu a jídelníček. Lidi, je mi vás doopravdy líto. Tohle je jedna z mála doktorek, která pochopila, že opakované dávky antibiotik a jiných farmatik neřeší PŘÍČINU NEMOCI, nýbrž jen PROJEVY. Ona ví, že za nemoci a problémy si může prakticky každý sám - a stejně tak máme každý možnost je zdolat a změnit. A jak proboha jinak než změnou stravy, která je v současné době naprosto otřesná?? Kravské mléko opravdu způsobuje více problémů než užitku, ale nám všem prostě mlíčko tak chutná, že raději uvěříme potravinovému průmyslu, jak moc je zdravoučké, že? Stejně tak cukříček, bílá mouka, přemíra masa atd. Doktorka Karla se z vlivu tupého stáda (poslouchajícího mocný hlas reklamy, farmaceutického a potravinového průmyslu) dovedla vymanit - ale bohužel to vypadá, že často takzvaně háže perly sviním. Lidi se asi nechtějí doopravdy vyléčit, oni se chtějí dál zanášet všemi těmi nesmysly a stěžovat si na osud. A všude pak vyprávět, jakou mají jejich dětičky smůlu, že jsou pořád nemocné. Ale proč jsou asi nemocné, když je od narození, resp. už od prenatálu, cpete chaotickou stravou, kde není ani 5 % obilovin, zeleniny a luštěnin, tedy potravin, které lidem na rozdíl od těch moderních superlákavých jedů opravdu prokazatelně prospívají?? Chyba je ve vás, milé konzumní maminky, ne v paní doktorce, která vám zřejmě nakonec ten nablblý popsaný recept dá, protože chápe, že s tupými ovečkami nic jiného nezmůže. Pardon, ale jak jinak označit lidi, kteří nemají páru o tom, že za drtivou většinou zdravotních problémů opravdu stojí PSYCHICKÉ PŘÍČINY a ŠPATNÝ ŽIVOTNÍ STYL...?? Pak už snad jen následky nějakých úrazů a dědičnost, ale i té se dá postavit. (Rozhodně však ne tím, že děcka nacpete chemickými léky.)

Jinak mě hořce pobavila věta: "O svém taky svědčí to, že ať přijdete k paní doktorce kdykoliv, téměř vždy je prázdná čekárna." - Ono to možná svědčí o tom, milá paní, že tato doktorka na rozdíl od jiných lékařů opravdu některým spolupracujícím a nezabedněným pacientům POMOHLA, takže k ní pak nemusí každou chvíli utíkat s recidivou jako např. vy. Doktor není od toho, že má mít pořád narvanou ordinaci lidmi, kteří nejsou schopni se nad principem zdraví nejprve zamyslet a snažit si v první řadě pomoci sami. Přemýšlejte o tom (nemáte-li už mozek příliš vymytý reklamami na Jupíky, Panadol bejby, smetanové pribiňáčky apod.)... :)

A ještě jedna citace: "Chrčí při dýchání - z Kravského mléka; blinká příliš často - z Kravského mléka." - Copak se vám na tom nezdá, hm? To, že kravské mléko je určeno výhradně novorozenému teleti, a lidem proto způsobuje spoustu problémů, mezi něž patří opravdu i např. tyto dva zmíněné, vám mnoho lékařů neřekne - buď z trestuhodné neznalosti, anebo prostě proto, aby pacienty neodradil. Paní Karla je však upřímná a skutečně CHCE LIDEM POMOCI. Nicméně co se dá dělat, někteří byste prostě a jasně raději uvítali místo lékaře třeba jen neživý automat - stačilo by jen stisknout tlačítko a vyplivlo by vám to nějaké ty prášky, kapky, masti (prostě ty vaše berličky, které problém vašich nebohých dětiček na pár týdnů zdánlivě "vyřeší").

Inu jak říkám - házení perel sviním. Naštěstí už se dnes aspoň pro pravdu neupaluje... :) Držte se, paní doktorko - i když věřím, že Vy se svým nádherným nadhledem a přístupem k životu tady ty žvásty ani nečtete....... :)

Všechno léčí dietou a homeopatiky. Většina rodičů k ní s dětmi chodí jen na preventivní prohlídky, pokud je dítě nemocné, jdou na pohotovost, protože paní doktorka antibiotika nenasazuje většinou ani když je to opravdu nutné.Moje děti léčila dietou, do karty si napsala, že mají astma, ale nikam nás poslat nechtěla a dokonce nám to ani neřekla, že takový problém mají. Přešli jsme jinam a radím to všem, kteří k ní ještě chodí.

Doporučuji, hodná a sympatická paní dokrorka i sestřička

Sympatická pani doktorka, není si nač stěžovat, dětem vždy vyšla vstříc a pomohla. Velice kladné hodnocení i na sestřičku.