Ordinace dentální hygieny
U Nisy 916/III., Liberec

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

• dentální hygiena

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

U paní/slečny Dostrašilové jsem byl dnes poprvé a její služby mohu jen doporučit. Na první poslech bylo zřejmé, že své profesi rozumí a vykonává jí s láskou. Její přístup byl profesionální, na vysoké odborné úrovni. Věnovala se mému chrupu důkladně zhruba hodinu, všechny své kroky dopředu popsala a vysvětlila, upozornila na případné nepříjemnosti. Byla milá, usměvavá, vstřícná. Výsledný efekt byl znát na první pohled. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Karin je profesionální, příjemná, pečlivá a nadšená do práce. Společně jsme dostaly mé zuby a dásně do skvělě formy. Velmi precizně si dokáže poradit i s fixními rovnátky. Každá moje návštěva zde, je velmi příjemně strávený čas a jako bonus si vždy skvěle popovídáme :). Nemohla jsem si vybrat lepší dentální hygienistku.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Slečna Karin je prostě jednička ve svém oboru, je vidět, že své práci rozumí, baví ji a umí ji aplikovat na své pacienty. Vše krásně dokáže vysvětlit, je trpělivá a pro své pacienty by se rozkrájela:-). S její prací jsem moc spokojená a jsem velmi vděčná, že k ní můžu chodit :-).

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Mohu jen souhlasit s ostatními komentáři níže. Slečna Karin je profesionální, příjemná a vždy pozitivně naladěná. Lepší přístup už snad ani není možný. Rozhodně mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Dokud jsme nepoznali úžasnou péči slečny Karin, byla pro mé syny a zároveň i mě návštěva zubaře noční můrou a zkouškou nervů. Ale to je už za námi. Díky profesionalitě, citlivému přístupu a trpělivosti máme všichni pravidelné návštěvy u "Karin" rádi, naše péče o zuby má pod jejím vedením úžasné výsledky a já si při ošetření klidně (přiznám se) pohodou zdřímnu. ;-) Pět hvězdiček je, podle mého názoru, na ocenění málo.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Jsme šťastnými zákazníky (tedy naše celá rodinka) slečny hygienistky Karin a to už pár let. Kromě toho, že je vždy velmi milá a pozitivně naladěná, úkony provádí citlivě s maximální péči. Vždy důkladně informuje, na co si dát pozor např. při čištění zubů a kde jsou slabá místa. Je skvělá i pro lidi, co tyto úkony nemají úplně v lásce, včetně dětí. Ordinace je navíc moc hezká, včetně čekárny.
Neumím si představit, že bych chodil k někomu jinému. :-)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Karin je profesionalni, mila a vstricna. Chodime k ni cela rodina a jsme velmi spokojeni. Nase 2,5 leta dcera, ktera je nejmladsim klientem, diky jejimu milemu vystupovani vydrzi bez problemu v kresle 3/4 hodiny. Mohu vrele doporucit.

Umístění: Ordinace dentální hygieny

U slečny Karin jsem byla již dvakrát a musím říct, že jsem mile potěšená. Je vidět, že ji práce baví, ke každému klientovi přistupuje individuálně a snaží se mu co nejlépe poradit. Díky ní jsem se jednak naučila správnému čištění zubů, ale rovněž mi ukázala jaké zubní a mezizubní kartáčky jsou pro mě nejlepší. Na základě toho nepocituji žádné problémy se zuby. Vřelé díky a tisíckrát doporučuji dále!

Karin Dostrašilová, DiS.

Mockrát děkuji za hodnocení :-)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Slečna Karin je profesionál se vším všudy. Po dvou návštěvách mám tak hezké zuby, jako nikdy. Už budu jen udržovat její práci. Připomíná smskou termín návštěvy, je usměvavá, milá, když má zmeškaný hovor, tak zavolá zpět. Jsem ráda, že mi ji pan doktor doporučil a že mohu chodit zrovna k ní.

Děkuji za hodnocení :-)

Slečnu hygienistku znám již z dob její studií v Praze, kde jsem k ní začala chodit na hygienu. Naučila mě jak si správně čistit zuby, a jaké zubní a mezizubní kartáčky jsou pro mně nejvhodnější. Díky tomu nemám dnes se zuby žádné problémy. :)
Dnes jsem k ní vzala maminku, která na hygieně nikdy nebyla. Čekala, že to bude jako u zubaře... bolestivé a nepříjemné. Z ordinace odcházela s úsměvem na rtech a spokojená. Prý se už teď těší na další návštěvu.
Mimo to slečna Dostrašilová vždy ochotně poradí (třeba i ohledně doporučení zubařů) a vše vysvětlí. Za nás ne 100, ale rovných 120 procent! :)

Moc děkuji :-)