Adresy (2)

Ortodoncie
Medicentrum - Politických věz. 40, Beroun

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Jiný

MUDr. Zdeněk Karel je veliký profesionál. Je to empatický, milý, vstřícný pan doktor. Všechny moje otázky ochotně zodpověděl. Mohu na něho jen pět samou chválu.

A
Ověřený profil
Umístění: Ortodoncie Jiný

Pan doktor je moc milý člověk do doby, než se nedej bože opozdíte. Chodila jsem k němu jako dítě na základní škole na rovnátka. Jednou jedinkrát jsem přišla ne mojí vinou pozdě a už byl oheň na střeše. On i sestra byli velmi nepříjemní. I přes mou snahu se omluvit řekl, že ho to nezajímá. Od lékaře bych k dítěti čekala trošku jiný přístup, jsme lidi a občas ne všechno vyjde podle plánu ..

Ověřený profil

I já mám jen tu nejlepší zkušenost s panem doktorem a to s dvojčaty. Navšívila jsem celkem 3 ortodontisty, kteří by hned zuby trhaly, dělali různé oblouky na rozšíření horního patra atd.... což se blížilo k několika desítkám tisíc a to 2X. Jediný pan doktor Karel nic netrhal, nedělal žádný oblouk a zuby dětem srovnal pevnými rovnátky precizně. Opravdu chválím a vím, že bych ho nevyměnila ani náhodou.

M
Ověřený profil

Léčba probíhala ještě celkem dobře. Pan doktor mi vše vysvětlil a vše probíhalo v pořádku.. Zuby celkem srovnal (malá mezírka mi stejně zůstala) a rovnátka sundal a nabídnul vybělení zubů za 3800,-Kč. Věděl, že jedničku nahoře mám z poloviny umělou a tudíž mi bělení na tenhle jeden zub nebude účinkovat (to já ale v tu dobu nevěděla). I tak mi ale jeho bělící produkt představil jako velmi vhodný a já zakoupila. Po první aplikaci, kdy všechny zuby znatelně zbělaly až na tu jedničku vepředu jsem chtěla výrobek vrátit s tím, že je mi to logicky k ničemu (mít přední zub žlutější než ostatní rozhodně není nic na krásu). Ovšem jediné s čím jsem se setkala bylo "Bělení byl váš požadavek, já na vás nemám čas, nashle!" A prásknutí telefonu... Tak tam už mě nikdy neuvidí a ostatním doporučuji to samé....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřený profil

Mohu jen chválit. Zuby jsem měla opravdu křivé, jak nahoře, tak dole, vše je srovnáno, bezbolestně, bez trhání zubů. Přístup lidský, vše mi vždy vysvětlil. Navíc ceny jsou v porovnání s jinými zubaři, zejména pražskými ale i berounskými velmi příjemné.

Bohužel emohu tohoto ortodontistu doporučit... protože jsem měla velice křivé zuby, tak jsem měla za své dětství celkem patery rovnátka. Dopadla jsem tak, že mám sice lepší zuby, než jaké mi nadělila přiroda, ale jako hodně lidí tady mám posunutý střed, mezery mezi ostatníma zubama, kde dřív nebyly a spokojená nejsem, což jsem mu i řekla, když mi říkal, že už je "hotov", ale prý už to líp nejde...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nejen mě, ale i něklika známýmm pan doktor léčil zuby tak, že mi vytrhl jenom na jedný straně a dolní čelist nerovnal vůbec. Pár let po ukončení léčby jsem musel vyhledat jiného ortodontistu. Museli mi celý hořejšek rovnat znova, měl jsem ujetej střed zubů do strany a trvalo dost dlouho než to zachránili. Kromě toho mi jím "srovnané" zuby vůbec nekousaly proti těm v dolní čelisti, takže mě museli dát rovnátko i dolů.

A to se ani nezmiňuji o jeho jednání, i když podle toho co tu čtu je to asi individuální. Například jsem se vůbec předem nedozvěděl, jak bude léčba probíhat. Nový doktor mi po vyhodnocení otisků a rentgenů stanovil postup celé léčby od začátku až do konce včetně peněz.

Jo finančně to u doktora Karla také není žádná výhra, postupně jsem za léčbu té jedné čelisti zaplatil v podstatě totéž, co mi řekl nový lékař předem (tj. asi 9 tis., pak znovu hořejšek a spodek za 18 tis., takže zauvažujte předem, jestli to má cenu pokoušet...)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Úžasný pan doktor, milý k dětem, vstřícný a jako bonus nečekáte dlouho...

Naší dceři pan DOKTOR velmi pomohl. Vřele doporučuji.Na své klienty je velmi hodný a příjemný.

osobní zážitek, trhal oba horní špičáky protože by se nevešly. přístup ale bezvadný, naopak si myslím že mi vysvětlil vše dopodrobna, vše konzultuje s rodiči. techniky téměř bezbolestné (samozřejmě v rámci lokální anestezie)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti