Adresa

Ordinace specialisty - neurologie
Husova 128, Čáslav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Jsem pacientkou tohoto výborného lékaře již několik let.Pan doktor je ochotný ,vstřícný problém řeší ihned.Hodně mi pomohl s dlouholetými problémy s páteří.napíše mi léky.rehabilitaci.neznám lepšího neurologa.Mohu doporučit.Martina Šafránková.

J
Ověřený profil

MUDr.Vacek je výborný lékař. Z každé návštěvy jsem odcházela spokojená a s dobrým pocitem, že se mi plně věnoval. Sestřička je laskavá a chod ordinace plně zvládá i přes občasné a zbytečné výstupy pacientek v čekárně. Tón hlasu a aroganci občas použité pacienty si jistě nezaslouží. Tuto ordinaci s čistým svědomím doporučuji.

G
Ověřený profil

Prosím nemáte někdo aktuální telefonní číslo na Dr. Vacka?
Pevná linka uvedená v profilu i na internetu nefunguje :-( Díky.


Ž
Ověřený profil

Pan doktor Vacek mne provází mými operacemi páteře již mnoho let.Neznám lepšího neurologa,než je on.Odborník na svém místě,vynikající diagnostik,nesmírně milý a citlivý k pacientům,obětavý,nedám na něho dopustit.Moc mi pomohl a pomáhá.


Č

MUDr. Vacek je výborný diagnostik, uznávaný minimálně ve Východočeském a Středočeském kraji, včetně Prahy. Přes administrativní zátěž se všem pacientům věnuje v potřebném rozsahu, v případě potřeby doporučí konzultaci /vyšetření/ ve specializovaných zdravotnických zařízeních. Vytknout lze určitou shovívavost k pochybením kolegů, kteří např. při operativním zákroku svoji práci neodvedli kvalitně.
Zdravotní sestra je schopná organizátorka, v řadě případů zajišťuje pacientům termíny a konkrétní zdr. pracoviště jejich dalšího vyšetření. Často musí čelit žádostem /až nevybíravým útokům/ "pacientů", kteří se dožadují okamžitého vyšetření, i když nejsou řádně objednaní, či jsou nespokojeni se situací, že od objednání na vlastní vyšetření jsou lhůty v řádu týdnů, až měsíců. Svému lékaři zajišťuje potřebný klid a pohodu na práci, a je tedy možné, že v konkrétní situaci /nikoliv však běžně/, se zachová adekvátně k chování žadatele-ky. Na hrubý pytel se použije hrubá záplata!


jsem řadu let pacientkou pana doktora.s jeho prací jsem velmi spokejena.pan doktor je skvělý diag nostik,vše dotáhne dokonce.napíše mi léky,řádně mě vyšětří.popřípadě odešle na další vyšetření.je milý a vstřícný,dokáže naslouchat problémy a okamžitě je řěší.sestra je neochotná,zvyšuje hlas na pacienty,někteří pacienti podle jejich slov chodí do ordinace zbytečně,což mě zarazilo a nejen mě.


pan doktor je velmi hodny,skvělý diagnostik,dotáhne vše do konce.hodně mi pomohl.sestra je velmi nepříjemná,zvyšuje neustále hlas na pacienty.dle jejího vyjádření chodí k panu doktorovi zbytečné.její jednání mě dost zarazilo.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


lešího neurologa neznám.milý,vstřícný,dobrý diagnostik.velmi doporučuji.martina šafránková.


výboprný lékař,hodně mi pomohl.dobrý člověk.klidný ,vyrovnaný.


Š

vynikající lékař,skvělý diagnostik.dokáže naslouchat problémum pacienta.doručuji. hodně mi pomohl.děkuji mu za skvělou péči.


Došlo k chybě, zkuste to znovu