Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vrbenská 762/21, Valašské Meziříčí
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor je vždy ochotný milý a vstřícný. Nedělá mu žádný problém ošetřit vaše zvířátko i mimo ordinační hodiny a je vidět, že ty naše mazlíčky opravdu miluje jako své vlastní. Jsem s jeho přístupem velmi spokojena.

J
Ověřeny pacient

Chodili jsme k panu Svozilovi od malička s naším pejsánkem labradorem, cca 8 let. Nebyl skoro vůbec nemocný, většinou na pravidelné roční očkování. Asi třikrát nám pejska očkoval rodinný lékař, který přijel a přímo na zahradě nám ho naočkoval - tím jsme se strašně provinili!!! Stále jsme chodili k panu Svozilovi pro přípravky na klíšťata apod. - to mu nevadilo. Až náš pejsánek onemocněl. Přišli jsme k němu ve čtvrtek, jedním hmatem zjistil, že má zánět žaludku, dal mu antibiotika - injekci. Další injekci dostal v sobotu - vše jsme řádně zaplatili i s tringeltem. V pondělí se stav spíše zhoršil a tak jsme mu v době jeho ordinačních hodin volali - a to už byl nepříjemný, sprostý. Ať jdeme k tomu, kdo nám ho očkuje. V úterý ráno náš pejsánek dostal konečnou injekci od jiného pana doktora, který ho i poslechl a řádně vyšetřil - měl problémy se srdcem, už se jen trápil :-( Takže nikdy více pana Svozila - hnusné chování!!!! A navíc doktor je poslání a ne zaměstnání. Zadarmo to nedělá!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Vždy nám vyšel ve všem vstříc ,nemůžu si stěžovat.

Q
Ověřeny pacient

Nejlepší ve ValMezu.

S
Ověřeny pacient

Dobrý den, dnes jsem byla s králíčkem u pana veterináře, jelikož mám poprvé králíka(2dny) a bojím se o něj, zašla jsem preventivně k veterinářovi ať ho zkontroluje (navíc má průjem). Pan veterinář byl přímo HRUBÝ a vyloženě drzý, doslova mě chtěl vyhodit, jen kvůli tomu,že jsem se ptala na věci které mi bohužel ve zverimexu neřekli(např zjistit pohlaví, které mi stejně neřekl).. tohoto veterináře v žádném případě nedoporučuji co se týká králíků, přišlo mi že králíkům vůbec nerozumí. Už tam nikdy nejdu!!!!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient

Vždy velmi ochotný, příjemný, zvířata má opravdu rád.

A
Ověřeny pacient

Vždy velmi ochotný, příjemný, zvířata má opravdu rád.

Příjemný, ochotný, vždy si udělá čas. Skvělý lékař.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti