Karel Šváb, zubař

MUDr. Karel Šváb

Uložit

Zubař Více

12 názorů

Uložit


Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
č.d. 99, Křešice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Ověřený profil

sice toho moc neřekne,ale zase než se člověk naděje už je odvrtáno a nezbývá čas na strach.Občas přemýšlím,že se sestřičkou má pan doktor domluvené signály když při klasické preventivní prohlídce neřekne nic o vrtání a sestra už stojí s připraveným náčiním :-) oproti řeznici kterou jsem navštěvovala dříve jen doktor Šváb úplně jiné kafe

Ověřený profil

Velmi pečlivý a dovedný. Pracuje precizně, neuhýbá předčasně, ale nenchá pacienta trpět - protě to umí odhadnout, takže se zákrok nenatahuje, ani zbytečně nebolí.
Můstky sedí! Trpělivý přístup k pacientovi. Objednací doby krátké (co by za to dali pacienti z nedalekýc Litoměřic, ale přece nebudou dojížďět:)

V
Ověřený profil

Jako nová pacientka pana doktora Švába jsem velice překvapená a spokojená.Musel mi trhat zub a injekce, která se dává do dásní ani trochu nezabolela.Ostatní úkony byly rovněž absolutně bezbolestné a rychlé.Otisky precizně udělané.Jsem ráda, že je na vesnici taková úroveň lékařů v této "dračí" době.Prostředí je i se sestřičkou velice velice příjemné.Děkuji za tuto péči, kéž bych ji našla všude ve zdravotnictví.Věra.

M
Ověřený profil

Vždy jsme byli velmi spokojeni s ochotou a profesionální péčí pana doktora.Také paní sestřička je velmi vstřícná.Vždy jsem měl hrůzu z ošetření chrupu,radši bych si nechal palec uříznout...Ale manželka mě přihlásila k panu MUDr.Švábovi.Od prvního ošetření chodím k "zubaři"RÁD.Vřele doporučujeme.

Ověřený profil

Doufám, že se u pana doktora věci už změnily, ale jsem šťastná, že jsem odešla. Nikdy mi neudělal rentgen při preventivním ošetření, takže mezizubní kazy rostly, aniž by se o nich vědělo. Díky plombě poblíž nervu mě čeká ošetření kanálků, což znamená spoustu peněz a bolesti, která mě provází už od doby, kdy jsem u pana Švába byla. Neudělal nic pro to, aby mi od ní pomohl. Dřív jsem u pana doktora byla spokojená a zastávala se ho. Teď ho nemůžu ani omylem doporučit.

K

Už asi 20 let jsem maximálně spokojená s jeho prací i přístupem. A asi je i nejlepší!

D

Výborný zubař. Není co dodat.

Pracovitý,přímí jde mu spíše o zuby pacientů jak o peníze pojišťoven.

K

po velmi špatné zkušennosti s dr. Skálou v lounech jsem přešla k panu doktorovi do Křešic.I když jsem se ve svých 52 letech dozveděla že si neumím čistit zuby, jsem velice ráda že jsem tam kde jsem. Příjemný pan doktor a odborná péče. opravdu toho moc nenamluví, ale velice dobře pracuje.Moc dekuji za záchranu toho co mi ještě v ústech zůstalo.-

M

Odborník na svém místě! Odvádí vždy velmi kvalitní práci, je precizní,ví co je třeba a také to umí pacientovi vysvětlit(ikdyž jinak toho moc nenamluví). Zcela dám na jeho úsudek a také jsem vždy byla nadmíru spokojena s odvedenou prací.Musí mít také výbornou laborantku a o jeho sestřičce nemluvě.Ta,na rozdíl od něj,srší vtipem a většinou dobrou náladou, kterou šíří, řekla bych , po celém našem zdravotním středisku.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti