MUDr. Karel Šváb

Ord. praktického lékaře stomatologa
č.d. 99, Křešice

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

C

sice toho moc neřekne,ale zase než se člověk naděje už je odvrtáno a nezbývá čas na strach.Občas přemýšlím,že se sestřičkou má pan doktor domluvené signály když při klasické preventivní prohlídce neřekne nic o vrtání a sestra už stojí s připraveným náčiním :-) oproti řeznici kterou jsem navštěvovala dříve jen doktor Šváb úplně jiné kafe

Velmi pečlivý a dovedný. Pracuje precizně, neuhýbá předčasně, ale nenchá pacienta trpět - protě to umí odhadnout, takže se zákrok nenatahuje, ani zbytečně nebolí.
Můstky sedí! Trpělivý přístup k pacientovi. Objednací doby krátké (co by za to dali pacienti z nedalekýc Litoměřic, ale přece nebudou dojížďět:)

Jako nová pacientka pana doktora Švába jsem velice překvapená a spokojená.Musel mi trhat zub a injekce, která se dává do dásní ani trochu nezabolela.Ostatní úkony byly rovněž absolutně bezbolestné a rychlé.Otisky precizně udělané.Jsem ráda, že je na vesnici taková úroveň lékařů v této "dračí" době.Prostředí je i se sestřičkou velice velice příjemné.Děkuji za tuto péči, kéž bych ji našla všude ve zdravotnictví.Věra.

Vždy jsme byli velmi spokojeni s ochotou a profesionální péčí pana doktora.Také paní sestřička je velmi vstřícná.Vždy jsem měl hrůzu z ošetření chrupu,radši bych si nechal palec uříznout...Ale manželka mě přihlásila k panu MUDr.Švábovi.Od prvního ošetření chodím k "zubaři"RÁD.Vřele doporučujeme.

Doufám, že se u pana doktora věci už změnily, ale jsem šťastná, že jsem odešla. Nikdy mi neudělal rentgen při preventivním ošetření, takže mezizubní kazy rostly, aniž by se o nich vědělo. Díky plombě poblíž nervu mě čeká ošetření kanálků, což znamená spoustu peněz a bolesti, která mě provází už od doby, kdy jsem u pana Švába byla. Neudělal nic pro to, aby mi od ní pomohl. Dřív jsem u pana doktora byla spokojená a zastávala se ho. Teď ho nemůžu ani omylem doporučit.

Už asi 20 let jsem maximálně spokojená s jeho prací i přístupem. A asi je i nejlepší!

Výborný zubař. Není co dodat.

Pracovitý,přímí jde mu spíše o zuby pacientů jak o peníze pojišťoven.

po velmi špatné zkušennosti s dr. Skálou v lounech jsem přešla k panu doktorovi do Křešic.I když jsem se ve svých 52 letech dozveděla že si neumím čistit zuby, jsem velice ráda že jsem tam kde jsem. Příjemný pan doktor a odborná péče. opravdu toho moc nenamluví, ale velice dobře pracuje.Moc dekuji za záchranu toho co mi ještě v ústech zůstalo.-

Odborník na svém místě! Odvádí vždy velmi kvalitní práci, je precizní,ví co je třeba a také to umí pacientovi vysvětlit(ikdyž jinak toho moc nenamluví). Zcela dám na jeho úsudek a také jsem vždy byla nadmíru spokojena s odvedenou prací.Musí mít také výbornou laborantku a o jeho sestřičce nemluvě.Ta,na rozdíl od něj,srší vtipem a většinou dobrou náladou, kterou šíří, řekla bych , po celém našem zdravotním středisku.