Hustopeče

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Pan doktor je milý a sympatický. Vždycky byl ochotný a při sebemenších problémech vše řešil. Přestěhovala jsem se do Brna a přesto k němu stále dojíždím.

Pan doktor je naprosto super, zachránil mě od rakoviny kterou jsem měla zanedbanou od své původní doktorky a nedám na něj dopustit !!!!!!!!! Na všem se s ním dá domluvit a pokud některá z vás nedokáže pochopit upřímnost , tak si raději najděte jiného doktora, který vám bude lhát.....aby byla vaše duše v peří.

X

Je to velice nepříjemný arogantní odborně neschopný hulvát, který ve svém oboru nemá co dělat. Raději od něj všichni odejděte. Má chování reznického psa.

pan doktor je velmi neprijemny otehotnela sem a kazdou prohlidku mi tvrdil ze je vse v poradku jenze v 3mesici sem samovolne potratila.pak sem v sesti nedeli otehotnela znova,a on tvril hnusnym tonen ze o mimco zas prijdu.ale mylil se ted uz mam 2zdraveho syna.tak nevim co je to zac,hodne kamaradek od nej odeslo.

Z hlediska zdravotní péče jsem byla vždy spokojená. Vždycky se mnou jednal na rovinu. Pravda jeho humor je spíše drsnější a ne každému může vyhovovat, ale není to zlý humor.

Pan doktor je příjemný a vždy obětavý.Poradí i pomůže.

Já za ním chodím od 17 a su zatím spokojená..Začala sem, ptž sem potřebovala antikoncepci a od tý doby se vyskytlo pár onemocnění, on poradil, napsal léky.. Přesně jak to má být, a vždy zjistil co mi, ptal se a ptal se až sme došli k závěru. Spokojenost

Vždy jsem byla spokojená

Pan MUDr.Straka je i když trochu sverázný ale velice dobrý odbornik jsem hodně spokojená.

Já jsem s panem doktorem velmi spokojena. Problémy jsem měla, jak v těhotenství, tak normální a vždy je řešil k mé spokojenosti a mám dvě zdravé děti. Dokonce semnou konzultoval i problémy mé dcery, které se vůbec gynekologické sféry netýkaly. Má specifický humor, ale já ho mám ráda - humor i pana doktora.