Adresa

Hustopeče
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce Strakove jsem přešla, protože moje gynekolozka neřešila a ignorovala potíže na které jsem doma dva roky knucela a paní doktorce jsem opakovaně popisovala jaké mám potíže a že se zhoršují. Paní doktorka Straková mě velmi mile přivítala a během několika málo minut zjistila příčinu problémů. Mám myom 5 cm a to jsem půl roku před naleznem byla na pravidelné kontrole u me bývalé gynekolozky. Děkuji velmi paní doktorce za zjištění příčiny problémů. Paní doktorka je velmi milá, vše mi řekla na rovinu, velmi profesionální. Sestřička také úžasná. Doporučuji.


E
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý a sympatický. Vždycky byl ochotný a při sebemenších problémech vše řešil. Přestěhovala jsem se do Brna a přesto k němu stále dojíždím.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto super, zachránil mě od rakoviny kterou jsem měla zanedbanou od své původní doktorky a nedám na něj dopustit !!!!!!!!! Na všem se s ním dá domluvit a pokud některá z vás nedokáže pochopit upřímnost , tak si raději najděte jiného doktora, který vám bude lhát.....aby byla vaše duše v peří.


X
Ověřeny pacient

Je to velice nepříjemný arogantní odborně neschopný hulvát, který ve svém oboru nemá co dělat. Raději od něj všichni odejděte. Má chování reznického psa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


pan doktor je velmi neprijemny otehotnela sem a kazdou prohlidku mi tvrdil ze je vse v poradku jenze v 3mesici sem samovolne potratila.pak sem v sesti nedeli otehotnela znova,a on tvril hnusnym tonen ze o mimco zas prijdu.ale mylil se ted uz mam 2zdraveho syna.tak nevim co je to zac,hodne kamaradek od nej odeslo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z hlediska zdravotní péče jsem byla vždy spokojená. Vždycky se mnou jednal na rovinu. Pravda jeho humor je spíše drsnější a ne každému může vyhovovat, ale není to zlý humor.


M

Pan doktor je příjemný a vždy obětavý.Poradí i pomůže.


E

Já za ním chodím od 17 a su zatím spokojená..Začala sem, ptž sem potřebovala antikoncepci a od tý doby se vyskytlo pár onemocnění, on poradil, napsal léky.. Přesně jak to má být, a vždy zjistil co mi, ptal se a ptal se až sme došli k závěru. Spokojenost


A

Vždy jsem byla spokojená


J

Pan MUDr.Straka je i když trochu sverázný ale velice dobrý odbornik jsem hodně spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti