Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ano, ochotně předepsal rehabilitace. Ale při špatně stanovené diagnóze jsou k ničemu. Při zhoršování problému (bolesti zad vyzařovali do nohy, až jsem pajdala) a na upozornění fyzioterapeuta, že si mám vyžádat kvalitnější vyšetření, mi pan doktor předepsal další rehabilitace. Od masáží a cvičení jsem se dostala k "natahování na skřipec". Ani jsem z toho lůžka nemohla vstát. Náhodou si všimnul můj praktický lékař MUDr. Jaroš v HK, že si nedokážu ani obout ponožku. Dal mi jednoduchý úkol - postavit se na paty (když to zná praktik, měl by to znát i odborný lékař). Jedna noha zůstala na zemi nezvednutá. Pak se to seběhlo rychle - neurologie, magnetická rezonance, operace 14mm vyhřezlé ploténky. Výsledek? Dva roky po operaci necitlivý nárt a vnější strana lýtka z důvodu dlouhodobého tlaku výhřezu na kořenový nerv. A samozřejmě dodnes bolesti (hlavně ráno). Mimochodem, vždy, když jsem byla v čekárně, slyšela jsem z ordinace stejné rady. To máme všichni stejnou diagnózu?

Chodila jsem k němu jen se skoliózou a zablokovanou bederní páteří, takže nevím, jak řeší vážnější problémy, ale já si nemůžu stěžovat. Pomůže, poradí, případně předepíše rehabilitace, masáže apod. Zkrátka vše jak má být. :)

Perfektní, nemůžu si stěžovat.