Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Ano, ochotně předepsal rehabilitace. Ale při špatně stanovené diagnóze jsou k ničemu. Při zhoršování problému (bolesti zad vyzařovali do nohy, až jsem pajdala) a na upozornění fyzioterapeuta, že si mám vyžádat kvalitnější vyšetření, mi pan doktor předepsal další rehabilitace. Od masáží a cvičení jsem se dostala k "natahování na skřipec". Ani jsem z toho lůžka nemohla vstát. Náhodou si všimnul můj praktický lékař MUDr. Jaroš v HK, že si nedokážu ani obout ponožku. Dal mi jednoduchý úkol - postavit se na paty (když to zná praktik, měl by to znát i odborný lékař). Jedna noha zůstala na zemi nezvednutá. Pak se to seběhlo rychle - neurologie, magnetická rezonance, operace 14mm vyhřezlé ploténky. Výsledek? Dva roky po operaci necitlivý nárt a vnější strana lýtka z důvodu dlouhodobého tlaku výhřezu na kořenový nerv. A samozřejmě dodnes bolesti (hlavně ráno). Mimochodem, vždy, když jsem byla v čekárně, slyšela jsem z ordinace stejné rady. To máme všichni stejnou diagnózu?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Chodila jsem k němu jen se skoliózou a zablokovanou bederní páteří, takže nevím, jak řeší vážnější problémy, ale já si nemůžu stěžovat. Pomůže, poradí, případně předepíše rehabilitace, masáže apod. Zkrátka vše jak má být. :)

Perfektní, nemůžu si stěžovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu