Karel Sláma, otorinolaryngolog Ústí nad Labem

Sociální péče 3316 /12A, Ústí nad Labem
Masarykova nemocnice - Otorinolaryngologické oddělení

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Masarykova nemocnice - Otorinolaryngologické oddělení Jiný

Pan doktor Sláma mi zachránil život,když mi před 4lety odstranil zhoubný nádor podčelistní slinné žlázy velké díky Eva

Výborný lékař. Milý člověk. Odstraňovali mi ve 40 letech krční mandle. Nikoho lepšího jsem si k operací nemohla přát.upozorňuji, že se jedná o pana doktora Slámu staršího.

Úžasný lékař. Přátelský, sympatický, důsledný, pečlivý a dokáže upřímně poradit. Zjevně mu velice záleží na pacientech! Je to člověk na svém místě. Rozhodně doporučuji!!!

Jindrová Naďa 10.2.2015
Děkuji panu doktorovi za vynikající péči,starostlivost a příjemné jednání.Je to lékař ,kterého si velice vážím.
Všem jej doporučuji !!! Pane doktore moc Vám děkuji.

I já musím přidat jen ty nejlepší pozitiva PANU DOKTOROVI.Jako lékař a hlavně jako člověk-takového doktora jsem dlouho nepotkal.Jsem po větším zákroku s polypy v nose,vše precizně a bezbolestně-po x letech i cítím.. :-)
Mé velké díky patří jen Vám pane primáři....K.Figiel
Všem co hledají nejlepšího doktora ORL-je to pan MUDr. Karel Sláma

Nejlepší LÉKAŘ - ORL , jsem 5 let po operaci nádoru v krku a vše v pořádku . Mockrát děkuju
Pane Doktore. Radovan KOZARIK - MOST

maximální spokojenost,nejlepší doktor co jsem kdy zažila...velice mu děkuji za jeho přístup,jak vše vysvětlí..neskutečně dobrý operatér.nemohu si na nic stěžovat,prostě perfektní velice všem doporučuji.Kalfusová Kateřina Teplice

Pan doktor je opravdový profesionál ve svém oboru. Navíc má velmi příjemný přístup k pacientům!! Doporučuji vřele všem!!!!

W

...

F

děkuji p.Doktorovi za pěkný a vlídný přístup a vše u nic v nemocnici byo super adriana fialova chomutov