Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kozí 206, Havlíčkův Brod
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Chodim k panu doktoru uz 11 let. Nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Po 12 letech kdy se mi od narození první dcery nedařilo otěhotnět,kdy uz na de mnou lékaři lamali hůl ze to tak prostě je!!! byl pan doktor jediný ochotny mi pomoci. Dnes mam 8 leteho chlapce. Jeho návštěvy jsou na bázi toho ze mluví a jedna narovinu a ne tak jak by některá zrovna potřebovala. Je přímý. Mile damy a ženy ikdyz jsme něžné pohlaví obcas chceme po svém gynekologovi nemožné zřejmě. Ano nemá rad rozmazlene a chytré naninky. To asi jo!!... Nicméně za me špička ve svém oboru.


Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ambulance péče o těhotné

Pan doktor je špička ve svém oboru. Nikdy jsem s nim nemela problém, vždy mi vsechno srozumitelné lidové vysvětlil. Jelikoz moje tehotenstvi bylo velmi komplikované mam úžasného zdravého syna. A sestřička je velmi milá a ochotna. Doporučuji.


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor Přibyl,je nejlepší gynekolog na Havlbrodsku chodím k němu 15 let a nikdy sem s ním neměla žádný problém,první těhotenství probíhalo v pořádku mám zdravého 9ti letého syna a ted čekáme druhé mimi a jeho přístup je stále modernější a jde s dobou,někteří lékaři ani nemají takové zařízení v ordinacích to co on a pan doktor doporučuje jen to nejlepší. Jeho prohlídky jsou přesné a rychlé,nebolestivé a odborné. Sestřička je milá a také hodně poradí a vysvětlí. Chválím a doporučuji.


L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila několik let, prohlídky bleskově rychlé. Hned ve dveřích člověk slyší větu, dobrý den, tak si odložte....Takto super rychlé prohlídky i v těhotenství. Pan doktor rád nechává těhotné na rizikovém- na neschopence. Když jsem se náhodou dostala na prohlídku k jinému Dr. tak vůbec nechápal, proč by mé těhotenství jako mělo být rizikové. Tak stejně u několika mých známých....
Dokud jsem nezměnila lékaře, neměla jsem s čím srovnávat. Teď pouze lituji, že jsem tak neučinila dávno.


A
Ověřeny pacient

Pan doktor Přibyl je pro mě nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy měla. Bohužel teď bydlím v Praze a mám tady jen šílené zkušenosti. Pan doktor mi vždycky pečlivě všechno vysvětlil, pokaždé byl na mě milý, vyšetření mě u něho nikdy nebolelo, vždy si na mě udělal tolik času, kolik bylo potřeba a vždycky mi odpověděl na moje e-maily. Je to člověk na svém místě a sestřička je taky milá. Přeju panu doktorovi mnoho úspěchů a hodně zdraví a jsem přesvědčená, že se ještě uvidíme :)


J
Ověřeny pacient

Žádné klešťové vyšetření, ale velmi rychlé a bezbolestné.


D
Ověřeny pacient

dlouhou dobu jsem chodila k doktoru Přibylovi, tenkrát mi bylo 14 let.. chodila jsem s bolestmi kolene, koleno vypádávalo, bolest při obyčejné chůzi.. bylo mi řečeno - AA další pátek, nechce se nám do školy co ?? Jsem po třech operacích tohoto kolene, mám vrozenou vadu, při které mi nedrží čéška tam kde má a silné odvápnění kostí.. Jsem ve 20 letech v částečném invalidním důchodu.. V životě už bych mu neukázala ani nehet u palce.. Pro mě není doktor...


Š
Ověřeny pacient

Dobrý večer mám dotaz čtu zde různé klady i zápory na pana doktora já k němu sice nechodím mám výbornou gynekoložku ale musím se u něho objednat na vyšetření jelikož čekáme miminko a pan doktor má prý nějaký program kde přesně určí v kolikátém týdnu jsem a kdy přesně by se mi měly dělat krevní testy atd ve 12 týdnu jelikož jsem v 9 týdnu ale miminko je velké jako v pátém týdnu.Dvě ratolesti doma máme a u druhého chlapečka to nebylo zrovna jednoduché přišel na svět ve 34 týdnu a má skříplou mozkovou cévu.Tak jsem se vás chtěla zeptat zdali máte nějaké zkušenosti s tímto vyšetřením.Moc vám děkuji za odpovědi.
Mějte se krásně.


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přešla už před lety od protivné a necitelné lékařky a musím říct, že nelituji. I na mě si vždy udělal čas, poradil a vyslechl mě. Dlouho jsem nemohla otěhotnět, díky němu mám dvě zdravé dcery. A musím říct, že vyšetření vždy probíhají v klidu a dle mého názoru, tak jak mají. Stěr z čípku je samozřejmostí. Ano, sestřička je velký bonus navíc.


B
Ověřeny pacient

Dobrý den. Ve zdravotnictví pracuji a opravdu nechápu, jak někdo může napsat "že se může zmýlit i lékař"!!! Kdyby pan Přibyl četl podrobněji výsledky vyšetření, řádně si je zapisoval a sám důkladněji pacientky vyšetřoval, ušetřila by si většina pacientek spousty, mnohdy závažných či život ohrožujících, problémů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti