MUDr. Karel Pícha

Ledenice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Náměstí 70, Ledenice

Umístění: Stomatologická ordinace Patnáct let je to můj zubař

Také nesouhlasím s akutními zákroky, jak si někteří stěžují. Vždy když bylo třeba pan doktor mě vzal v časové skulince, která vznikla během dne. A navíc všechny zuby, které mi zpravil drží dodnes. Za mě - výborný zubař!

Umístění: Stomatologická ordinace

Byla jsem vice nez nadsena, perfektne odvedena prace, profesionalni a lidsky pristup,ceny odpovidajici. Cely tym velice sympaticky, co vic si prat ????????????

V kuloárech se říká, že pan doktor je zlatokop...Nesouhlasím.Za všechno se dnes platí a jeho přístup i práce jsou dokonalé,a pokud má i zahraniční klientelu,to je jeho věc.Není ani pravda,že při bolestech zubů se musí jít jinam,vždycky i za cenu delšího čekání jsem byla přijata.Zubařů se bojím,ale u něj s vstřícností a milým přístupem jde všechno nějak snáz.

Tento lékař se mě ujal se zuby v dezolátním stavu,které byly shnilé na kaši protože mam ze zubařů panickou hrůzu a nejdu až když je pozdě.Pan doktor se mě ujal,a zcela bezbolestně mi vytrhal zuby a k tomu všemu mě dovedl uklidnit svym přístupem,že jsem se skoro nebál .Moc děkuji a mohu jen doporučit.zuby mi v životě trhalo nekolik zubařů po pohotovostech ,ale Mudr Pícha trhá bezbolestně lépe než on už to dokáže snad jen bůh . VŘELE DOPORUČUJI

Supr

S PANEM doktorem jsem maximálně spokojená, nikdy nic nepokazil, stará se skvěle o zuby celé mé rodině. Jeho velkou předností je ochota podrobně vysvětlit plánovaný zákrok a rychlá precizní práce. Tomu také odpovídá cena, která se může zdát vysoká, ale já jí za takto odvedenou práci ráda zaplatím. Objednací lhůty jsou opravdu dlouhé, přes půl roku, ale to mi vůbec nevadí. Při každé návštěvě se rovnou objednám na další. A pokud něco akutně bolí, není pravda, že bych musela k jinému lékaři. Pan doktor vás vždy vezme, samozřejmě po delším čekání. Většinou se ocitám na druhé straně, když přijedu na řádně objednaný termín a přede mnou jsou ještě 3 lidé, které údajně něco hrozně bolí. Většinou je to tak, že si jednoho dne řeknou, že by taky měli jít k zubaři, objednaní by byli až za půl roku, no tak jedou rovnou.
Tohoto zubaře mohu jen doporučit, lepšího nenajdete.

Dlouhé čekání na objednání

Dr. Pícha má velice dlouhé objednávací doby, když vás bolí zub, musíte jet jinam, protože nemá čas na české lidi. Preferuje zahraniční klientelu a vše si nechá řádně zaplatit. Doba objednání má být 3 týdny, ne půl roku. Když se tam dostanete, tak si vás rozvrtá a připraví na další kontroly. Jistota je jistota.

K panu doktoru, se vždycky těším. Považuji ho za velkého profesionála. Je velice pečlivý a díky modernímu vybavení ordinace a bohatým zkušenostem, vždy zvolí tu nejlepší cestu jak "zubní" problém řešit. Vše vám ochotně a srozumitelně vysvětlí.

MUdr.Pícha je velmi šikovný, důkladný a používá dostupné moderní metody.Vše důkladně vysvětlí a pečlivě provede ve své moderně vybavené ordinaci.
Všem Vám ho mohu jen doporučit jako nejlepšího a nejmilejšího zubaře!