Slánská 1637, Kladno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší veterinář kterého jsem zatím poznala Lidský přístup,pan doktor velice vstřícný a velice vzdělaný(opravdu ví o čem mluví).Bere si minimum oproti ostatním,a řekne vše narovinu Více takových lidí jako je pan doktor.Davam 100%,a s pokorou děkuji.Sichova

Umístění: Ordinace Jiný

MUDr. KLAUS úžasný doktor. Chodím s civavami pouze k němu. Dělal civavkam kastrace, ockovani i léčil různé neduhy . Vždy úžasný a profesionální přístup. Kdykoli pořadí i po telefonu když je potřeba. Velice milý a ochotný pan doktor. Chodím k němu velice ráda. Mohu jen doporučit. O cenách za výkony bych asi psát neměla, ale opravdu jsem ráda, že si jeho služby může dovolit i normální člověk protože oproti jiným veterinárním ordinacím jsou ceny mnohem, mnohem přístupnější. Děkujeme pane doktore

Umístění: Ordinace vzpomínka na Báru

děkuji panu Klausovi a sestřičce za dnešní povolení že jsem mohla uložit vzpomínku na Báru která nám odešla na místě pozemku děkuji za to co pro nás a zvířátka děláte jak naše a i ostatní

Pan doktor Klaus patří odborně i jednáním k tomu nejlepšímu co jsem kdy poznal !! Dodnes jsem mu vděčný za záchranu mé bulinky,kterou se málem podařilo klinikou ve Slaném zabít !!! Mvdr.Klaus musel vše napravit a přeoperovat původně banální zákrok !!!

pana doktora Klause doporučuji. Musím přiznat, že postarší ordinace jsem se při příjezdu hodně lekla... byla tam stará brána.. vzadu nějaké kotce.. rezavý nápis u příjezdu ke staršímu domu s hodně zašlou fasádou...

Ale vřelý a upřímný přístup mě ihned uklidnil... :) byli jsme u pana doktora na kastraci fenky a vše proběhlo perfektně... navíc cena se nedá srovnat s ordinacemi v Praze....
ještě nás čeká vytažení stehů... ale to už je snad maličkost..

Pana doktora Klause vřele doporučuji. Nejen odborník, ale i skvělý člověk, ochotný, charakterní s vřelou povahou. Cítím z něj velkou lásku ke zvířatům. Jeden z mála veterinářů v dnešní době, který svou práci ještě stále dělá pro pomoc zvířatům a ne si nahrabat co nejvíce. I přesto, že je odborník, má dobré ceny. Vím o něm, že i spolupracuje s útulky a pro tyto potřebná zvířata dělá svou pomoc téměř zadarmo. Vážím si ho a doporučuji!