Mgr.

Karel Flaška

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 299 návštěv profilu během posledních 30 dní

Poskytuji individuální vztahově orientovanou psychoterapii, dětskou psychoterapii a poradenství pro rodiče. Jsem certifikovaným uživatelem Rorschachovy metody pro psychologická vyšeření… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den, pane magistře,

mám téměř čtyřletého syna a dvouletou dceru. Syn občas reaguje velice nestandardně.
    - V téměř 4 letech stále odmítá opustit pleny (na záchod bude chodit až bude velký jako tatínek), přesto, že 2letá sestra je přes den odplenkovaná.
    - vyžaduje svoje… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,

děkuji za Vaši otázku. Zabývám a moc rád. Jenom ode mě nečekejte diagnózu a papír na synovu hlavu. Důležitější než včasná diagnóza, je zde včasná terapie, a teď nemyslím tu behaviorální… Více

• Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jak postupovat v případě, že můj tříletý vnuk přišel o matku jako kojenec a začíná se na ni opakovaně ptát. Matka zemřela následkem násilného činu - zabil ji jeho nevlastní bratr, v té době nezletilý. Otec ho (vraha) nezavrhnul a příliš s námi nespolupracuje.… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,

nenapíšu Vám hotovou odpověď. Jenom se Vás pokusím inspirovat k Vašemu vlastnímu řešení.

Jestliže se dítě ptá, pak nutně potřebuje odpověď, aby se mohlo dál myšlenkově… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Poskytuji individuální vztahově orientovanou psychoterapii, dětskou psychoterapii a poradenství pro rodiče. Jsem certifikovaným uživatelem Rorschachovy metody pro psychologická vyšeření dospělých i dětí.

Obvyklá frekvence psychoterapeutických konzultací je jednou týdně. V případech dětí a dospívajících spolupracuji také s rodiči, kterým poskytuji pravidelné podpůrné konzultace, obvykle jednou měsíčně nebo dle potřeby. Je možné se dohodnout i na vyšší intenzitě (setkání 2x týdně a více).

Způsob platby: Hotovost, bankovní převod nebo zaměstnanecké benefity

Web: www.psychoflaska.cz

Certifikáty

Nemoci

• životní krize
  • vztahová krize
  • poruchy v mezilidských vztazích
  • emoční poruchy
  • sociální fobie
  • adhd
  • výchovné problémy
  • agresivní chování
  • rizikové chování u adolescentů
  • péče o děti z náhradní rodinné péče
  • péče o děti v období rozvodu
  • péče o děti z rozvedených rodin

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Z

Tichý, citlivý, příjemný. Po velmi neblahé zkušenosti s podobným odborníkem na Mělníku nelze než vyjádřit po první návštěve maximální spokojenost. Za takového profesionála ráda zaplatím. Víc takových, jako je on.

Mgr. Karel Flaška2016-08-14

Děkuji Vám za sdílení. Těší mne, že jste udělala dobrou zkušenost.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Citlivy pristup. Je to clovek na spravnem miste. Kez by takovych bylo vic a nemuseli jsme za temi nejlepsimi odborniky jezdit takovou dalku. Treba pribude i nova ordinace v Koline...? :-)

Mgr. Karel Flaška2016-04-03

Děkuji Vám. Naštěstí je nás více (dokonce i v Kolíně :-)). Bohužel ne všichni jsme dostatečně vidět nebo natolik vnitřně osvobození, abychom to, co je v nás, mohli lidem skutečně v plném rozsahu poskytovat. Mnoho z lidského a tvůrčího potenciálu zůstává skryto a nevyužito (jistě nejen v naší profesi).

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velice profesionální a lidský ,po dvou návštěvách se svýn synem jsem byla spokojená ,mohu vřele všem doporučit

Mgr. Karel Flaška2016-03-01

Děkuji Vám, Ludmilo, za vřelé doporučení. Neočekával jsem ho, neprosím se totiž nikdy o ně, přeji si naopak, aby má práce mluvila sama za sebe, a možná proto, a o to více mám nyní radost z Vašeho daru. Zdraví Karel Flaška