Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

V rámci své praxe nabízím empatický přístup založený na důvěrnosti a respektu k individualitě každého člověka. Ráda s klienty objevuji jejich vlastní ...

• klinická psychologie

Kamila Šiffelová mne dlouhodobě provází obtížným životním obdobím. Myslím, že je to kombinace zkušeností a znalostí s empatií, osobní laskavostí a upřimným zájmem, která činí sezení u ní úlevnými a nápomocnými. Kamila umí vytvářet bezpečný prostor, ve kterém se dobře mluví i o velmi nepříjemných stavech a pocitech. Její zpětná vazba mi pomáhá nejen hledat cestu nemocí, ale zvládat i řadu dalších osobních problémů, které se s ní pojí. Obrátit se na ni na začátku onkologického onemocnění byla skvělá volba a jsem za ni moc ráda.

Umístění: jiné místo

Paní Šiffelová je skvělá, empatická, citlivá a milá psycholožka, kterou můžu vřele doporučit. Měla na mě čas každý týden a pomohla mi v řešení širokého spektra problémů, aniž by je zpochybňovala, čehož si velmi cením. Sezení s ní má (ve srovnání s jinými) příjemnou a přátelskou atmosféru a vždy se těším na další návštěvu.

Umístění: jiné místo

Slečna Mgr. Šiffelová je výborný psycholog, dokázala mi poradit a pomoci při mém špatném zdravotním stavu. Její rady fungují, byla jsem velice spokojená, když se můj stav zlepšil. Mohu ji vřele doporučit. Děkuji moc Mgr. Šiffelové

Umístění: jiné místo osobní psychoterapie

Paní psycholožka je velmi empatická, milá, profesionální. Po dobu našich sezení mne provází těžkým životním obdobím, pomáhá mi nahlédnout souvislosti mých zdravotních problémů z nadhledu i jiného úhlu tak, že věci najednou zapadají do sebe. Jsem ji vděčná za její přístup i pomoc. Vřele ji doporučuji jako velmi schopnou psychoterapeutku.

Umístění: jiné místo Lecba

Paní psycholožka je úžasná. Snaží se jít do hloubky, pokud pacient dovolí. Byla to moje první návštěva, která se opakovala ještě asi 10x.
Při každé návštěvě jsem se posouvali dál a řešili problémy. Paní psycholožka se snažila vždy analyzovat a řešit problémy. Díky sezením my poradila, jak v životě řešit stres a problémy způsobené stresem. Velmi vřele doporučuji, pokud pacient chce poradit a vyléčit.