tř. Osvobození 1388, Otrokovice

W

K paní doktorce chodím s dětmi od otevření ordinace.a chtěla bych ji moc pochválit. Asi jako každá maminka mám obavy z očkování. Chtěla jsem u dcery oddálit očkování proti spalničkám a paní doktorka mi vyšla vstříc a nebyl to vůbec problém. Je vidět, že pracovala na novorozeneckém oddělení a dobře mi poradila s kojením a doporučila mi výbornou laktační poradkyni paní Macků. Se zaváděním příkrmů mi také dobře poradila, dokonce jsme dostali jídelníčky i s recepty. Mimochodem o použití piškotů jako lepku se píše na stránkách baby on line cz.
Jako zdravotní sestra vím, že Nasivin se běžně krátkodobě používá při ucpaném nosíku kojenců, aby se jiím při pití dobře dýchalo a při horečce po očkování se dává dětský paralen nebo panadol - je to i na krabičce napsané. Paní doktorku a její sestřičku doporučuji všem maminkám.

Paní doktorku navštěvuji s dcerou 3. rokem. Jsme velice spokojeni. Oceňuji i internetové stránky s aktuálními informacemi a možnost komunikace mimo ordinační dobu prostřednictvím emailu.
Paní doktorku mohu jen doporučit.

Paní doktorka je na první pohled příjemná a milá, ovšem pokud si dovolíte s ní v čemkoliv nesouhlasit nebo nedejbože diskutovat, její přístup se velice rychle změní. Mít takové povolání, tak se ve volných chvílích vzdělávám, ale paní doktorka si vystačí s radama, které byly za našich maminek nebo které jí někdo přednese na kongresu, aniž by si je ověřila. Na rýmu mi pro dvouměsíční dceru napsala nasivin, který ničí sliznice. Lepek mi doporučila zavést piškotem! Když jsem jí řekla, že to nepovažuju za vhodné, tak mám teda dát kůrku chleba. Když jsem se jí zeptala na ostatní alergeny, tak se zděsila, že je určitě nemám zavádět . . .
A největší kámen úrazu pro paní doktorku je očkování. Pokud chcete očkování odložit nebo dokonce odmítnout (a na to máte nárok), tak paní doktorka velice nepříjemně zastrašuje a do očí vám lže (nebo to tvrdí nevědomky, ale neznalost neomlouvá). Strašila mě, že mi dcera umře na černý kašel. Dokonce nic nevěděla o schématu 2+1 a musela se radit s p.Petrášem. A to, že mi po očkování doporučila, ať dám Paralen, který snižuje imunitní odpověď organismu na očkování byla jen třešnička na dortu. Nejsem lékař, ale jelikož p.dr nevěděla ani (pro mě) základní věci, ztratila jsem k ní důvěru a našla si jiného pediatra. Mrzí mě, že jsem ještě v těhotenství nepátrala po lepším pediatrovi.
K sestřičce nemám výhrady.

Do ordinace MUDr. Pavelkové chodíme od samého počátku, kdy byla ordinace otevřena. Pro přejítí k této paní doktorce jsem se rozhodla (a to i přes větší vzdálenost) na základě výborné osobní zkušenosti z novorozeneckého oddělení ve Zlíně, kde se paní doktorka starala o naše dvojčátka. Jsme s péčí o zdraví našich dětí velmi spokojeni. Paní doktorka je vždy ochotná a příjemná. Vyhovuje nám i ordinační doma, která je plně dostačující a dá se říci i nadstandardní. Ovšem nejvíce si na ní cením zejména velké odbornosti a cenné praxi ze zlínské nemocnice! Což je u lékařů asi nejdůležitější :-) Tuto paní doktorku mohu všem doporučit.

Výborná lékařka! Opravdu na svém místě....musím pochválit i sestřičku...strašně milá a ochotná.....Dojíždím k ní s dětmi několik kilometrů a stojí mi to za to. Dokonce mi malá v ordinaci omdlela a doktorka okamžitě reagovala....takže všem doporučuji.....:)