Kosmonautů 2303, Louny
Ord. lékaře specialisty - ORL

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ORL výplach vedlejších nosních dutin

pravě jsem se vrátil od lekařky, kde jsem čekal 2 (akutní případy nepřipadají v úvahu), kde Vám dá sestra okousaný kus papíru, kde máte napsat číslo adresu(u kazdeho lekare vzdy az v ordinaci! bez okousaneho papiru) jeste si myslí jak je vtipná, kdyz požádáte o vyplach uší, tak akorat velky nezájem. kouknou se Vám do uší mezítím příjde do ordinace další pacient !!! nepřijetelné! sestra je arogatní a kdyz řeknete, že chcete mluvit s paní doktorkou, tak je problém.
kdyz požádate po chvili co dalsi pacient odejde doktorku, tak se na Vás sesunou jak supy do zpravy Vám napisou ze by jste si meli hledat jineho doktora (pouze jsem slušne pozadal o vyplach uší!) ,ale to ze odmitli udelat zakrok Vám uz nenapise.. hlavne ze se chce branit ona!
nevím jak v Lounech, ale byl jsem u doktoru po celé ČR a docela me paní doktora od lékařu uzdravila.

Ochotná a milá paní doktorka, která je ve svém oboru dobře zorientovaná a poskytuje kvalitní odbornou péči. Mohu jen doporučit !

Mohu jen doporučit!!!

Velice příjemná, milá a profesionální paní doktorka. S krásným přístupem k dětem i dospělým. I sestřička je moc milá. Děkuji za péči!

Velice vstřícný přístup k pacientům.Určitě nejlepší v Lounech.

Milá, hodná a chápavá k pacientům , kteří se bojí. Sestra je také moc milá a ochotná. K nikomu jinému bych nešla.

Právě jsme se vrátili z ordinace paní doktorky, byla velmi příjemná a též sestra velmi ochotná, perfektně si poradili s naším stydlivým 4 letým synem. Vyšetření byla s ohledem na věk pacienta náročná, ale zvládly obě s úsměvem.

moc milá