MUDr. Kamil Běrský

Praktický lékař Více

Kobeřice 1 adresa

7 názor

Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Hlučínská 1, Kobeřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor mi pres nekolik upozorneni na pretrvavajici potize namisto zvolenych testu/lecby doporucil stravovani v nejmenovanem zarizeni, nejist tucna a mastná jídla ( jak pry my mladí máme v oblibě... ) a nakoupit si nějaky prasek a ten pit. Přitom se ani nezeptal čím se stravuji, potize jsem rekla take sama, apod. Pardon, ale kdybych chtěla jist bylinky a stravovat se praskem, zajdu si do bylinkářství a nehledam odbornou pomoc... Nyní jsem u jiného lékaře - nejde srovnat. Okamžitě jsem byla poslaná na testy a bylo mi zjištěno autoimunitní onemocnění. Myslim ze to hovori za vse... Pokud ma pan doktor v oblibe alternativni lecbu - rozumim. V tom pripade ale nema co delat jako prakticky lekar.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé předoperační vyšetření

Pan doktor je velmi arogantní. Mé babičce řekl že je úplně zmatená přitom jen hůře slyší. Řekl ji, že má určitě nemocné srdce přitom u vyšetření specialistou bylo řečeno, že srdíčko pracuje velmi pěkně bez jakýchkoli potíží. V životě jsem se nesetkala s tak špatným člověkem, natož doktorem. Sama jsem zdravotní sestra, takže vím jak by se měl odborník ke klientům chovat. Takto určitě ne. Ať vrátí diplom když ho ta práce tak obtěžuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Byl to dobrý lékař, než se začal montovat do politiky, pak byl pacient až na druhém místě. Já k němu chodila 3 týdny s úporným průjmem. Vždy mě poslal do lékárny pro volně prodejné léky na průjem. Žádné výtěry ani nic jiného. A dorazil mě, když bylo 8:25 hod. a pan doktor přišel v obleku do čekárny kde byli přede mnou ještě tři lidé a on nám suše oznámil, že v 8:30 hod. odchází. To jsem už nevydržela a šla vyčerpaná a odvodněná k jiné lékařce, která mi zjistila alergii na lepek.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Nemám příliš pozitivní zkušenosti. Sestřička je moc milá.


B

Pan doktor je hlavně alergický na silnější lidi. On sám není nějak šlang a každému takovému silnějšímu naordinuje cvičení pilates.Už ho vidím jak on sám to cvičí.A když vám má pichnout vakcínu proti klíšťatům tak si ještě vezme za ten vpich 250,- kč. No je to opravdu nehoráznost. Prostě mu to tady u nás kvete a penízky se jenom sypou. Opravdu už nikdy. Jedno pozitivum , ale má . Sestřička je opravdu andílek. Pan doktor si ji nezaslouží.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Řekla bych - bylinky forever...a další oblíbená věta - máte nadváhu. Nemám s ním problém - asi proto, že tam chodím jen na prevence, ale z okolí jsem nic pozitivního neslyšela. Možná pro starší generaci vhodný. Ale má fajn sestřičku - to nesmím zapomenout.


M

S tímto lékařem nejsem vůbec spokojená. Ještě mně ani neprohlídl a už přede mnou štěrkal kovovou kasičkou a domáhal se poplatku. Díval se na mně jako na simulanta a až po odborném vyšetření se ukázalo, že opravdu jsem problém měla...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti