Odborný lékař ortodoncie
Slavníkovců 5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Při nedávné konzultaci u MUDr. Paučkové Justiny jsem se přesvědčila o tom, že jí nezáleží na pacientovi, ale jaký z toho bude business. Nejdříve chtěla dceři vytrhnout mléčné zuby, na to nasadit rovnátka (horní i spodní) za 21 tis. a pak že se uvidí... !! Ihned mi to podepište, žádný čas na rozmýšlení, žádné jiné možnosti nebo alternativy. Výsledek: Natržený koutek, dcera nešťastná. Při mém dotazu na problematiku rovnátek mi dost nevybíravě vnucovala rovnátka i pro mě, prý to za 11 tis. zvládne a pořád dokola (Ani já ani dcera opravdu nemáme zuby připomínající otvíráky na konzervy).... Hyg. rukavice si nenasadila, za to sestra do pc s rukavicemi ťukala ... Při konzultaci s jiným ortodontistou mi však bylo sděleno, že pokud není stálý chrup, fixní rovnátka se nedoporučují - přístup diametrálně odlišný, ihned nám bylo sděleno, že nás nikdo do rovnátek nutit nesmí a je jen a pouze na nás, zda do toho chceme jít. Tento pocit jsme u MUDr. Paučkové Justiny opravdu neměly. Za mě tedy už nikdy. A ještě poznámka, pokud po mě někdo chce takové peníze, měl by zvážit své chování. Je totiž spousta jiných lékařů, kteří se nechovají tak arogantně jako tato nepříjemná nesympatická žena.

K paní doktorce Justině Paučkové jsem chodila od mala. Kromě pravidelného nepříjemného natrhávání koutku úst a její jedovaté povahy se mi znelíbila ještě v něčem jiném. V mých dvanácti letech mi za 8 tisíc nechala nasadit rovnátka na horní zuby na pevno. Musím zdůraznit, že mé zuby rozhodně nevypadaly jako zlámané hrábě, takže rovnání nebylo zas až tak těžké. Nosila jsem je 4 roky a zuby se mi krásně srovnaly. Po sundání jsem dostala samozřejmě nasazovací. Nicméně i přesto se mi zuby během jednoho roku vrátily na původní místo, prý kvůli osmičkám, které jsem tehdy měla. Při reklamaci rovnátek mi bylo řečeno, že mi je nevyreklamuje dřív, než si ty osmičky nechám vyrvat, takže jsem šla pod narkozu a všechny 4 šly pryč. Doufala jsem, že pak budu moct s paní doktorkou znovu naťuknout téma reklamace rovnátek. Bohužel se to minulo úspěchem a paní doktorka mi dala jasně najevo, že si za křivé zuby i tak mohu sama a pokud nevysolím další prachy na nová rovnátka, tak mám smůlu. Jinak naše nenávist je oboustraná. Když mi bylo 7 let, kousla jsem jí do prstu tak, že krvácela. Už mě štvalo, že mi moji malou dětskou pusu roztahuje tak, že mi jí vždycky natrhla. Od té doby si dávala pozor jako ostatní doktoři...

U paní doktorky jsem byla zatím! pouze jednou na konzultaci ( 300 Kč ) se sedmiletým synem. A již po první návštěvě jsem měla pocit, že již nikdy více. Paní doktorka je nejspíše velký odborník. Synovi stanovila diagnózu i léčbu na 100 % ( konzultovali jsem ji samozřejmě ještě i s jiným stomatologem ), ale ten přístup k dětem.....Hrůza.

Eva Paučková je skvělá, poradí, vysvětlí, vše dělá s citem. mohu jedině doporučit. Zuby mi srovnala během jednoho roku.

Nema rada deti. Znicila mi obe sedmicky nahore zakotvenim prilis tesnych krouzku do mych rovnatek. Hruza, obe sedmicky jsem si musel vytrhnout sam, protoze mi praskly.

Špatně slyšící důchodkyně, hodně náladová, špatný vztah k dětem (alespoň mám pocit, že k mým - a to je sekýruju). Za konzultaci 300Kč, nehledě na zbytek. Sestry se snaží chovat profesionálně, což působí až afektovaně - jsou hrozně milé, ale vzápětí děti vyhodí do čekárny, ať se doobléknou tam. Nevím, jestli je ta práce baví, nevypadají na to. Škoda

k této lékařce jsem chodila od dětství měla jsem opravdu hodně křivé zuby horní jedničky jsem mela přes sebe fakt bída..nosila jsem zámečky a je fakt že mi to dost srovnalo zuby už jsem je neměla přes sebe ale po sundání zámečků mi udělalala podle mě hned po prvnim nasazení špatné rovnátka na noc, vůbec mi nesedely....začalo se mi to hned první měsic horšit i když jsem je nosila pocitvě a přesto mi doktorka tvrdila že ty zuby mam krasné když už fakt šel vidět hodně velky rozdil tak jsem ji řekla že se mi nelibi ty rovnatka co mi udelala tak mi za dalši penize zhotovila nové tentokrat utahovací rovnatka, která mi také vůbec nepomohla...výsledek plno penez v tahu a zuby křive, sice ne tak hrozně jako na začátku ale dost...nejvic mě štval její přístup když jsem tam chodila každý mesic ji platit 30 korun za to že i když jsem měla depku z toho jak je to mesic od měsice horší mi vykladala jak mam ty zuby krasne....NEDOPORUČUJI

Toto hodnocení se taktéž vztahuje na dceru, MUDr. Evu Paučkovou. Mohu ji všem doporučit!!!! Je opravdu skvělá a veliký profesionál. Když porovnáním s jinými známými, který mají také rovnátka. Moje lékařk je bezkonkurenční. A to jak v poskytnutých službách, tak v přístupu. Celý tým její ordinace je úžasný!!!

Hodnocení se vztahuje na její dceru Evu, ta je opravdu profesionál a skvělá ortodontistka!!!

Paní doktorka Paučková je skvělý odborník. Když plníte své povinnosti tak, jak máte, je všechno ok, ale když ne, tak vám vyčiní - a to je dobře:-)