Severočeské oční centrum s.r.o.
Masarykova 4, Liberec

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

JME MOC SPOKOJENI

Příjemné vystupování na úrovni, projevující zájem o pacienta, pečlivé vyšetření.

Pan MUDr. má opravdu zlaté ručičky, což byla výsada našeho národa. Jesliže Vám oční lékař, ke kterému jste šli nedokázal poradit ani za 14 dní a rovněž na očním oddělení jedné nemocnice, tak pan doktor dokázal vyléčit problém za 4 dny. Nelituji dlouhé cesty za ním. Odborník na svém místě a mohli by se od něj učit jiní oční lékaři, aby se zdokonalili a mohli léčit jako on. Doporučiji a jestli někdo dostane doporučení k tomuto lékaři, nelitujte a obětujte i cestu několik kilometru za ním.

S tímto lékařem jsem spokojená. Má příjemné vystupování, je pečlivý. Sestra v jeho ordinaci je také příjemná a vstřícná.
Tohoto lékaře mohu doporučit.

Začala jsem k panu doktorovi chodit v roce 2008.Objednací lhůty byly velmi příjemné a přicházela jsem na na řadu v určeném čase.Doporučila jsem ho celé rodině a pěla jen chválu.V poslední době ale nastal změna nevím jestli si pan doktor vzal velké sousto nebo mu stoupla sláva do hlavy.Při objednání na čas je zpoždění cca 2 hodiny.Doporučuje vehementně stále stejného očního optika a lékárnu.Při měření očního pozadí již nezvládne změřit oči na brýle a udělat perymetrii.Takže místo jedné návštěvy pacient musí přijít 3x na běžné vyšetření na které pacienty objedná.Mezitím ještě volá sestra a mění objednací termín.Poslední dobou se mi také zdá,že je se vším velmi rychle hotov a vstřícnost k pacientovi není taková jako ze začátku.Možná že je to jen můj pocit,ale zdá se to i lidem kterým jsem pana doktora doporučila.

Po návštěve MuDr Galiny Koudelové ze Stráže pod Ralskem jsem si připadal u pana Doktora jako TOP VIP s doporučením od ředitele zeměkoule. Prostě dva světy. Moc děkuji za lidský a moderní přístup. JFM.

Mám stejný dotaz jako Lůca. Znáte někdo Dr. Blohoně? Na internetu není a tak o něm nic nevím. Byla jsem u něj, ale zkušenost mám (na rozdíl od Lůcy) dost kladnou. Je milý, příjemný, vysvětlil mi vše, doporučil několik výrobků a ne jen ty nejdražší. S očními lékaři nemám žádné zkušenosti a tak bych ráda o tomto Dr. něco zjistila. Díky za info Eimy

Velice příjemný doktor, pečlivý... Návštěva u něj byla příjemná. Přešla jsem k němu od jiné očařky a opravdu mi pomohl.

Rok docházím k tomuto lékaři a jsem naprosto spokojen. Mám se zrakem menší problém a nemyslím, že předchozí lékař by našel stejné řešení jako Mudr. Urminský. Příjemné vystupování a profesionalita, která Vás přesvědčí k naprosté důvěře.

Jistou zkušenost mám již s několika očními lékaři, nicméně s takovou profesionalitou, skvělým přístupem a odborností - a to vše v jedné osobě - jsem se doposud nesetkal.