Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Cheb
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Přestoupila jsem k p. doktorovi od jiného a jsem spokojené. jemné oštření dětí a bez většího pláče a vždy přístup příjemný a ruce doktora zlaté. Mohu doporučit.


M
Ověřeny pacient

Výborný lékař s přívětivým přístupem k lidem, vše pacientovi vysvětlí. Byla jsem u něj několikrát, vždy jsem byla spokojena, i když se jednalo o bolestivý zákrok svým přístupem dokázal uklidnit. Mám k němu velkou důvěru.


B

celoživotní spokojenost!


V
Ověřeny pacient

Není lepšího lékaře, než našeho dědy doktora. Mám dva autisty a u dědy doktora jsou často. Dnes zrovna likvidovat drobnou operací nějaký defekt kůže. Kupodivu bravurní přístup celého týmu docílil toho, že kluk plakal pouze u injekce. Po zákroku dostal bonbon a autíčko a je v pohodě. Moc tomuto lékaři děkuji za jeho profi přístup k dětem i dospělým. Mě osobně velmi pomohl. Přesně zjistil diagnozu, když jsem po porodu dvojčat zjistila, že nemůžu chodit. Bolesti jako blázen. Stačila delší injekční terapie u tohoto lékaře a jsem top fit. Opravdu neznám lepšího lékaře a i systém "odbavování" pacientů mají zmáknuto na super úrovni.


P
Ověřeny pacient

Skvělý diagnostik,naprosto erudovaný odborník.Vždy správně zhodnotí subjektivní potíže pacienta a nastaví nejoptimalnější léčbu.Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti,ať s komplikovanými zlomeninami,naraženinami(po autonehodě), tak i s operací kýly.Sestřičky jsou také odbornice na svém místě.Celý kolektiv je trochu svéráznější,ale proč ne s takovou mnohaletou praxí a léčebnými výsledky.


Ověřeny pacient

Nejlepší diagnostik.


Skvělej doktor,až na sestry...


Nejlepší.


Lidský i odborný přístup už u nás málo vídatelný.


Ověřeny pacient

Podařilo se mi navštívit MUDr. Horského 2x během tří měsíců - poprvé zlomený prst na noze a podruhé naražená žebra. Byla jsem překvapena, že fungují časové karty, sestry velmi vlídné a pan doktor super. Milý, ochotný, kdyxby nebolela žebra, i bych se zasmála. Jsem naprosto překvapená, že na moje "stará kolena" funguje chirurgická ambulance, kde je pacient vítán a kde je s ním zacházeno slušně a profesionálně. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti