Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

B. Smetany 1032, Čáslav
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Příjemná paní doktorka,vše vysvětlí a hlavně ochotná a vstřícná sestřička s lidským přístupem,když se otevřou dveře do ordinace,je to jak,když se rozsviti slunce!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá,příjemná a vše vysvětlí. Při vyšetření oznámí co bude dělat a co vás čeká..málokdy se vidí takový lékař,který vás přijme s úsměvem na rtech. Všem paní doktorku doporučuji !!!


K
Ověřeny pacient

Jedním slovem nejlepší! Ze všech doktorů mám panický strach jen paní doktorky Provazníkové se nebojím a chodím tam i ráda. Je milá, ochotná, citlivá, vždy poradí a řekne co bude dělat. Není co vytknout, Kdyby takových lékařů bylo víc tak by to bylo super!


L
Ověřeny pacient

Paní doktorku vřele doporučuji, je velice příjemná, milá, poradí a odpoví na jakékoliv otázky. Při vyšetření vždy předem řekne, co bude dělat. Lepší doktorku jsem nikdy neměla.


O
Ověřeny pacient

tato lékařka mě připravila o poslední možnost počnout dítě a to hlavně svým neodborným postupem,který mi byl na dalším pracovišti s hrůzou potvrzen.Sympatické chování maskuje odbornou neschopnost, bohužel


M
Ověřeny pacient

Z důvodu přestěhování do Čáslavi jsem musela změnit svého gynekologa-primáře gynekologie, který byl odborník na slovo vzatý, a bála jsem se změny. Nicméně teď vůbec nelituji :-) Paní doktorka je velice milá, nikdy jsem ji nezažila nervózní nebo otrávenou, je vždy velice ochotná pomoci. Pokaždé skvěle poradila a problémy řešila úspěšně. Nyní jsem těhotná a jak jsem zjistila, paní doktorka je velmi vstřícná vůči připomínkám nebo prosbám maminek - zkrátka platí u ní heslo: "přání pacientky či maminky a zdravé miminko především" :-)
Takže VELICE DOPORUČUJI.


B
Ověřeny pacient

Tak toto je doktorka s velkým D!! Takových kdyby bylo víc.. Ochotná, milá, obětavá, přitom plno problémů dokáže vyřešit i bez kvanta léků. Moc moc doporučuji!!!


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Provazníková je úžasná lékařka,která rozumí nejen své profesi,ale potíže pacietky umí zhodnotit jako celek,poradit a povzbudit.Jsem s ní nadmíru spokojená,oceňuji její nezapomenutelný příátelský a milý přístup.Totéž platí i o sestřičce.Vřele doporučuji.

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka má velice příjemné vystupování. Po odborné stránce však nedoporučuji. V případě hormonálních problémů v době snahy o otěhotnění můj problém neřešila a stav se neustále zhoršuje. Házet všechno na stres určitě není řešení.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je takový anděl v bílém.Chodím k ní už 12 let a jsem maximálně spokojená!!!Strašně moc mi pomohla,když jsem to nejvíc potřebovala a za to jsem jí neskonale vděčná.Vždy,když k ní jdu,nemusím se bát se na cokoliv zeptat.Oceňuji její vstřícný a kamarádský přístup.Kéž by bylo více takových doktorů!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví