Adresa

Ordinace
B. Smetany 1032, Čáslav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka byla u mého porodu před 18ti lety. Ohromě mi pomohla a poradila. Dvojčátka se narodila přirozenou cestou. Nyní jsem těhotná po 18 letech, ale bohužel již bydlím daleko. Hodně mě to mrzí, protože takovou hodnou a milou paní doktorku už nikdy nepotkám. Jejích rad se držím do dneška, vše mám v živé paměti, jako by to bylo včera. Klobouk dolů i jejímu manželovi.

A
Umístění: Ordinace Jiný

Velmi profesionální a lidský přístup k pacientovi. Paní dokrorka je velice milá a vstřícná, oceňuji u ní velkou snahu pomoci.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Když jsem šla na preventivní prohlídku k paní doktorce Provazníkové, byla to zároveň moje úplně první návšteva gynekologie se vším všudy.
Po deseti minutách v čekárně na mě padl obrovský strach, největší jaký jsem doteď u lékaře zažila. Ruce se mi třásly, hrdlo jsem měla sevřené, dělalo se mi dokonce i mdlo a zvažovala jsem útěk (tedy ve chvilkách, kdy jsem zrovna neomdlévala), i přes to, že jsem dospělá a takové nápady bych vůbec mít neměla. Ale pro mě, která jsem se něco takové chystala podstoupit poprvé a vlastně jsem nevěděla, co mám od vyšetření čekat (sice jsem si dopředu vygooglila co všechno vyšetření obnáší a každý článek hlásal, že není důvod se bát), pořád jelikož jsem si ničím z toho sama ještě neprošla a tudíž jsem nemohla mít vlastní úsudek, jsem se prohlídky děsila.
Starší sestřička, která mi měřila tlak (troufnu si říct,že jsem ho měla asi tak 150..), byla moc milá, nicméně moje úzkost pořád přetrvávala.
Když jsem vešla do ordinace k paní doktorce Provazníkové, nikdo by se mě v žádném případě krve nedořezal. Ale hned jakmile paní doktorka promluvila, už jen podle jejího tónu hlasu jsem věděla, že mé obavy nejsou a nebyly na místě. Byla velmi milá a klidem, který z ní vyzařoval, uklidnila i mě samotnou. Se svojí obavou z vyšetření jsem se jí svěřila a ona mě ujistila, že se ho opravdu bát nemusím.
Během vyšetření samotného mi vše vysvětlila, pořád se mnou mluvila, s laskavým úsměvem mě i povzbudila ohledně výsledků, které podle ní budou určitě v pořádku. Prohlídku jsem měla během chviličky za sebou, za což jsem byla opravdu ráda, ač se mi ve finále, vůbec nic nedělo. Nejhorší byl opravdu jen můj panický strach. Vyšetření pro mě bylo sice trochu divné, ale rozhodně ne bolestivé a nebo dost nepříjemné, jak jsem se obávala. Takže vlastně v pohodě. Až zase za rok pojedu na preventivní prohlídku tak vím, že tentokrát už budu úplně v klidu.
Paní doktorku Provazníkovou mohu jen a jen doporučit. Svým laskavým a klidným přístupem si rychle získá důvěru pacientek, včetně té mé. A to mi větře, že nikdo z vás nezná většího poseru, než jsem já. Tímto jí také nesmírně děkuji, jelikož jsem si moc dobře vědoma toho, že ne od každého ženského lékaře pacientky odchází bez obav z další návštěvy. Já sama jsem vděčná za to, že jsem měla to štěstí hned napoprvé našla tak skvělou lékařku, jako je právě paní doktroka Provazníková.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Příjemná paní doktorka,vše vysvětlí a hlavně ochotná a vstřícná sestřička s lidským přístupem,když se otevřou dveře do ordinace,je to jak,když se rozsviti slunce!

M
Ověřený profil

Paní doktorka je milá,příjemná a vše vysvětlí. Při vyšetření oznámí co bude dělat a co vás čeká..málokdy se vidí takový lékař,který vás přijme s úsměvem na rtech. Všem paní doktorku doporučuji !!!

K
Ověřený profil

Jedním slovem nejlepší! Ze všech doktorů mám panický strach jen paní doktorky Provazníkové se nebojím a chodím tam i ráda. Je milá, ochotná, citlivá, vždy poradí a řekne co bude dělat. Není co vytknout, Kdyby takových lékařů bylo víc tak by to bylo super!

L
Ověřený profil

Paní doktorku vřele doporučuji, je velice příjemná, milá, poradí a odpoví na jakékoliv otázky. Při vyšetření vždy předem řekne, co bude dělat. Lepší doktorku jsem nikdy neměla.

O
Ověřený profil

tato lékařka mě připravila o poslední možnost počnout dítě a to hlavně svým neodborným postupem,který mi byl na dalším pracovišti s hrůzou potvrzen.Sympatické chování maskuje odbornou neschopnost, bohužel

M
Ověřený profil

Z důvodu přestěhování do Čáslavi jsem musela změnit svého gynekologa-primáře gynekologie, který byl odborník na slovo vzatý, a bála jsem se změny. Nicméně teď vůbec nelituji :-) Paní doktorka je velice milá, nikdy jsem ji nezažila nervózní nebo otrávenou, je vždy velice ochotná pomoci. Pokaždé skvěle poradila a problémy řešila úspěšně. Nyní jsem těhotná a jak jsem zjistila, paní doktorka je velmi vstřícná vůči připomínkám nebo prosbám maminek - zkrátka platí u ní heslo: "přání pacientky či maminky a zdravé miminko především" :-)
Takže VELICE DOPORUČUJI.

B
Ověřený profil

Tak toto je doktorka s velkým D!! Takových kdyby bylo víc.. Ochotná, milá, obětavá, přitom plno problémů dokáže vyřešit i bez kvanta léků. Moc moc doporučuji!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví