Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

B. Smetany 1032, Čáslav

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Ordinace

Příjemná paní doktorka,vše vysvětlí a hlavně ochotná a vstřícná sestřička s lidským přístupem,když se otevřou dveře do ordinace,je to jak,když se rozsviti slunce!

Paní doktorka je milá,příjemná a vše vysvětlí. Při vyšetření oznámí co bude dělat a co vás čeká..málokdy se vidí takový lékař,který vás přijme s úsměvem na rtech. Všem paní doktorku doporučuji !!!

Jedním slovem nejlepší! Ze všech doktorů mám panický strach jen paní doktorky Provazníkové se nebojím a chodím tam i ráda. Je milá, ochotná, citlivá, vždy poradí a řekne co bude dělat. Není co vytknout, Kdyby takových lékařů bylo víc tak by to bylo super!

Paní doktorku vřele doporučuji, je velice příjemná, milá, poradí a odpoví na jakékoliv otázky. Při vyšetření vždy předem řekne, co bude dělat. Lepší doktorku jsem nikdy neměla.

O

tato lékařka mě připravila o poslední možnost počnout dítě a to hlavně svým neodborným postupem,který mi byl na dalším pracovišti s hrůzou potvrzen.Sympatické chování maskuje odbornou neschopnost, bohužel

Z důvodu přestěhování do Čáslavi jsem musela změnit svého gynekologa-primáře gynekologie, který byl odborník na slovo vzatý, a bála jsem se změny. Nicméně teď vůbec nelituji :-) Paní doktorka je velice milá, nikdy jsem ji nezažila nervózní nebo otrávenou, je vždy velice ochotná pomoci. Pokaždé skvěle poradila a problémy řešila úspěšně. Nyní jsem těhotná a jak jsem zjistila, paní doktorka je velmi vstřícná vůči připomínkám nebo prosbám maminek - zkrátka platí u ní heslo: "přání pacientky či maminky a zdravé miminko především" :-)
Takže VELICE DOPORUČUJI.

Tak toto je doktorka s velkým D!! Takových kdyby bylo víc.. Ochotná, milá, obětavá, přitom plno problémů dokáže vyřešit i bez kvanta léků. Moc moc doporučuji!!!

Paní doktorka Provazníková je úžasná lékařka,která rozumí nejen své profesi,ale potíže pacietky umí zhodnotit jako celek,poradit a povzbudit.Jsem s ní nadmíru spokojená,oceňuji její nezapomenutelný příátelský a milý přístup.Totéž platí i o sestřičce.Vřele doporučuji.

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Paní doktorka má velice příjemné vystupování. Po odborné stránce však nedoporučuji. V případě hormonálních problémů v době snahy o otěhotnění můj problém neřešila a stav se neustále zhoršuje. Házet všechno na stres určitě není řešení.

Paní doktorka je takový anděl v bílém.Chodím k ní už 12 let a jsem maximálně spokojená!!!Strašně moc mi pomohla,když jsem to nejvíc potřebovala a za to jsem jí neskonale vděčná.Vždy,když k ní jdu,nemusím se bát se na cokoliv zeptat.Oceňuji její vstřícný a kamarádský přístup.Kéž by bylo více takových doktorů!!!!

• gynekologie a porodnictví