Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlavní 34, Český Těšín
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční

Pan doktor nedostatečně vyšetřuje, neustále shazoval opakované problémy dcery ze stolu s tím, že je to rýma a je to dítě. Takže to k sobě patří. Až jiná doktorka ušetřila dceru pokračování této anabáze a dalších závažných komplikací. Pan doktor je nemluvný, stále pouze sjíždí facebook a internet obecně, a to i ve chvíli, kdy tam člověk sedí. Háže nesmyslné diagnózy od stolu, doplňuje tím, že "to tak je no" a "uvidíme". Dlouho zde názor nebyl, tento je čerstvý. Pan doktor sedí.na ORL, celá čekárna jde raději k lékařce než k němu. K čemu je lékař placený z veřejných prostředků zdravotního pojištění, když nemá absolutně kapacity, ani chuť skutečně léčit lidi. Obzvláště když se jedná o malé bezmocné dítě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi příjemný,hodný a citlivý k dětem.Nemůžeme si stěžovat.


Ověřeny pacient

Byla jse s vyšetřením hlasivek velice spokojena, má skutečně velkou praxi a jeho výsledky jsou skvělé. Doporučuji. A myslím si, že ten kdo napsal záležitost ohledně propustky , není charakterizovám doktor nebo jeho kvality , ale sám pacient, který se toho ještě v dnešní době dožaduje. měl by se spíš zamyslet nad sebou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti