Čapkova 589, Písek

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

K Paní Doktorce Ševčíkové jsem léta chodil,
a na její rady nedal a to se vymstilo.
Jedné noci jsem dostal dvě mrtvice
Je to odbornice na svém místě a výbornými znalostmi

Paní doktorka je velmi dobrá, pomohla mi s migrénou, která mě trápí už od puberty a od 25. roku se mi zhoršila. Paní doktorka napsala hned napoprvé správné léky, které mi ulehčily život. Vždy byla vstřícná a vše mi podrobně vysvětlila.Petra Kašpírková

Dobrý den musím reagovat na tuto stránku.Já mám s paní doktorkou ty nejlepší zkušenosti.Mému otci zachránila život svoji rychlou reakcí,zkušenostmi,ochotou a lidskosti.Můj otec měl úraz hlavy a následne krvácení do mozku.Kdyby paní doktorka byla taková,jak se píše níže,tak nevim,jak by to s otcem dopadlo.Ale můj otec žije plnohodnotný život a je naprosto v pořádku díky paní doktorce!!!toto je má zkušenost a ještě jednou díky paní doktorko Petra Prellová(Veselá)

Paní doktorku znám po odborné i lidské stránce. Jedná se o špičkovou lékařku. Bohužel na tomto serveru nás mohou anonymně pomlouvat lidé, kteří nejsou naprosto schopni hodnotit odbornost. Narozdíl od nich se podepisuji. Judito, nenech se znechutit. Ahoj Tomáš Váně

Mam s pani doktorkou velmi dobre zkusenosni.Nebyt ji memohla bych zit celkem snesitelnym zivotem.Trpim tezkou migrenou od 25let.Teprve po 20letech mi lekari migrenu prokazali.Do te doby jsem si pripadala,jako hypochondr.Pani doktorka mi nasadila ucinnou lecbu.Take jsem vyzkousela leku vice,nez mi opravdu sedly.Ja musim pani doktorku chvalit a z me zkusenosti ji vrele doporucuji.

Naprosto sdílím předešlý kometář!!!
Vlastním nejspíš Scheuermannovu chorobu a paní doktorka měla vyšetřit mé příliž vnímavé nervíky...... Po velmi jednoduchém vyš. mi sdělila, že to nic není. Údajně své potíže zveličuji.. a tak jak už to s mojí lví povahou bývá jsem se začala bránit. Bezvýsledně! Elaborát za 50 min. splodila, když ze mě najednou vyklouzlo... cituji: ,, víte jaké to je mít zničené dospívání a už 5 let chodit od čerta k ďáblu? ´´... co se nestalo? Zavelila na setru.. ,, ještě připište psychologické vyšetření ´´... Ptáte se na mou odpověď... ,, tak dík ´´ a vyslověně jsem třískla dveřma. Pak jsem řvala jak želva, protože se mě nejen dotkla, ale opět zabila mou naději na lepší bytí. Po dvou letech jsem na tom ještě hůř s tím rozdílem, že jsem naprosto znechucená ze všech rádoby odborníků, kteří si říkají lékaři.
Takže... pakliže si chcete zachovat nějaké iluze o doktorech, naději či snad si jen nechcete nechat kazit náladu, prďte na ní. Ani heslo nepomůže neublíží na ní neplatí!
Tak se držte a hledejte dál v džungli pofiderních specialistů... :-)
Tuhle fakt ani já NEDOPORUČUJI!

Na doporučení své PL jsem navštívila tuto pani doktorku a to byla trefa do černého. Je to fakt dost otřesný zážitek.Po absolvování různých vyšetření včetně psychiatričky která zřejmě s touto paní doktorkou úzce spolupracuje.Závěr byl že místo prášků na migrénu které fakt pomahají potřebuji léky na depresi ač se žádnou depresí problém nemám. Paní doktorka je velmi málo komunikativní,zato je úžasná spisovatelka.Po velmi krátkém a neosobním vyšetření sedíte na židličce a čekáte a čekáte až dá dohromady elaborát o vašem stavu.Lékaři jsou různí ale toto je síla. Fakt nedoporučuji!