Dělnická 24, Havířov
Odborný lékař neurologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Janského U Alfy 1669, Karviná
Odborný lékař neurologie

Ordinace- Havířov ordinujeme v úterý a pátek
Ordinace -Karviná ordinujeme v pondělí a čtvrtek

K panu doktorovi jsem chodila 18 let se synem a vzdy jeho chovani bylo mile a privetive. A dokonce prisel na kloub problemu ktery nas trapil 8 let o kterem karvinska nemocnice mlcela.
Perfect

Dobrý den,

chodila jsem panu Matušovi od 8.měsíce svého života, kde mi byla zjištěna po prodělaném zápalu mozkových blan epilepsie. Ve třech letech mi díky němu zjistili vrozenou nemoc Tuberósní sklerózu. Kdyby nebylo pana Doktora, tak už jsem dávno mentálně postižená a na vozíku. Vyrostla ze mě krásná, sebevědomá a inteligentní žena. A za to vše vděčím právě tomuto skvělému lékaři! S těžkým srdcem jsem musela přejít k neurologovi pro dospělé. I po 10 letech můžu říct, že je to nejlepší dětský neurolog a lékař, kterého jsem za celý svůj život poznala. MOC DĚKUJI!!! :-)

K panu Doktorovi jsem chodila se synem po autonehodě i dcerkou po zástavě dýchání. Má skvělý přístup k dětem, mé malé děti se ho nikdy nebály a velmi nám vždy pomohl. Nikdy neměl žádné nesmyslné požadavky. Hodnocení pacientky, která u něj byla údajně s chřipkou nerozumím, je to specialista - neurolog a s chřipkou se přece chodí k dětskému lékaři, ne k specialistovi. Nejspíš došlo k záměně za jiného lékaře...

Velmi dobrý doktor, příjemné vystupování, skvělý přístup

Léčila jsem se u něj již od dětství. Léčba probíhala relativně v pořádku, ale bohužel mne pan doktor zklamal, když při popsání pocitu Déjà vu, který se přisuzuje slabšímu epileptickému záchvatu, mi i přes medikaci sdělil, že jsem jenom prostě přecitlivělá. Dál to již neřešil. Já pak s ním již taky ne. Naštěstí jsem našla jiného skvělého lékaře.

Velmi dobrý doktor, příjemné vystupování, skvělý přístup k dětem

Byla jsem u pana doktora a byla jsem moc spokojena.Pomohl mému ročnímu synovi a jak jeho přístup tak chování odpovídalo skvělému doktorovi.Ta co napsala Nedoporučuji měla jít spíš ke cvokaři.Je to naivní pitomá holka naštvaná na celí avět a vilívá si to na dobrém doktorovi.

Nedoporučuji, nedůsledný.

K panu doktorovi jsem chodila asi 5 let a moc mi pomohl.Sice chvíli trvalo než přišel na správný lék,který mi na mou migrénu pomůže,ale nakonec se povedlo.jeho přístup je velice profesionální.ráda jsem k němu chodila,u vyšetření si se mnou i popovídal.všem doporučuji.

K panu doktorovi docházíme dlouhých 16 let...syn dospěl, tedy přijde změna, bohužel.Nepoznali jsme za ta léta laskavějšího a hodnějšího lékaře, VŽDY pomohl,vždy na nás měl čas,laskavý a vstřícný.Pane doktore - DĚKUJEME!

Ordinace- Havířov ordinujeme v úterý a pátek
Ordinace -Karviná ordinujeme v pondělí a čtvrtek