MUDr. Jozef Matúš

Neurolog Více

Havířov, Karviná 2 adresa

20 názor

Adresy (2)

Odborný lékař neurologie
Dělnická 24, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Odborný lékař neurologie
Janského U Alfy 1669, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Ordinace- Havířov ordinujeme v úterý a pátek
Ordinace -Karviná ordinujeme v pondělí a čtvrtek

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

p. doktor je opravdu úžasný, vše vysvětlí, je příjemný. V ordinaci panuje skvělá atmosféra. Paní sestřička je usměvavá a milá. Děkuji.

K
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila 18 let se synem a vzdy jeho chovani bylo mile a privetive. A dokonce prisel na kloub problemu ktery nas trapil 8 let o kterem karvinska nemocnice mlcela.
Perfect

L
Ověřený profil

Dobrý den,

chodila jsem panu Matušovi od 8.měsíce svého života, kde mi byla zjištěna po prodělaném zápalu mozkových blan epilepsie. Ve třech letech mi díky němu zjistili vrozenou nemoc Tuberósní sklerózu. Kdyby nebylo pana Doktora, tak už jsem dávno mentálně postižená a na vozíku. Vyrostla ze mě krásná, sebevědomá a inteligentní žena. A za to vše vděčím právě tomuto skvělému lékaři! S těžkým srdcem jsem musela přejít k neurologovi pro dospělé. I po 10 letech můžu říct, že je to nejlepší dětský neurolog a lékař, kterého jsem za celý svůj život poznala. MOC DĚKUJI!!! :-)


L
Ověřený profil

K panu Doktorovi jsem chodila se synem po autonehodě i dcerkou po zástavě dýchání. Má skvělý přístup k dětem, mé malé děti se ho nikdy nebály a velmi nám vždy pomohl. Nikdy neměl žádné nesmyslné požadavky. Hodnocení pacientky, která u něj byla údajně s chřipkou nerozumím, je to specialista - neurolog a s chřipkou se přece chodí k dětskému lékaři, ne k specialistovi. Nejspíš došlo k záměně za jiného lékaře...


Velmi dobrý doktor, příjemné vystupování, skvělý přístup


Léčila jsem se u něj již od dětství. Léčba probíhala relativně v pořádku, ale bohužel mne pan doktor zklamal, když při popsání pocitu Déjà vu, který se přisuzuje slabšímu epileptickému záchvatu, mi i přes medikaci sdělil, že jsem jenom prostě přecitlivělá. Dál to již neřešil. Já pak s ním již taky ne. Naštěstí jsem našla jiného skvělého lékaře.


Velmi dobrý doktor, příjemné vystupování, skvělý přístup k dětem


Ověřený profil

Byla jsem u pana doktora a byla jsem moc spokojena.Pomohl mému ročnímu synovi a jak jeho přístup tak chování odpovídalo skvělému doktorovi.Ta co napsala Nedoporučuji měla jít spíš ke cvokaři.Je to naivní pitomá holka naštvaná na celí avět a vilívá si to na dobrém doktorovi.


Nedoporučuji, nedůsledný.


K panu doktorovi jsem chodila asi 5 let a moc mi pomohl.Sice chvíli trvalo než přišel na správný lék,který mi na mou migrénu pomůže,ale nakonec se povedlo.jeho přístup je velice profesionální.ráda jsem k němu chodila,u vyšetření si se mnou i popovídal.všem doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu