Josef Sýkora, veterinář Dobříš

MVDr. Josef Sýkora

Veterinář Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Plk. B. Petroviče 461, Dobříš
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
2
Ověřeny pacient

Chodíme k panu doktorovi od té doby, co se naše fenka přiotrávila a on byl jediný dostupný lékař na telefonu, který okamžitě pomohl.. všude jinde byl záznamník nebo nás to odkazovalo opět a opět jinam.. Pan doktor je levný, ale hlavně zvířatům opravdu rozumí. Má spoustu zkušeností, je ochotný a vždy příjemný. Naše fenka se do ordinace dokonce těší :) Máme zkušenosti s přiotrávením, kastrací, bolestmi zad, atd. a všechny kladné. Pana doktora Sýkoru vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

K panu Sýkorovi jsme šli s naším rok a půl starým pejskem. Nechutenství, apatie, velké ubírání na váze, únava a neustálé zvracení. Několik návštěv v jeho ordinaci ale vždy vyneslo stejný výsledek - je v pořádku, to je u štěňat normální, nic jí není, maximálně může být nachlazená.... Vzhledem k nezlepšujícímu se stavu a s úměrně narůstajícími obavami, jsme vyrazili na příbramskou veterinární kliniku. Diagnóza - těžké selhání ledvin. Paní doktorka nám řekla obávanou zprávu, ale vzhledem k malému věku psa se pokouší o záchranu. Fenku si nechali na klinice a my se modlíme aby se jí udělalo lépe, jinak je závěr jasný..... Díky vstřícnosti a zájmu tamních lékařů, máme naději. Pokud tedy potřebujete prášky na odčervení, či očkování, jděte do této ordinace. Pokud je ale problém, utíkejte jinam než bude pozdě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejlevnější veterinář u kterého sem kdy byla, má poloviční ceny na očkování a přecejen místo 500 platit 240 je skvělé ! Navíc je to moc milý starý pán, se vším rád poradí, dokonce dal i očkovací průkazy zdarma..Je vidět, že ho jeho práce baví, ani fretčí kousnutí neodradilo jeho příjemný přístup ke mne a ke zvířatům. Vřele doporučuji ! :-)


Podle mého názoru to je nejlepší veterinární lékař v Dobříši s citlivým přístupem ke zvířatům a jejich majitelům.


Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař a zýborné ceny. Doporučuju


příjemný,zkušený, cenově dostupný


Pan doktor je velice ochotny clovek. Je videt,ze ma rad zvirata. Doporucuji vsem co maji domaciho mazlicka.


Pán doktor je úžasný človek. Má jedinečný prístup k zvieratám, čo je pre nás veľmi dôležité. Je veľmi ochotný a spoľahlivý a nevieme si predstaviť, že by sme naše mačky a psa zverili do rúk iného veterinára. Odporúčam každému, kto chce pre svoje zvieratko len to najlepšie.
Andrea


Pan doktor mi operoval krecka. Odstranoval mu nador. Povedlo se. Je sikovny.


ochotný, příjemný, schopný


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti