Plk. B. Petroviče 461, Dobříš

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Vynikající pan doktor s obrovskou praxí. Je vidět, že dělá svou profesi s láskou. Ceny jsou opravdu lidové. Velmi si cením jeho vztahu a přístupu k pacientům s němu tváří.

Chodíme k panu doktorovi od té doby, co se naše fenka přiotrávila a on byl jediný dostupný lékař na telefonu, který okamžitě pomohl.. všude jinde byl záznamník nebo nás to odkazovalo opět a opět jinam.. Pan doktor je levný, ale hlavně zvířatům opravdu rozumí. Má spoustu zkušeností, je ochotný a vždy příjemný. Naše fenka se do ordinace dokonce těší :) Máme zkušenosti s přiotrávením, kastrací, bolestmi zad, atd. a všechny kladné. Pana doktora Sýkoru vřele doporučuji.

K panu Sýkorovi jsme šli s naším rok a půl starým pejskem. Nechutenství, apatie, velké ubírání na váze, únava a neustálé zvracení. Několik návštěv v jeho ordinaci ale vždy vyneslo stejný výsledek - je v pořádku, to je u štěňat normální, nic jí není, maximálně může být nachlazená.... Vzhledem k nezlepšujícímu se stavu a s úměrně narůstajícími obavami, jsme vyrazili na příbramskou veterinární kliniku. Diagnóza - těžké selhání ledvin. Paní doktorka nám řekla obávanou zprávu, ale vzhledem k malému věku psa se pokouší o záchranu. Fenku si nechali na klinice a my se modlíme aby se jí udělalo lépe, jinak je závěr jasný..... Díky vstřícnosti a zájmu tamních lékařů, máme naději. Pokud tedy potřebujete prášky na odčervení, či očkování, jděte do této ordinace. Pokud je ale problém, utíkejte jinam než bude pozdě.

Nejlevnější veterinář u kterého sem kdy byla, má poloviční ceny na očkování a přecejen místo 500 platit 240 je skvělé ! Navíc je to moc milý starý pán, se vším rád poradí, dokonce dal i očkovací průkazy zdarma..Je vidět, že ho jeho práce baví, ani fretčí kousnutí neodradilo jeho příjemný přístup ke mne a ke zvířatům. Vřele doporučuji ! :-)

Podle mého názoru to je nejlepší veterinární lékař v Dobříši s citlivým přístupem ke zvířatům a jejich majitelům.

Velmi dobrý lékař a zýborné ceny. Doporučuju

příjemný,zkušený, cenově dostupný

Pan doktor je velice ochotny clovek. Je videt,ze ma rad zvirata. Doporucuji vsem co maji domaciho mazlicka.

Pán doktor je úžasný človek. Má jedinečný prístup k zvieratám, čo je pre nás veľmi dôležité. Je veľmi ochotný a spoľahlivý a nevieme si predstaviť, že by sme naše mačky a psa zverili do rúk iného veterinára. Odporúčam každému, kto chce pre svoje zvieratko len to najlepšie.
Andrea

Pan doktor mi operoval krecka. Odstranoval mu nador. Povedlo se. Je sikovny.