Adresa

Malé náměstí 1700, Benešov
ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
I
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař :-) je svědomitý a všechno dobře vysvětlí. Velké díky za vstřícný přístup a rychlé rozhodnutí.


S
Ověřeny pacient

Byli jsme přijati se synem i bez doporučení obvodní lékařky. U nás v Karlových Varech bohužel takový přístup nemají i s tím, že jsme tam evidovaní nás bez doporučení obvodní lékařky nepřijmou. (Ani po sdělení, že mandle jsou tak nateklé, že syn nemůže polykat a v noci špatně dýchá a chrápe). Velké poděkování za vstřícný přístup a sdělení skutečné diagnozy! ( nosní mandle musí ven)


M
Ověřeny pacient

MUDr. Štěpánek je opravdu špičkový lékař. Jsem 5.den po odstranění krčních mandlí a nemohu si na nic stěžovat, vše se skvěle hojí. K jinému doktorovi bych ani nešla. Je prostě nejlepší!! Což dokazuje i spousta velice pozitivních názorů. Ještě, že tu máme tak skvělého lékaře.


J
Ověřeny pacient

Včera 9,4 mě operoval oba bubínky a nosní mandle.Vše podrobně vysvětlil a jak řekl tak udělal.Po zákroku mě informoval o průběhu operace.Prostě vynikající přístup.Mám to k němu cca100km A jsem rád že souhra náhod mě k němu dovedla.Jo špičkovej lékař se "bohužel" musí hledat


H
Ověřeny pacient

Velmi svědomitý, ochotný, pracuje téměř bez přestávek. Nejlepší v tomto oboru.


H
Ověřeny pacient

Velice příjemný a pečlivý doktor. S jeho léčbou jsem naprosto spokojena, zachránil syna před zbytečnou operací.


super


L

Prostě nejlepší!!!


O

Před sedmi lety miMudr.Štěpánek operoval obrovské polypy.Vše proběhlo vklidu a za pět dní jsem byla doma a vpořádku.Před měsícem jsem byla na stejné operaci jinde.Paní doktorka je šikovná je to žákyně mudr Štěpánka,ale do nemocnice chodí jenom operovat.Na kontrolu jsem chodila pokaždé k někomu jinému a tak se stalo,že longety které se mají vyndat po týdnu zůstaly v mém nose až do dnešního dne ,to je přes měsíc.Nemuselo se to stát protože jsem se dvakrát ptala jestli už je mám venku.Pořád jsem nemohla dýchat a dostala jsem troje antibiotika.Dnes mne prohlédl jiný doktor a zjistil konečně příčinu. Vše už mohlo být dávno zahojené.Za mudr Štěpánka by se to určitě nemohlo stát.


M

Jednoznačně nejlepší doktor, kterého znám, velmi milý, ochotný a hlavně umí! Začíná již před začátkem pracovní doby a končí často o hodně déle, než by měl - to se v dnešní době opravdu nevidí! Moc si ho vážím!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti