Josef Štěpánek, otorinolaryngolog Benešov

MUDr. Josef Štěpánek

Otorinolaryngolog Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Malé náměstí 1700, Benešov
ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař :-) je svědomitý a všechno dobře vysvětlí. Velké díky za vstřícný přístup a rychlé rozhodnutí.


S
Ověřeny pacient

Byli jsme přijati se synem i bez doporučení obvodní lékařky. U nás v Karlových Varech bohužel takový přístup nemají i s tím, že jsme tam evidovaní nás bez doporučení obvodní lékařky nepřijmou. (Ani po sdělení, že mandle jsou tak nateklé, že syn nemůže polykat a v noci špatně dýchá a chrápe). Velké poděkování za vstřícný přístup a sdělení skutečné diagnozy! ( nosní mandle musí ven)


M
Ověřeny pacient

MUDr. Štěpánek je opravdu špičkový lékař. Jsem 5.den po odstranění krčních mandlí a nemohu si na nic stěžovat, vše se skvěle hojí. K jinému doktorovi bych ani nešla. Je prostě nejlepší!! Což dokazuje i spousta velice pozitivních názorů. Ještě, že tu máme tak skvělého lékaře.


J
Ověřeny pacient

Včera 9,4 mě operoval oba bubínky a nosní mandle.Vše podrobně vysvětlil a jak řekl tak udělal.Po zákroku mě informoval o průběhu operace.Prostě vynikající přístup.Mám to k němu cca100km A jsem rád že souhra náhod mě k němu dovedla.Jo špičkovej lékař se "bohužel" musí hledat


H
Ověřeny pacient

Velmi svědomitý, ochotný, pracuje téměř bez přestávek. Nejlepší v tomto oboru.


H
Ověřeny pacient

Velice příjemný a pečlivý doktor. S jeho léčbou jsem naprosto spokojena, zachránil syna před zbytečnou operací.


super


L

Prostě nejlepší!!!


O

Před sedmi lety miMudr.Štěpánek operoval obrovské polypy.Vše proběhlo vklidu a za pět dní jsem byla doma a vpořádku.Před měsícem jsem byla na stejné operaci jinde.Paní doktorka je šikovná je to žákyně mudr Štěpánka,ale do nemocnice chodí jenom operovat.Na kontrolu jsem chodila pokaždé k někomu jinému a tak se stalo,že longety které se mají vyndat po týdnu zůstaly v mém nose až do dnešního dne ,to je přes měsíc.Nemuselo se to stát protože jsem se dvakrát ptala jestli už je mám venku.Pořád jsem nemohla dýchat a dostala jsem troje antibiotika.Dnes mne prohlédl jiný doktor a zjistil konečně příčinu. Vše už mohlo být dávno zahojené.Za mudr Štěpánka by se to určitě nemohlo stát.


M

Jednoznačně nejlepší doktor, kterého znám, velmi milý, ochotný a hlavně umí! Začíná již před začátkem pracovní doby a končí často o hodně déle, než by měl - to se v dnešní době opravdu nevidí! Moc si ho vážím!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti