ORL ambulance
Malé náměstí 1700, Benešov

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ambulance Jiný

Ochotný,vstřícný a bez debat profesionál ve svém oboru.

Umístění: ORL ambulance Jiný

Velice vstřícný a pečlivý lékař, ošetřil mě i další pacienty nad rámec své pracovní doby, kdyby alespoň z poloviny bylo takových lékařů víc

Umístění: ORL ambulance Jiný

Nejlepší lékař pod sluncem. Dokonalý přístup, empatie…., skvělý člověk. Jediný kdo mi vždycky pomohl. Moc děkuji.

Umístění: ORL ambulance Jiný

Jeden z nejlepších lékařů u jakého jsem kdy byl. Jezdili jsme k němu už jako děti, dnes k němu občas jezdím i se svými dětmi a výjimečně i sám. Pan doktor byl vždy naprosto bezvýhradně milý, pečlivý, citlivý, vše vysvětlil a vždy pomohl. Člověk u takového lékaře opravdu má pocit, že se o něj doktor zajímá a že mu opravdu může důvěřovat.

Nejlepší lékař :-) je svědomitý a všechno dobře vysvětlí. Velké díky za vstřícný přístup a rychlé rozhodnutí.

Byli jsme přijati se synem i bez doporučení obvodní lékařky. U nás v Karlových Varech bohužel takový přístup nemají i s tím, že jsme tam evidovaní nás bez doporučení obvodní lékařky nepřijmou. (Ani po sdělení, že mandle jsou tak nateklé, že syn nemůže polykat a v noci špatně dýchá a chrápe). Velké poděkování za vstřícný přístup a sdělení skutečné diagnozy! ( nosní mandle musí ven)

MUDr. Štěpánek je opravdu špičkový lékař. Jsem 5.den po odstranění krčních mandlí a nemohu si na nic stěžovat, vše se skvěle hojí. K jinému doktorovi bych ani nešla. Je prostě nejlepší!! Což dokazuje i spousta velice pozitivních názorů. Ještě, že tu máme tak skvělého lékaře.

Včera 9,4 mě operoval oba bubínky a nosní mandle.Vše podrobně vysvětlil a jak řekl tak udělal.Po zákroku mě informoval o průběhu operace.Prostě vynikající přístup.Mám to k němu cca100km A jsem rád že souhra náhod mě k němu dovedla.Jo špičkovej lékař se "bohužel" musí hledat

Velmi svědomitý, ochotný, pracuje téměř bez přestávek. Nejlepší v tomto oboru.

Velice příjemný a pečlivý doktor. S jeho léčbou jsem naprosto spokojena, zachránil syna před zbytečnou operací.