Josef Štěpánek, otorinolaryngolog Benešov

MUDr. Josef Štěpánek

Otorinolaryngolog

Malé náměstí 1700, Benešov
ORL ambulance

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Nejlepší lékař :-) je svědomitý a všechno dobře vysvětlí. Velké díky za vstřícný přístup a rychlé rozhodnutí.

Byli jsme přijati se synem i bez doporučení obvodní lékařky. U nás v Karlových Varech bohužel takový přístup nemají i s tím, že jsme tam evidovaní nás bez doporučení obvodní lékařky nepřijmou. (Ani po sdělení, že mandle jsou tak nateklé, že syn nemůže polykat a v noci špatně dýchá a chrápe). Velké poděkování za vstřícný přístup a sdělení skutečné diagnozy! ( nosní mandle musí ven)

MUDr. Štěpánek je opravdu špičkový lékař. Jsem 5.den po odstranění krčních mandlí a nemohu si na nic stěžovat, vše se skvěle hojí. K jinému doktorovi bych ani nešla. Je prostě nejlepší!! Což dokazuje i spousta velice pozitivních názorů. Ještě, že tu máme tak skvělého lékaře.

Včera 9,4 mě operoval oba bubínky a nosní mandle.Vše podrobně vysvětlil a jak řekl tak udělal.Po zákroku mě informoval o průběhu operace.Prostě vynikající přístup.Mám to k němu cca100km A jsem rád že souhra náhod mě k němu dovedla.Jo špičkovej lékař se "bohužel" musí hledat

Velmi svědomitý, ochotný, pracuje téměř bez přestávek. Nejlepší v tomto oboru.

Velice příjemný a pečlivý doktor. S jeho léčbou jsem naprosto spokojena, zachránil syna před zbytečnou operací.

super

Prostě nejlepší!!!

O

Před sedmi lety miMudr.Štěpánek operoval obrovské polypy.Vše proběhlo vklidu a za pět dní jsem byla doma a vpořádku.Před měsícem jsem byla na stejné operaci jinde.Paní doktorka je šikovná je to žákyně mudr Štěpánka,ale do nemocnice chodí jenom operovat.Na kontrolu jsem chodila pokaždé k někomu jinému a tak se stalo,že longety které se mají vyndat po týdnu zůstaly v mém nose až do dnešního dne ,to je přes měsíc.Nemuselo se to stát protože jsem se dvakrát ptala jestli už je mám venku.Pořád jsem nemohla dýchat a dostala jsem troje antibiotika.Dnes mne prohlédl jiný doktor a zjistil konečně příčinu. Vše už mohlo být dávno zahojené.Za mudr Štěpánka by se to určitě nemohlo stát.

Jednoznačně nejlepší doktor, kterého znám, velmi milý, ochotný a hlavně umí! Začíná již před začátkem pracovní doby a končí často o hodně déle, než by měl - to se v dnešní době opravdu nevidí! Moc si ho vážím!