Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Za mě také dokonalý pan doktor. Takový přístup,jako naleznete u něj a u sestřičky,se nevidí snad nikde. Naprosto příjemní lidé. Momentálně na výsledky čekám,ale věřím,že mi pan doktor pomůže. 10/10

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Pan doktor je úžasný specialista , jako jediný poznal příčinu hrozné bolesti a okamžitě mi pomohl . Do dnes mu za to děkuji Pavlová

Vlasta R.
Musím souhlasit, že pan doktor Šafr je výborný profesionál, který opravu pomůže. Již více než 20 let mám problémy s nohama. I když jsem navštívila několik lékařů včetně neurologa, nepomohli mi. Až pan doktor Šafr po důkladném vyšetření rozpoznal diagnózu. Nasadil léčku a již po krátké době jsem se cítila dobře. Moc děkuji za tak skvělého lékaře.

Před zhruba rokem jsem hledala neurologa pro syna k vůli léčbě epilepsie, kterou se nedařilo kompenzovat, po důkladném vyšetření se po 10letech zjistila příčina,která není až tak zcela neuro charakteru, syn se velmi zdrav.zlepšil. Lepšího lékaře jsme potkat nemohli.

Nejlepší lékař opravdu pomáhá,hledá příčinu,neléčí pouze důsledky a to je v dnešní době téměř neuvěřitelné.Někteří se ani nesnaží léčit.Děkuji mu za to,že je takový jaký je a přeji hodně zdraví,štěstí,sil, energie do dalších a nejen tohoto roku.

Pan doktor je prostě zlatíčko ,je velice lidský,příjemný s opravdovým zájmem o pacienty ,nikdy jsem se s takovým lékařem nesetkala a jsem ráda,že chodím právě k panu doktorovi,opravdu super přístup, nemohu jinak jen chválit a chválit.Sestřička také velmi příjemná a jsou sehraná dvojka.U pana doktora si člověk odpočině od všech starostí a ještě je přitom léčen.Opravdu fajn přeji panu doktorovi jen a jen zdravíčko,takových jako je ON je mizivá menšina - spíš bych řekla nikdo..Já osobně jsem poznala jenom jeho s takovým přístupem k pacientům.

Léčím se u pana Dr. Šafra dlouhou dobu,neboť jako jediný lékař mi pomohl od silných bolestí hlavy migrén.Doporučuji tohoto specialistu všem známým.

Přidávám se k předchozím názorům, přístup doktora Šafra je pocitově zainteresovaný a zároveň profesionální. Jen mám obavy, zda takto časově náročný systém přístupu k pacientovi může ustát, za sebe bych si to samozřejmě velmi přála.

Musím souhlasit. Pan doktor Šafr je nejskvělejší lékař kterého jsem kdy potkala. Od něho by se měl nejeden lékař co učit. Ze sestřičkou tvoří dokonalý pár a člověk odtud odchází plný energie. Jsem moc spokojená.

velmi ochotný, profesionál jenž dokáže nabídnout i alternativní léčbu. Navržená infusní léčba mi pomohla. Vždy vidí za pacientem člověka. Necítil jsem se stresovaný, ale naopak. Přístup MUDr. Šafra je příkladný. Díky za takové lékaře.