Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Je mi 67 let. Poprvé v životě jsem se setkala s lékařem který mne důkladně vyslechl a provedl veškeré potřebná vyšetření ke stanovení diagnosy. Jsem spokojená a vřela ho doporučuji. Má moji plnou důvěru.

J
Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Pan doktor je jako Štěpán Šafránek - je s ním legrace, pokecá s vámi, i léky vám napíše... A na Homolce se po první návštěvě dozvíte, že dávky, které vám předepisuje několik let na základě stejných testů, mají podobnou účinnost, jako kdybyste nebrali žádné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil
Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Dr. Šafr je svéráz. Kromě toho, že opravdu vyslechne a pomůže, poskytne i námět k přemýšlení. Super!


I
Ověřený profil
Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Za mě perfektní diagnostik. Zvážil u mě všechny možnosti a otestoval i ty, které nebyly příliš pravděpodobné. V tomto ohledu si nemyslím, že bych v ČB sehnal lepšího. Bohužel to již nemohu říci o léčbě (medikaci). Až zpětně jsem se dozvěděl z jedné studie, že lék který mi byl předepsán (dlouhodobě) je spojen s poměrně vysokým rizikem (co se týče pravděpodobnosti rozvoje cukrovky při dlouhodobém užívání). A to navzdory tomu, že existují bezpečnější varianty beta-blokátorů. Zároveň mi nasadil psychofarmaka, které nejenže mi nepřinesly efekt ale navíc pro mě měli zásadní vedlejší účinky. Po své zkušenosti bych za ním pro diagnózu šel znovu, ale jinak ve mě nevzbudil důvěru. Ale je to jen můj názor a má zkušenost. Nechci zpochybňovat, že někteří mohou mít jinou.


L
Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Za mě také dokonalý pan doktor. Takový přístup,jako naleznete u něj a u sestřičky,se nevidí snad nikde. Naprosto příjemní lidé. Momentálně na výsledky čekám,ale věřím,že mi pan doktor pomůže. 10/10


Ověřený profil
Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Pan doktor je úžasný specialista , jako jediný poznal příčinu hrozné bolesti a okamžitě mi pomohl . Do dnes mu za to děkuji Pavlová


Ověřený profil

Vlasta R.
Musím souhlasit, že pan doktor Šafr je výborný profesionál, který opravu pomůže. Již více než 20 let mám problémy s nohama. I když jsem navštívila několik lékařů včetně neurologa, nepomohli mi. Až pan doktor Šafr po důkladném vyšetření rozpoznal diagnózu. Nasadil léčku a již po krátké době jsem se cítila dobře. Moc děkuji za tak skvělého lékaře.


L
Ověřený profil

Před zhruba rokem jsem hledala neurologa pro syna k vůli léčbě epilepsie, kterou se nedařilo kompenzovat, po důkladném vyšetření se po 10letech zjistila příčina,která není až tak zcela neuro charakteru, syn se velmi zdrav.zlepšil. Lepšího lékaře jsme potkat nemohli.


E
Ověřený profil

Nejlepší lékař opravdu pomáhá,hledá příčinu,neléčí pouze důsledky a to je v dnešní době téměř neuvěřitelné.Někteří se ani nesnaží léčit.Děkuji mu za to,že je takový jaký je a přeji hodně zdraví,štěstí,sil, energie do dalších a nejen tohoto roku.


P
Ověřený profil

Pan doktor je prostě zlatíčko ,je velice lidský,příjemný s opravdovým zájmem o pacienty ,nikdy jsem se s takovým lékařem nesetkala a jsem ráda,že chodím právě k panu doktorovi,opravdu super přístup, nemohu jinak jen chválit a chválit.Sestřička také velmi příjemná a jsou sehraná dvojka.U pana doktora si člověk odpočině od všech starostí a ještě je přitom léčen.Opravdu fajn přeji panu doktorovi jen a jen zdravíčko,takových jako je ON je mizivá menšina - spíš bych řekla nikdo..Já osobně jsem poznala jenom jeho s takovým přístupem k pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu