Adresa

Na sadech 23, České Budějovice
POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Pan doktor je úžasný specialista , jako jediný poznal příčinu hrozné bolesti a okamžitě mi pomohl . Do dnes mu za to děkuji Pavlová


Ověřeny pacient

Vlasta R.
Musím souhlasit, že pan doktor Šafr je výborný profesionál, který opravu pomůže. Již více než 20 let mám problémy s nohama. I když jsem navštívila několik lékařů včetně neurologa, nepomohli mi. Až pan doktor Šafr po důkladném vyšetření rozpoznal diagnózu. Nasadil léčku a již po krátké době jsem se cítila dobře. Moc děkuji za tak skvělého lékaře.


L
Ověřeny pacient

Před zhruba rokem jsem hledala neurologa pro syna k vůli léčbě epilepsie, kterou se nedařilo kompenzovat, po důkladném vyšetření se po 10letech zjistila příčina,která není až tak zcela neuro charakteru, syn se velmi zdrav.zlepšil. Lepšího lékaře jsme potkat nemohli.


E
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař opravdu pomáhá,hledá příčinu,neléčí pouze důsledky a to je v dnešní době téměř neuvěřitelné.Někteří se ani nesnaží léčit.Děkuji mu za to,že je takový jaký je a přeji hodně zdraví,štěstí,sil, energie do dalších a nejen tohoto roku.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je prostě zlatíčko ,je velice lidský,příjemný s opravdovým zájmem o pacienty ,nikdy jsem se s takovým lékařem nesetkala a jsem ráda,že chodím právě k panu doktorovi,opravdu super přístup, nemohu jinak jen chválit a chválit.Sestřička také velmi příjemná a jsou sehraná dvojka.U pana doktora si člověk odpočině od všech starostí a ještě je přitom léčen.Opravdu fajn přeji panu doktorovi jen a jen zdravíčko,takových jako je ON je mizivá menšina - spíš bych řekla nikdo..Já osobně jsem poznala jenom jeho s takovým přístupem k pacientům.


V
Ověřeny pacient

Léčím se u pana Dr. Šafra dlouhou dobu,neboť jako jediný lékař mi pomohl od silných bolestí hlavy migrén.Doporučuji tohoto specialistu všem známým.


R

Přidávám se k předchozím názorům, přístup doktora Šafra je pocitově zainteresovaný a zároveň profesionální. Jen mám obavy, zda takto časově náročný systém přístupu k pacientovi může ustát, za sebe bych si to samozřejmě velmi přála.


Z
Ověřeny pacient

Musím souhlasit. Pan doktor Šafr je nejskvělejší lékař kterého jsem kdy potkala. Od něho by se měl nejeden lékař co učit. Ze sestřičkou tvoří dokonalý pár a člověk odtud odchází plný energie. Jsem moc spokojená.


M
Ověřeny pacient

velmi ochotný, profesionál jenž dokáže nabídnout i alternativní léčbu. Navržená infusní léčba mi pomohla. Vždy vidí za pacientem člověka. Necítil jsem se stresovaný, ale naopak. Přístup MUDr. Šafra je příkladný. Díky za takové lékaře.


Ráda bych z celého srdce poděkovala panu doktoru Šafrovi za záchranu života a to myslím doslova. Několik let jsem se "léčila" u různých lékařů a teprve MuDr. Šafr rozpoznal pravděpodobnou diagnózu a s ní mě odeslal na správné místo tzn. na kardiologii k MuDr. Vamberovi, kde mi po vyšetření našli myxom - nádor v srdci a neprodleně poslali do nemocnice na operaci. Nádor byl sice nezhoubný, ale byl už v takovém rozsahu, že téměř prolaboval do komory a mohl mnohokrát za tu dobu, kdy nebyl lékaři rozpoznán, embolizovat.Je mi 47 let, mám tři děti a neexistují slova, kterými bych mu svou vděčnost vyjádřila. V současné době jsem po operačním odstranění nádoru a doufám, že se můj stav bude zlepšovat. MuDr. Josef Šafr kromě toho, že se pacientům plně věnuje, rovněž neohroženě posílá i na finančně náročná vyšetření a domnívám se, že za tuto svou snahu sklízí i "plody " od zdravotních pojišťoven. Pane doktore, ještě jednou Vám moc děkuji HK.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti