Chrudimská nemocnice, a.s.
Václavská 570, Chrudim

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

p.Majerník mi dnes prováděl zákrok Baronova ligace. ( léčba hemeroidů)
Má zcela ojedinělý lidský přístup, je pokorný, člověk který vám ochotně vše vysvětlí a ikdyž je čekáren plný lidi, zůstava pozitívní lékař s úsměvem na tváři.
Před provedení zákroku Vás psychicky podpoří a je k neuvěřní jak šetrně a citlvě dokáže jednotlivý úkony provádět!
Skvělá zkušenost která mi říká, že svět ještě neni úplně špatný!

Mudr. Josef Majerník je skvělý doktor, vstřícný a lidský, vždy odvede vynikající práci. Jezdím za panem doktorem z moravy do Hradce Králové a jsem moc ráda, že mě léčí. Pane doktore, děkuji Vám moc, ať se Vám daří.

Je to super ogar,,vstřícné,není nafuka a umí.Enem chválím a vinčuju nechť sa mu daří v jeho práci aj v rodině. DĚKUJU.

Nevím, jaký je tento chirurg na sále, ale jakmile člověk přijede na pohotovost po úrazu, tváří se, jako by ho někdo obtěžoval, že zas musí někoho ošetřovat.. o diagnostikování mého úrazu raději ani nemluvím.. o všem o tomhle je celá chrudimská nemocnice..

Ano je pravděpodobně dobrý chirurg a doktor a člověk zároveň. A jestli tohle čte tak nad tím určitě lamentuje .-). Ještě jsem ho v akci plně neviděla ale věřím že má šikovné ruce jak se o něm píše mluví, když to poslouchám. I přes jeho specifický charakter je to hodný člověk a jak jsem řekla pravděpodobně opravdu dobrý chirurg. Ke mne se choval hezky a s úctou a k ostatním se tak chová také. Jsem ráda že jste svůj, buďte tak dál, věřím ve Vás. "Veritas vincit"

Tohoto chirurga mohu jen doporucit. Potrebovala jsem jen mensi zakrok, ale tento byl proveden nesmirne precizne, setrne a bez nasledku. Take ocenuji jeho primy a velice vstricny pristup.

Ivana Veverova

Velmi dobrý jak člověk, tak chirurg. Kvalitní práce. Super komunikace. A pouze dobré zkušenosti. Takže jen a jen doporučuji !!!